У Шполі помянули настоятеля української громади

Шляхи Господні несповідимі. У нашому житті постійно підтверджується істинність цих слів. Ця непорушна істина живе в наших серцях прикладом короткого, але такого змістовного, життя нашого духовного отця, який освітлював нам шлях до Бога, — отця Вадима САЛОМАТІНА. 13 квітня минає рік від дня, коли його душа покинула земне життя і полинула до небес. Нам, парафіянам, надзвичайно боляче усвідомлювати, що його, такого доброго, чуйного, терпеливого і щирого священика більше немає поряд з нами.

Чому його великі добрі діла на благо людей, в ім’я спасіння душ наших не продовжилися у благополучному довголітті? Чому обірвалося його насичене добродіяннями і світлими помислами молоде життя? Нашому горю і смутку меж не злічити, незагойній рані ніколи не зцілитися. Однак вищезгадана істина закликає нас розуміти присутність Божу, яка ні на мить не покидає кожного з нас. Складні випробування даються нам, щоб аналізували прожите і розпочинати дорогу до спасіння не тільки життєвого, а і Вічного.

Ми ніколи не забудемо наповнених глибоким сенсом проповідей отця Вадима, які вселяли в нас надію, віру і бажання єднатися во єдину Христову сім’ю. Місія його була світлою і величною і ми залишаємось вірні нашій вірі. Багато людей з вдячністю будуть згадувати отця Вадима, він усе своє свідоме життя присвятив жертовному служінню Церкві та ближнім. Молимось Всемилосердному Господу, щоб оселив душу Свого вірного священнослужителя в оселях Небесних та укріпив віру його рідних. Світла і вічна пам’ять Вам, отче! Ви завжди житимите в наших серцях!

Громада парафії Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ КП м. Шпола

2 коментарі до “У Шполі помянули настоятеля української громади