Черкащина: провладній шполянській газеті нагадали про Небесну сотню

Невідомі мешканці Шполи нагадали редактору і журналістам районної газети «Шполянські вісті» про необхідність вшанувати героїв, які загинули на столичному майдані виборюючи свободу та майбутнє для України. «Герої небесної сотні загинули відстоюючи гідність нації, яка не хочє бути рабами , це студенти , викладачі , художники , митці , фермери та робітники. Їх ніколи не дочєкаються батьки і матері , дружини і сестри , діти і онуки.

А редактор цього видання, коли по всій країні і в Шполі також, прохїодило панахидне віче, із 12 сторінок газети не надрукував навіть 2 строчки про цих героїв», – йдеться у зверненні обурених мешканців Шполи, яке надійшло на адресу інтернет видання «Шпола онлайн».

Мешканці Шполи залишили біля входу до редакції газети матеріяли про Небесну сотню і висловили недовіру редактору «Шполянських вістей».

13 коментарів до “Черкащина: провладній шполянській газеті нагадали про Небесну сотню

 • 11.04.2014 о 16:36
  Permalink

  Молодці хлопці!Вікторук з Лазіком уже задовбали Шполян!А продажні Шполянські вісті треба нахрен закрити,а Вікторука відправити в Крим!

 • 11.04.2014 о 16:48
  Permalink

  БОМБА!!! Красному сектору – віват!!! Треба всім підніматися і мочить цього поліцая, скільки можна терпіти!

 • 12.04.2014 о 23:33
  Permalink

  Викторука теж на доллар наклеїть, він їх теж любить. З нього журналист як г.амна пуля.В газеті одні представники продажної влади, або комбайнери які працюють за копійки,на землях які загребла ця влада . В Крим хай їде і привезе цікавий матеріал.Соціал.партія на презедентських виборах зобовязалась підтримати Ольгу Богомолець лікаря яка рятувала людей на майдані ,якби Ольга знала цих соціалістів, то від такої підтримки вона відмовилась.

 • 13.04.2014 о 14:48
  Permalink

  По поводу газеты, Викторук – понятно, главред. Но какое отношение к вестям имеет Лазаренко?
  И что это вообще за такие анонимные дельцы, именуемые себя красным сектором? Давайте на публику выходите, а то под никнеймами все герои, а если лицо в лицо – язык в жопе и “мы ни при чем”. Трусость и тупость (даже слова написать правильно не могут) очевидна.

  • 14.04.2014 о 11:23
   Permalink

   Та ты сам под никнейманом… умник нашелся. И перестань свои импотентские коментарии писать. Пиши по делу…

 • 13.04.2014 о 23:29
  Permalink

  Пане Вікторук 14.04.2014. їдьте в Маріуполь за цікавим матеріалом, газета має бути цікавою. Вона видається за кошти шполян, а висвітлення подій іде однобоко або ніяк. Така газета в туалет і то не годиться.За таку писанину відмовтеся від зарплати, і роздавайте її безкоштовно, може будуть брать щоб щось замотувать,або для розпалювання вогню.