У Шполі знову стрілянина: є поранена

05 квітня в місті Шпола представник ТОВ ” Украінські аграрні традиціі” Валентин Тупота за невиконання вимог діяти на користь товариства підстрелив працівника земельного відділу. Постраждала перебуває у лікарні. Її прооперували. Раніше Тупота працював у органах міліціі, тепер працює на киівське товариство.Від пострілу постраждала є донькою активіста районної організації ВО «Свобода» Людмила Лимар. Як стало відомо кореспонденту «Шпола онлайн», раніше затриманий працівниками міліції Валентин Тупота нині звільнений.

80 коментарів до “У Шполі знову стрілянина: є поранена

 • 06.04.2014 о 21:25
  Permalink

  Что изменилось со времен Майдана в Черкасской области? ДА НИЧЕГО!!! Менты расстреливают людей, а их отпускают. Ткаченко ничего не делает, а только бабло заколачивает (открыл очередной магазин Молли). Дороги не ремонтируют совсем. Думаю, что в скоро нужно ждать Майдан 2

 • 06.04.2014 о 21:55
  Permalink

  Не менты. Представитель организации, которая занимается землями ,стреляет в представителя земельного отдела. Вот и все решения проблемы .

 • 07.04.2014 о 01:13
  Permalink

  http://tsn.ua/ukrayina/na-cherkaschini-donku-svobodivcya-pidstrelili-cherez-oborudki-z-zemleyu-343821.html

  Людмила та валентин (спеціально з маленької) прославились на всю Україну. Як в цього ублюдка піднялась рука на дівчину?!!! як є честь чи совість то хай сука застрелиться!!! що це за офіцер що не може застрелитись?

 • 07.04.2014 о 08:56
  Permalink

  05.04.2014 близько 17:15 на офіс який орендують ПП «Мальчик» ТОВ «Українські Аграрні Традиції» був здійснений напад з метою заволодіння документами. Оскільки нападником була посадова особа зрангу державних службовців яка відразу почала нищити лінії зв’язку та майно товариства, одному з працівників офісу довелося застосувати до нападника засоби активної оборони та викликати міліцію. Після з’ясування всіх обставин працівниками міліції ведеться розслідування даного факту. Міліції доведеться з’ясувати з яких підстав державний службовець з’явився в офіс приватного підприємства у вихідний день та з якою метою.

  • 07.04.2014 о 14:49
   Permalink

   І оп’ять Тупота отписуєть всякою бредятіною, хватить чуж нести, “був здійснений напад” він шо Головою вдарився чи наркоти нанухався, ну як тендітна дівчина прийде в чужий офіс і влашує напад, і в Тупоти язик невітсохне від цих слів, це тіки нелюди можуть підняти руку на дівчину, уроди, “Українські аграрні традиції” – це видно підставна фірма, яка работала під банду Януковича і яку спонсірує видно сам Путін, тепер проросійські активісти добрались до центра України. Такого ше в Шполі небуло, цеж мирне містечко, тепер цей Тупота сховався в укусь нору і отписує бредятіною, сидить та рже в монітор урод.

 • 07.04.2014 о 10:11
  Permalink

  Хватить брехати! Чому не пишуть правди?
  Постраждала, перебувала у приватній організації не по роботы, а тому що в них з обвинуваченим були інтимні стосунки, під час візиту на грунті ревнощів виникла сварка яка закінчилась стріляниною. Хто винен, а хто ні розбереться слідство, але чому дочка предствника ВО “Свободи”, державний службовець, має аморальну поведінку і можливо з корисливою метою, необхідно розібратись Народній раді, а головне людям. Оскільки “Аграрні традиції” мають сумну славу не тільки в Шполянському районі, необхідно з”ясувати чи між потерпілою і злочинцем були лише інтимні стосунки чи можливо і злочинні. Нехай народна рада займеться цим питанням.

  • 07.04.2014 о 11:59
   Permalink

   Хватить брехню писать! тебе ж отпустили Валентин Олександрович і ти наченаєш тут виписувать всяку брехню поповоду працівника Держземагентства, Всі знають шо ти хочеш роздерибанить землі і вхапити гроші – це ж твої слова. Як в тебе руки неотсохли підняти руку на жінку і ше страляти, урод ти, і ше фірма Аграрні традиції бере в людей доручення в якому прописано “розпоряджатись землями” а це значить шо хотіли обманути людей і оставити їх ні з чим! предумали отмазку поповоду інтимних стосунків, шоб вилізти чизтим з води, ти бивший мент, думаєш в тебе вийде це провернуть, не-не-не не тей чай настав, підр.. .

 • 07.04.2014 о 10:47
  Permalink

  це мабуть Тупота так виправдовується. Наламав дров, а тепер вона його домагалася. теж мені мачо знайшовся. вона вдвічі менша від нього. так нападала, що аж відстрілювався. бідолага. ай-ай-ай як від бідний зумів тільки відбитися. завтра пів Шполи перестріляє і буде казати домагалася

 • 07.04.2014 о 15:56
  Permalink

  07.04.2014 вих. № 82

  ТОВ «Українські Аграрні Традиції» офіційно повідомляє, що випадок, який стався 5 квітня 2014 року в м. Шпола внаслідок, якого була поранена з травматичної зброї особа та нанесені пошкодження майну підприємства, відбувся виключно на побутовому підґрунті внаслідок з’ясування взаємовідносин між фізичними особами.
  Будь-які повідомлення або посилання на те, що конфлікт відбувся на підставі трудових або господарських відносин є недостовірною інформацією, яка направлена зацікавленими особами з метою дискредитації ділової репутації ТОВ «Українські Аграрні Традиції».
  В зв’язку з цим, що в засобах масової інформації, в тому числі ТСН з’явилося певне інформаційне повідомлення інформуємо, що сама потерпіла є членом Партії Регіонів, а батько – ВО «Свобода», таким чином партійна приналежність не впливала на конфлікт, який відбувся.

  Директор Місценко П.М.

  • 07.04.2014 о 16:31
   Permalink

   І знову ці традиції пудрять нам мізки про випадок, трапився 05 квітня, а ненадоїло вам чисто брехать про репутацію своєї фірми, ви майстри запудрювання мізків, у вас це неполучиться, ненада вплутувати тут “взаємовідносини”, факт стрілянини є фактом того, які є традиції на самом ділі, а не вимальовуєте те шо вам треба. Всім вже відомо шо ТОВ «Українські Аграрні Традиції» займається махінацією у сфері земельних відносин, для чого тут людей вплутувать в розборки, люди повинні знати які ви є, а не ваша проклята репутація, факт є фактом, і сам Тупота довів і словом і ділом, то будь-ласка хватить нагло брехать шо ТОВ «Українські Аграрні Традиції» ні в чом не причетні, а той хто є “господарем, власником” а не підставна людина цього товариства зроблить так як і зробив сам Янукович, зробить махінації і втече, а люди остануться ні зчим.

  • 07.04.2014 о 16:39
   Permalink

   та що ви? )) те що це не партійний конфлікт ми добре розуміємо. свобода тіки допомогла винести це в ЗМІ. конфлікт був на почві земельних відносин, а не побутовий!

   • 11.04.2014 о 23:30
    Permalink

    Ви помиляєтесь! Конфлікт був на грунті ревнощів. Пані Людмилі, не подобалось , що Валентин мае кохану жінку , а ” потерпілу” відкинув на другий план.

    • 12.04.2014 о 08:08
     Permalink

     Милена, ну-ну об’ясни чого він стріляв? Щось нестикується все! Начинаєте закидать все всякою маячнею шоб з води вилізти сухими!!!

 • 07.04.2014 о 20:33
  Permalink

  Треба ж таке, для досягнення своїх цілей Аграрні традиціі Тупоту навіть в секс послугах використовували. Ціль мала виправдати заходи. Якщо там і були стосунки, то виключно в корисних цілях для Тупоти. Жаль голова адміністрації був чоловік, хоча можливо за гроші не не перепона

 • 07.04.2014 о 21:34
  Permalink

  http://kriminal.tv/news/ginku-u-shpoli-pidstrelili-vnaslidok-pobutovogo-konfliktu–vladislav-pustovar.html позиція обласного МВС.
  Жінку у Шполі підстрелили внаслідок побутового конфлікту, – Владислав Пустовар
  У злочину, в якому постраждала жителька Шполи, немає політичного підгрунтя. В цьому переконаний Владислав Пустовар, начальник УМВС України в Черкаській області.

  Повідомляє «Нова Доба» .

  – Постраждала приїхала в офіс товариства з обмеженою відповідальністю, де у неї виник конфлікт з начальником цього товариства. Він зробив кілька пострілів з пістолету системи «Флобер», який не потребує спеціального дозволу міліції. Він стріляє металевими кульками. Одна з них влучила в ногу потерпілій. Жінку доставили у районну лікарню, де пулю витягли, – розповів пан Пустовар. – Кримінальну справу порушено за статтею «нанесення легких тілесних ушкоджень». Санкція статті не передбачає тримання під вартою, тому ми не затримували винуватця. Тим більше він сам викликав міліцію

 • 08.04.2014 о 08:47
  Permalink

  Це капец, Тупота оказується герой за те що миліцію викликав, Ви шо “дебіли”, він видно кончена людина стріляючи в дівчину, щей бивший мент і офіцер, бл… Хай поступить як настоящі офіцери, “застрелиться”. Відпустили по статті – це вопще в голову невкладається, а якщо вийде та почне пулять по всіх с того самого пістолету і скажуть оп’ять по статті. Давайте до мене в офіс поліцейский зайде і я використаю той самий пістолет проти нього і скажу шо “домагався” мене відпустять? Ну це абсурд. Внього рука недрогнула в жінку всю обойму випустить, а тут таке городять. І ше за стосунки “Мачо” найшовся. Та стрілять таких уродів треба шоб інші боялись і нехотілось такого їм робить “уроди”. Ця їхня фірма задовбала, видно всіх вже купила…. Понятно якщо їх спонсором є хтось з росії. Сепаратизм і щполі скоро розведуть і оп’ять в УМВС будуть отговорки. Та “роздеребанить” словами Тупоти ж ту фірму та і всьо. Всіж знають шо фірма обдира людей до нитки, откудаж людина з села буде знать хто ці традиції, вони гривниками помахали селянам перед очима і всьо! селяни їхні. Зараз в країні таке становище що люди нерозуміють шо роблять. Гнать ці традиції треба “під шию”, а цього Тупоту засадить на довічне за махінації і “покушения” на життя дівчини І ВСЬО! а не бл… отписуваться якоюсь маячнею! “дибіли”

 • 08.04.2014 о 09:50
  Permalink

  Да, Тупота кого не може підкупити, то на тих людей скарги пише. Навіть не скарги, а наклепи.Чим більше брехні, тим краще. Не слухає його людина, треба її негайно позбутися. Його цікавив не тільки земельний відділ, а й ішні служби, де відмовились виконувати його вказівки. Тоді він розпочав наклепи строчити. Герой. В тебе все попереду. Не рий комусь яму, бо сам в неї потрапиш. Перевірено.

 • 08.04.2014 о 23:09
  Permalink

  16 квітня о 14.00 відбудеться судове засідання по справі про обвинувачення Поліщука Миколи Петровича. Поліщук М. П. обвинувачується у зберіганні та збуті наркотичних засобів. Наркотичні засоби у Поліщука М.П. Були вилучені під час обшуку його будинку в с. Лебедині. Крім наркотичних засобів вилучено рушницю без документів. В зв’язку з тим, що у Поліщука є в Шполі покровителі, прошу громадськість втрутитися в дану справу. Та запобігти уникнення відповідальності

 • 09.04.2014 о 23:22
  Permalink

  тупота мудак, але традиції плать більше за пай, то люди забирають у мудаків свої паї таких як ляшенко і тд і відають традиціям, поки не було традицій то ляшенко неміг підняти плату за аренду землі коли традиції розпочали платить більше то і він почав вурушится треба було платить нормально люди незабералиб свої паї,хто платить той і музику заказуе .

 • 10.04.2014 о 09:27
  Permalink

  а Гриша – це і є мабуть Тупота із своїми традиціями. Перестань заздрити і заробляй сам більше, а не дівчат стріляєш, а що платять традиції це вже відомо. Одні нарікання на таку оплату. Правильно Ляшенко робить, що всяких шахраїв ганяє. Як представники влади не змогли це зробити чи були заодно, то хай Ляшенко розганяє. Хоч хтось порядок наводить.

 • 10.04.2014 о 09:49
  Permalink

  Інтересно, а що традиції зробили корисного для району??? Можливо допомогли якійсь школі? лікарні? можливо, перерахували кошти на лікування хворого? можливо, хоч одного ліхтаря поставили в тих селах, де вони сильно землею зацікавились? чи надали кошти для ремонту сільських доріг? Що?????????????Тиша.

 • 10.04.2014 о 11:08
  Permalink

  А якщо на то пішло, то шо вони поганого зробили ? Якщо людям допомагають і хочуть все по справедливості зробить то це погано?
  Ляшенко вже скільки бере в оренду паї і шо він такого за ці роки зробив, а ? Традиції тільки почали свою роботу , здається, що нічого вони ще і не садили то шо вони ше можуть зробить для села ? На мою думку як тільки вони хоч трошки розкрутяться то вони зроблять все возможне, а зараз вони допомагають людям. І немає нам чого обуждать Традиції, Ляшенків і Тупоту т.д і т.п. (Традиції до цьої статті немають ніякого відношщення залиште їх в спокою) Лимар з Тупотою хай самі розбераються

 • 10.04.2014 о 12:11
  Permalink

  звідки ви віолета знаєте чи традиції сіяли чи ні, чи ваше справжнє празвище тупота????????????????????????можливо ви віолета зараз у відпустці?????????? можливо ви також від когось захищались за допомогою пістолета??????у тупоти, здається, роздвоєння особистості.

 • 10.04.2014 о 13:57
  Permalink

  Ратушна Ліна Борисівна керівник ТОВ “Українські аграрні традиції” везе в Шполянський район свого прокурора Архипенка для того щоб “роздеребанити” пограбувати власників земльних ділянок, оставити людей ні з чим і закрити справу по Тупоті, щоб зробить його невинним!!!!!

  Розборки тіки начинаються!!!
  Остальні хто отписуютьця що “побутове”, нетак просто як воно кажеться!!!

 • 10.04.2014 о 19:19
  Permalink

  Це херово, що нам всякі Ліни Борисівни привозять своіх плебеів. Тупоту я знаю ще з молоду, що можна сказати про людину яка всцикалася на роботі. Його жінка вигнала з хати і він мусив переіхати до батьків. Хіба від такого життя не почнеш напиватися до всирачки. Можна йому тільки поспівчувати. А в Людку він стріляв бо від пянок вже не встає. І він хотів заставить іі на всігда замовкнуть, щоб другим дєвкам не розказала.
  А кандідатуру Архипенка треба пропустити через народну раду, бо хватить нам уже завезених сук в районі. Заробітчани!!!!

  • 11.04.2014 о 23:53
   Permalink

   Знову ж таки помилочка. Жінка його не виганяла з хати , квартиру він залишив дітям.На рахунок того що не встає , ви також помиляетесь , я маю інтимні стосунки з ним рік і не жалкую .Людмила приходила тому що теж подобалось…

   • 12.04.2014 о 08:21
    Permalink

    Милена, ти ще жива, чи це оп’ять робота тупоти, боїшся шо люди взнають який ти насамом ділі! і начинаєш тут писать всяке…

   • 12.04.2014 о 14:43
    Permalink

    у Вас, Милена нет вкуса , ну и головы тоже, как можно быть с человеком, который стреляет в людей и это уже не первый раз… Людмила пострадала, поскольку отказала, а Вы, Милена делайте выводы, не отказывайте….., иначе расстреляет…. Очень жаль, что девушка защищает такого урода.

 • 11.04.2014 о 10:42
  Permalink

  А чому не пишуть про побиття Слюсаря?
  За що його Кишінько? Хто зараз голова Народної ради? Чи Шпола онлайн замовне інтернет видання?

 • 11.04.2014 о 20:14
  Permalink

  сам вже найшов
  http://pro-vincia.com.ua/novini/news_poltika/12272-list-chitacha-u-shpol-kandidat-na-posadu-golovi-narodnoyi-radi-vd-svobodi-zlamav-schelepu-oponentu-z-pravogo-sektoru.html
  Лист читача: У Шполі кандидат на посаду голови Народної ради від “Свободи” зламав щелепу опоненту з Правого сектору
  Наш читач зі Шполи повідомляэ про пристрасті, які розгорілися в райцентрі навколо громадської посади голови Народної ради району.

  Шановна Провінція!

  Звертаюсь до Вас з метою висвітлення подій, які творяться на Шполянщині. В даний час всі засоби масової інформації дещо обережно відносяться до того що друкують, немов після повалення режиму Януковича виникли проблеми з демократією…

  6.04.2014 року в 12.00 на центральній площі міста відбулося віче жителів Шполянського району. Дане віче дещо відрізнялось від всіх інших своєю малочисельністтю, а також проголошенням себе головою Народної ради відразу двома особами. Одночасно головою Шполянської народної ради себе оголосили Кишінько В’ячеслав Леонтійович, голова районної «Свободи», та Слюсар Віктор Леонідович (з його слів, представник Правого сектору). Хоча декілька місяців назад Слюсар склав повноваження на користь голови Комара П.В. та його заступника Кишінька В.Л..

  7.04.2014 року в приміщення Шполянської міської ради відбулося засідання Народної ради. Під час засідання Кишінько В.Л. ударив чолом у щелепу Слюсарю В.Л. Щелепу було зламано. Можливо потрібно було б закрити очі на ці події, якби не той факт, що Кишінько В.Л. майже вдвічі молодший від Слюсаря В.Л. І що це за методи доводів своє правоти? Кому довіряють люди? Адже було вибрано легітимного голову Народної ради Комара П.В., який на відміну від цих двох голів – жодного разу не судимий.

  Люди повірили Народній раді, а от чи всі представники Народної ради достойні цієї довіри? Даний факт не оприлюднюється, але людям просто необхідно його повідомити, щоб вони знали, що відбувається з їх представниками. Така поведінка вимагає виключення обох цих «бойовиків» з рядів Народної ради, оскільки вони дискредитують її своєю поведінкою. Голова такій раді потрібен один!

  З повагою і вдячністю житель міста Шпола, Олег Юрченко

  • 13.04.2014 о 19:39
   Permalink

   Олегу Юрченку. Я випадково була свідком інциденту між Кишіньком і Слюсарем. Це сталося після засідання Народної ради, про яке я збиралася написати. Посади тут ні до чого, ніхто за них там не б’ється. Там робота йде, на мій погляд, конструктивно. А заробив Слюсар, бо дуже напросився. Таке враження, що він дуже-дуже випрошував стусана. Кожну людину можна спровокувати і вивести з себе, навіть такого спокійного, як Кишінько. Ба, навіть, мене. Якби мене так принижував хтось і ображав з матюччям, то я б теж зарядила в писок, не зважаючи на вік.

 • 11.04.2014 о 22:09
  Permalink

  Ці події свідчать про те, що жоден кандидат ще не дозрів для такої посади. НЕБЕСНА СОТНЯ зробила революцію, провалила вже нестерпний режим диктатора, а наші місцеві вирішили скористатися, тому вони не мають якогось плану дій, а лише сварки і побиття. До лідера руху потрібно дійти свідомо та виважено . Досить з нас і депутатів, які б’ються у Верховній Раді.

 • 16.04.2014 о 15:09
  Permalink

  Аграрні традиції ,платять людям більше.і вони чесні!Ляшенко давав людям копійки,і говорив ,що на його вік дураків хватить,тепер забігав!Нехай сг виробники тепер задумаються,що не тільки собі треба гребти,а і людям давати!Я свої паї віддам Традиціям!

  • 17.04.2014 о 21:15
   Permalink

   Началось! Видно з Традицій люди почали заберать договора і тепер отписують всюди під разними іменами, які вони класні! “Браво” вам за концерт. В Україні жевуть нетупі люди! Хватить заливать всякою всяченою!

   • 18.04.2014 о 21:49
    Permalink

    Петя, “заберать”, “разними”, “жевуть”, “нетупі”. Три строчки, а сколько ошибок. Да, кто-кто, а вы явно “нетупі”люди.

 • 18.04.2014 о 13:28
  Permalink

  “Мужчина, поднявший руку на женщину, подобен мужчине, поднявшему член на мужчину.”

  ну Ви зрозуміли, що я маю на увазі)