Черкащина: кадрові пропозиції шполянських «УДАРівців» ігнорує і нинішня влада

Шполянською районною організацією “УДАР” В.Кличка було подане подання на кадидата в прокурори Шполянського району Кравченка Сергія Володимировича, як чесного, порядного та справедливого працівника прокуратури. Але Черкаська обласна прокуратура не затверджує цю кандидатуру, мотивуючи його хворобою цукрового диабету.

«Це не є фактором непрацездатності людини. Про це нам сказали в Генеральній прокуратурі . Так чому цю людину не хочуть затвердити? Можливо вона не підпадає під критерії олігархічної структури нашого району? Виникає запитання. До чого ми йдемо і чи простить гріхи чиновників Небесна Сотня? Задумайтесь над цим», – заявив голова Шполянської районної організації партії «УДАР» Юрій Плосконос.

40 коментарів до “Черкащина: кадрові пропозиції шполянських «УДАРівців» ігнорує і нинішня влада

 • 13.04.2014 о 08:55
  Permalink

  Хто такий архипенко ми його не знаємо , але якщо його сюди пхають, виходить вірно ,агентура лазіка і Ко. А Кравченка ми знаємо і в певній мірі довіряємо, тому шановні той хто призначає на посади вам напевне ще не дарували як сувенір “бруківку” то необхідно подарувати. Пам’ятайте І не забувайте про божу кару…

  • 18.04.2014 о 22:45
   Permalink

   Депутат рай ради, та Божа кара так далеко , ну якщо звісно не “життя коротке, а ці люди можуть зробити його ще коротшим” (с) майже кожен Голлівудський фільм. Треба щось поближче та матеріальніше)

 • 13.04.2014 о 09:54
  Permalink

  Архипенко зняв свою кандидатуру після “роз яслювальної” роботи, зараз будуть пропонувати зам. прокурора з Сміли, молода особа жіночого полу. Але ж нам потрібен Кравченко С.В.!!!!!!!!!!!

 • 13.04.2014 о 12:25
  Permalink

  Вже давно потрібно притягнути до кримінальноі відповідальності Лазаренка за те ( добро,) що він робить жителям міста. Замало дали йому хлопці лопатою по спині в його ж будинку . Швидко забув про це при допомозі підкупних суддів та тих же працівників міліціі та прокуратури Скоро ,мабуть , дочекається Шполянського майдану – бо допік людям вже занадто.

 • 13.04.2014 о 14:17
  Permalink

  GREI, хочу вас немножко поправить. Во-первых, дали не “хлопці лопатою по спині”, а то было вооруженное разбойное нападение Днепропетровских бандитов. После нападения они даже не успели из области выехать, и их, в течении 2-х часов, привезли в багажнике тому же Лазаренку. Всем известно, что после нападения приезжали одни из главных Днепропетровских и говорили, что это не их рук дело, и просили дать им согласие забрать этих бандитов, чтобы где-то их закопать. Но сделали все по закону, и они получили реальные сроки. То о каких “хороших хлопцах с лопатами” вы говорите? О каких продажных судьях и прокурорах? Сначала разберитесь в том, что вы и о ком пишите, и кто хороший а кто плохой.

 • 13.04.2014 о 15:06
  Permalink

  ой не можу!!! Хто ж це тут за хорошого хлопця заступається? подробиці так добре знає про бандюківські розборки! Кришка вам скоро буде всім, уродам, мовчи хоч і не висовуйся, святоша!

 • 13.04.2014 о 15:07
  Permalink

  Канів та Канівський район також підтримує “УДАР” ШПОЛЯНЩИНИ, із Сергіем Володимировичем знайомі особисто, мали за честь прийняти його у нашому районі на посаді заступника прокурора. Людина – слова, віддана та мудра.

 • 13.04.2014 о 17:21
  Permalink

  Бідний Лазаренко !!! Окрім хлопців з лопатою ще й Дніпропетровькі побили. За що безневинного та такого чесного депутата ?

  • 14.04.2014 о 01:35
   Permalink

   Я здесь, как бы, не при деле, но после всех ваших слов и того бреда, что вы и другие здесь пишете, рука бы не дрогнула вас искалечить. Вы шавки мелкие, которые ничего в своей жизни не добились, и из-за этого так страдаете. Такие, как вы – это типичные бездельники, алкоголики, тунеядцы, дармоеды. Противно осознавать, что среди людей такая шваль ходит, и, вероятнее всего, при встрече с теми, о ком пишет подобное улыбается и руки жмет. Такие в каждом городе, в каждом поселке. Займитесь чем-то полезным для себя и своей семьи, а не балаган разводите. И еще, на заметку – у каждого нормального человека, чего-то достигшего в своей жизни, есть семья, родня, да и просто люди, которые благодарны за что-то. Подумайте о себе и своих семьях, прежде чем что-то делать, а то будете потом всей родней кровью захлебываться, и никто вам не поможет.

   • 14.04.2014 о 06:42
    Permalink

    Ого як зачепила правда ! Для сімей форумчан погрози ? Тож і для вашого героя і його сім ,і хочеться побажати того- що він несе людям- Нехай його бувша дружина (він бо завидний холостяк- розведений -в банях для молодих дівчат ) невістки та онучки заробляють на життя на шестах в його Селені, Його сини проводять час в побудованих ним же казино , а він сам хай заробляє в Греціях Італіях Португаліях – а гроші квартиру машину хай відбирають у нього йому подобні. На все є Бог і для нього і його дій також.

   • 14.04.2014 о 11:10
    Permalink

    Я особисто нікого не підтримую, але те що чворить так звана народна рада – не має жодного логічного підтвердження. Те,що вони собі дозволяють – їм ніхто не простить,бо собралась одна недолуга падаль і мнить із себе так званих божків. Лізуть до всіх керівників натовпом,зчиняють погроми,погрожують – я думаю не за це люди гинули в лютому цього року. І не їм вершити правосуддя, тому що в них немає жодних прав на це і немає елементарного розуміння ситуації і при народженні інтелектом не наділені.

    • 14.04.2014 о 14:44
     Permalink

     І до тебе прийде Народна рада бійся, і трусися.
     Які ж у тебе Марусю є факти погромів, крім Лазікових автоматів. Думай шо пишеш і трусися у своєму кабінеті бо ми до тебе точно прийдемо.

     • 15.04.2014 о 21:13
      Permalink

      Підстаркуватий Лазік в вічних шортах -трусах в яких він постійно ходить на засідання райради з пивним пузцем діабетом і автоматом через плече. Скільки ним лякать можна ?

    • 14.04.2014 о 15:03
     Permalink

     Я з тих ненаділених інтелектом , але нікого не ображаю словом . Порядних керівників , пенсіонери – лазіки давно при допомозі маніпуляцій звільнили. Ті порядні люди , що лишились, діють по законам фізики , який говорить – Чим більша сила діі – Тим втричі більша сила Протидіі. Коли твій батько , мати , сестра чи брат лишаться без роботи -Маруська – через чиісь грошові інтереси- подивись у рідні згорьовані очі – і тоді когось підтримай , а когось -ні.

   • 14.04.2014 о 11:17
    Permalink

    Ты не прав. Такие как Лазаренко это и есть та система против которой ополчилось Украинское общество. Ну ты представь – будучи работником правоохранительных органов он занимался охранителем своих личных органов и это явление в его среде было масовым. А простой украинец ишачил и отчаивался смотря на все это. Почему у нас так “если имееш работу- ничего не имееш-имееш только работу”. А били его свои за то что он сам нарушил понятия вот и все. А конфиденциальность нужна до тех пор пока ходят по земле такие как Лаз Лях Вик и другие подобные им личности.Но пусть помнят что божя кара неминуема и у них всегда возможность покаяния…

 • 13.04.2014 о 19:56
  Permalink

  Завтра в понеділок збираються вводити війська в східні області, а такі військові як Тупота стріляють в дівчат. Можливо, краще б було свої сили показувати там де необхідно, а не ховатись як останній боягуз????????

 • 15.04.2014 о 16:29
  Permalink

  Так у нас же новий прокурор області от хай підтверджує повноваження не словом а ділом. Після Майдану тільки дураки не зробили висновків. Та і звідки Плосконос і ударівці знають хто хароший керівник а хто ні? та й удар не є всіма жителями района. Це так в загальному, а щодо всяких кандидатур то мені байдуже основне щоб вони чимось підтверджувалися а не так що “Хочу Васю у владу, а чого не знаю”.
  P.S. Маніпулювати та безпідставно посилатися в кожній своїй заяві на Героїв “Небесної Сотні” низько і підло.

 • 15.04.2014 о 22:26
  Permalink

  Мне вся эта Народная власть очень напоминает шариковых со швондерами. Безапеляционные суждения и никаких умных мыслей и предложений, окромя как “все взять и поделить”

  • 16.04.2014 о 14:24
   Permalink

   Шарікови Швондери Ляхи Кохи Лазіки –хіба між ними є різниця ? На вид і розум однакові та й клички і не людські і не собачі- а в них вже ж і онуки дорослі а все по кличках відзиваются

 • 17.04.2014 о 08:24
  Permalink

  Я взагалі нерозумію із за чого весь сир бор?Нічого фактично непомінялось.До влади прийшли ті самі вовки тільки перекрашені в інші партійні кольори.Прикладом цього служить Вербівський П.Є. призначений саме від партії Удар на посаду начальника відділом освіти.Регіонал який під час подій на майдані возив агітматеріали та людей на антимайдан.Який і дальше буде дирибанити освітянське добро з кумами в освіті яких сам доречі на посади і поназначав (будучи на цій посаді раніш).

  • 19.04.2014 о 00:28
   Permalink

   Все міняється, а не помінялось. Але не все просто. Ще вилазять і вилазитимуть зі щілин перекрашені гади, для того ми люди і не повинні бути байдужими, боротись з цим, хто як може.

 • 17.04.2014 о 15:48
  Permalink

  Тю ! Я й не знав що в Шполі найбагатші люди -тренери вчителі вихователі та нянічки з дитячих садків. Це ж треба так приховувати і магазини і притони і казіно і наркоту розводити – щоб вихованці учні та батьки не здогадались хто вони насправді. І керують всим цим іх начальники – обкрадаючи бідних бізнесменів і державу. Не будіть вчительську та виховательську силу . Бо ця сила – як той торнадо – за лічені секунди знесе все- що буде на його шляху.

 • 21.04.2014 о 16:57
  Permalink

  Керівником району повинен бути не політик , а господарник. Майдан дав людям свободу, але часи махновщини повинні відійти в минуле !

 • 28.04.2014 о 16:51
  Permalink

  До керівника Шполянського “Удару” Ю.Плосконоса багато запитань цілком підтримую коментар Сашка. Ви шановні ударівці визначтеся з ким Ви, а то нібито Народну раду підтримуєте, а тут уже громадська рада “жирнрх котів” рекомендує вас на посаду голови РДА. Тільки не пишіть що з вами правда бо це бредятіна. І що керівником району повинен бути господар теж правильно, тілки про Плосконоса пишуть скрізь, як про молодого політика, акерувать ним будуть госпідарі А-ля гурман.

 • 02.05.2014 о 17:35
  Permalink

  Тупота хватить обиженого корчить. Вообразил из себя борца. Самому не смешно. Вся грязь которую ты льешь на людей, обернется на тебя. Уверен 90 % коментов твои.