Черкащина: у Шполі допоможуть біженцям з окупованих територій

7 квітня 2014 року перший заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ірина Береза провела засідання координаційного центру з надання допомоги переселенцям з території АР Крим та м. Севастополь. На засіданні скоординовано роботу щодо надання допомоги переселенцям, відповідальній особі з питань розселення переселенців надано додаткові вказівки оперативного реагування щодо надання допомоги.

В районі відкрита цілодобова «Гаряча лінія» та розміщено оголошення на приміщеннях райдержадміністрації, управліннях соціального захисту, Пенсійного фонду України у Шполянському районі, відділі освіти та центральній районній лікарні, на яких вказано телефони Гарячої лінії та відповідальних осіб.

Для розміщення переселенців із Криму в населених пунктах району пропонується 59 будинків, 8 квартир в гуртожитках та 50 місць в гуртожитку.

По даному питанню робота в районі налагоджена, доручення виконуються всіма структурними підрозділами.

shpola.gov.ua
Опубліковано у Новини | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

3 коментарі до Черкащина: у Шполі допоможуть біженцям з окупованих територій

 1. Коля коментує:

  То який номер гарячоі лініі, не зрозуміло!А що з тітушками 1

 2. ШПОЛЯНИН коментує:

  Береза нормальна розумна жінка.

 3. asdewq коментує:

  Є пропозиція щодо розміщення у Києві біженців з окупованих територій. Багато адміністративних бюджетних установ (районні управління освіти, управління охорони здоров”я, управління праці і соцзахисту та інші) розташовані у окремих будівлях бувших дитячих садочків. Ці адміністративні органи часто мають відокремлені структурні підрозділи, які також займають окремі будівлі. Ці будівлі мають по 10 – 15 великих кімнат (бувші дитячі групи), які облаштовані санузлами, електрикою та іншими побутовими зручностями.
  Пропозиція полягає в тому, що у кожній такій будівлі можна звільнити по 2 – 3 кімнати для біженців з окупованих територій, тобто працівникам цих установ трохи потіснитися у інших кімнатах. На мою думку, це найдешевший спосіб розміщення біженців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *