Черкащина: розлючені бандити полюють на активістів Народної Ради Шполянщини

05.04.2014

Незважаючи на те, що ігровий бізнес в Україні заборонений, ще з 2009 ст.202-2 ККУ він є та процвітає, невтомно витягуючи з кишень гроші, не рідко останні, штовхаючи «автоматозалежних» на гріх. Достатньо приїхати в будь яке місто України, підійти до таксистів і вам майже кожний скаже де можна скинути зайві гроші. Щоб цей бізнес добре працював та приносив великі прибутки його «кришують». Всі хто можливо отримує з нього свою долю. Це і правоохоронні органи, влада, прокуратура і депутати районних та обласних рад .

За словами першого заступника міністра внутрішніх справ В. Євдокимова діють корупційні схеми, які були напрацьовані в роботі ігорних закладів за останні роки. Відповідно з кожного ігрового закладу платилась певна сума . Не відстає від інших і наше місто де було припинено роботу підпільного грального закладу, завдяки зусиллям Народної ради, де ініціатором був Сергій Валентинович Коваль

Запрошення прийти пограти відправлялись по смс. Вони надходять лише тим хто був в списках клієнтів, а це були не тільки жителі Шполи, але і з інших районів. Цей список був не малий, будь хто з тих кого знають міг привести нового клієнта до закладу. Головна умова наявність грошей.

В ніч з 1 на 2 квітня факт роботи грального закладу був підтверджений так як в середині знаходився активіст Народної ради, До відома відразу були поставленні обласні та місцеві правоохоронні органи. На прохання співробітників міліції та депутатів міської ради відкрити двері, працівники закладу відмовились, але постійно телефонували своїм власникам, а ті рекомендували їм в жодному разі не відчиняти.

Йти на штурм міліція відмовилась тому що для цього потрібно рішення суду та прокурора , а турбувати цих «поважних людей» серед ночі у нас в Шполі не прийнято. Рекомендовано було чекати до ранку, коли судді повиходять на роботу і тоді може приймуть рішення, а може й не приймуть. Так пройшло кілька годин, мерзли правоохоронці, мерзли депутати з Народною радою. Згодом приїхав міський голова, та начальник міліції. На той час стало відомо, що крім нашого активіста, там перебуває ще четверо чоловіків, і вже потрібна медична допомога, бо в середині пролунали постріли.

Багато хто хотів уже вирвать решітку чи виламать двері, але міліція говорила, що потрібно брати дозвіл на активні дії. Тоді громаді довелось діяти активно. Відбувся штурм. Коли ми увірвались до залу то побачили, що серед ігрових автоматів лежав наш активіст весь у крові, а троє відмороженних типів вживали спиртні напої. Потім до справи взялась міліція. Одного відморозка, який погрожував не тільки правоохоронцям, але й всім оточуючим, міліція вдягла наручники, бо він чинив опір. Потім зясувалось, що він не так давно на волі.

Швидка допомога забрала нашого активіста і він зараз на лікуванні, Було вилучено вісім ігрових автоматів , та вилучено з них гроші, які згодом було доставлено в райвідділ міліції.  Ми маємо надію що вони будуть знищені, адже кожний знищений автомат – то заощаджені тисячі гривень, то утерті сльози наших Шполян жінок та матерів.

Станом на 4. 04. 2014 правоохоронні органи так і не змогли встановити кому належав цей ігровий заклад, і з ким працівники закладу спілкувались по телефону цілу ніч, та хто давав їм вказівку в жодному разі не відчиняти двері.

Після того як Народна рада своїми діями забрала в когось чималий кусок хліба з товстим шаром чорної та червоної ікри її почали поливати брудом, а на декого йдуть прямі погрози. Але ми знаємо що ми йдемо вірним шляхом, з нами Бог і з нами перемога

Ігор Зачепа,
член Народної ради Шполянщини

Це цікаво

23 Comments

 • правдолюб 05.04.2014 at 20:03

  народна рада-единствення наша надія на краще майбутнє. героям слава

 • Активіст 05.04.2014 at 21:57

  Все правильно сделали!!! Найдите людей, которые все это содержат, и пускай они ответят по полной!!!

 • Днепр 05.04.2014 at 22:53

  Люди!!! То чиї це автомати????

 • Небайдужий 06.04.2014 at 00:46

  Миколи Григоровича запитайте, він все про всих знає, а про таке тим більше. Доречі по неофіційним даним приміщення точно М.Г.Лазаренка.
  Пишіть будь ласка побільше правди в коментарях і нікого не бійтеся, бо ми, прості люди, власники нашого міста, а не кучка мільйонерів.
  Слава Україні.
  Слава нації

  • Morgan Freman 06.04.2014 at 09:02

   Небайдужий, ты прав, как всегда все дороги ведут к Лазику!!!! Народна Рада – молодцы, мы вас поддерживаем и верим в вас!!!!

  • Славон 07.04.2014 at 22:35

   Ти трішки помиляєшся, це приміщення не Миколи Григоровича, а тьоті Люди Лазіка дружини.

 • Коля 06.04.2014 at 11:27

  Скільки може ця банда держати в страху всю Шполу!!Народна рада повинна зламати хребет ці мафіі,або вони зламають нам!Слава Украіні!

  • Саша 09.04.2014 at 23:21

   У нас хребет не ламається, нам його вже так зігнули, в дугу аж до землі. Все боїмось і чекаємо, щоб за нас хтось зробив. Коваль, Слюсар, інші, а моя хата скраю, навіть на віче вийти лінуємось.

 • патриот 06.04.2014 at 13:21

  НА весь район два бога лазік і ляшенко ———– цих кровосісов і гаспідаррів треба поставити наколіна перед законом і людьми —якім вони уже остогидли!!!!!!Слава Україні!!!!

 • Андрей 06.04.2014 at 13:45

  Ти козел досягни що Ляшенко досяг, а потім щось тявкай і не завидуй. Закачай рукава а не суплі жуй. Україні не треба ледацюги

 • Коля 06.04.2014 at 15:46

  Ляшенко загріб маяк на дурняк за допомогою Лазаренка,а тепер хазяін!Нехай би попробував з нуля начати ,то побачили який він герой!В Скотареві людське майно загріб,то де ж справедливість Андрюша!

 • Андрей 06.04.2014 at 16:06

  Відповідаю Колюся. Я з Ляшенком переганяв у 90- ті роки автомобілі із-за кордону. Хто працював дальнобійником знає, яка це небезпека міжнародна траса і рекет на кожному кроці. На виручені кошти відкрили авто майстерні, а потім Ляшенко продав майстерні і викупив Маяк, в якому працював інженером. Три роки після покупки від Маяка не було доходу. Так що Ляшенко почав з нуля, і без допомоги зробив процвітаюче підприємство , забезпечив громадян Шполи роботою, зробив дітям фітнес клуб, побудував у Іскрене церкву, перерахував кошти та продукти на українську армію. І замітьте за ним не стоять сумнівні киівські фірми. Він все робить сам. Це вже провірено роками. Якщо в Шполі є достойніший то покажіть його. Я бачу лише грудну жабу. Ткаченка обісрали, Ляшенка обстраємо. Та ти б Колюся голодний без хліба сидів якби не такі як Ляшенко, Фредерік та інші хто вирощує саме святе – ХЛІБ, на таких людей молитися треба. На рахунок Лазіка з вами погоджуюсь, він сіє зло

  • Пятачок 18.04.2014 at 22:38

   ох, а Фредерік, такий Фредерік… “пьїздєц, хуйня натуральний” (с) Фредерік.

   https://www.youtube.com/watch?v=Ubl0JIGGP3E ну погляньте ж)))

 • Коля 07.04.2014 at 20:57

  То чому ж Ляшенко в спільці з Лазаренком!Якщо Лазаренко ,а Ляшенко товаришує зі злом,тоді як він виглядить в очах простих людей!Скажи хто твій друг,і я скажу хто ти !Памятаєш Андрюха таке прислівя!

 • Андрей 07.04.2014 at 21:49

  Вони не друзі. У Лазіка долари друзі.

 • Геннадий 07.04.2014 at 22:23

  До чого тут взагалі Ляшенко. Це людина, яка робить свою справу і не звертає увагу на грязні плітки. Повторюю плітки. А то що стосується Миколи Григоровича , то це інша справа. Не має в районі такого місця де його не можна побачити. Біля суду він, у прокуроратурі він, у райавтодорі він, у райраді він, у банку він, навіть з Українськими аграрними традиціями він знайомий. То це що означає, що всі його друзі. Ніколи такого ніхто не заявляв. Микола Григорович живе тільки для того, щоб заробити гроші, а дружба його не цікавить. І не треба приписувати його комусь у друзі. Якщо народна рада хоче щось змінити будь – ласка вперед. У Шполі не секрет де проживає Лазаренко. Підіть до нього і скажіть йому в лице, що про нього думаєте, а не під паролями героїв строіте. Вся Шпола знає хто є хто

  • Саша 09.04.2014 at 23:31

   Народна рада й так багато міняє в житті Шполи. Вони справжні герої, це не високі слова, а щира правда. Героїзм у щоденному труді заради справедливості.

 • Коля 08.04.2014 at 14:38

  Андрій,оце і горе для Шполи,коли долари Лазаренка вирішують долі та життя людей!Автомати,наркота,це все кришується!Ляшенко і другі сх виробники повинні відсторонитись від “смотрящого”.бо він іх підставляє крепко!

 • Андрей 08.04.2014 at 15:39

  Ляшенко вирощує хліб з Кравченком, Фредеріком,Колісником, Романенком, Потапенком, Довганьом, а що вирощує Лазаренко нехай правоохоронні органи розбираються. Якщо шполянські не можуть, то хай їм допоможуть вищестоящі

 • Андрей 08.04.2014 at 16:07

  Господарство, яким колись керував Борис Шемет, на Черкащині було чи не єдиним, що носило звання колективу високої культури ведення землеробства та галузі тваринництва.З ім’ям Бориса Шемета, пов’язані найратніші сторінки в літописі Шполянського району. Борис Семенович 36 років очолював колгосп ім. Жданова, який згодом було перейменовано на «Маяк». Тут завжди фіксувалися найвищі надої молока, урожаї зернових. Директор СПОП «Відродження», заслужений працівник сільського господарства Юрій Ляшенко вважає, що йому пощастило, коли кілька років працював механіком у Бориса Семеновича. За його словами, це була справжня життєва школа. Він учив, переконував, аргументував, інколи його стиль правління був вкрай жорстким, але такий підхід йшов лише на користь справі. Борис Семенович був психологом і талановитим менеджером. Люди, котрі йшли на роботу в колгосп, були свідомими того, що зміцнюючи господарство, вони зміцнюють і свій добробут, – це теж із його уроків.

 • Роман 08.04.2014 at 23:10

  16 квітня о 14.00 відбудеться судове засідання по справі про обвинувачення Поліщука Миколи Петровича. Поліщук М. П. обвинувачується у зберіганні та збуті наркотичних засобів. Наркотичні засоби у Поліщука М.П. Були вилучені під час обшуку його будинку в с. Лебедині. Крім наркотичних засобів вилучено рушницю без документів. В зв’язку з тим, що у Поліщука є в Шполі покровителі, прошу громадськість втрутитися в дану справу. Та запобігти уникнення відповідальності

 • Іван 13.04.2014 at 23:40

  Роман назвіть якщо знаїте покровителів .

 • Роман 14.04.2014 at 10:13

  Він один.його автомати, селена