25 травня на Шполянщині обиратимуть сільських голів.

03.04.2014

Верховна Рада України ухвалила низку постанов про призначення позачергових виборів сільських, селищних, міських голів. На 25 травня 2014 року, з-поміж інших регіонів, призначено вибори і в 15 населених пунктів Черкаської області. Вибори сільського голови пройдуть також у Мар’янівці, Матусові і Надточаївці.

Про це повідомляють Шполянські вісті

Це цікаво

11 Comments

 • Lebedin 04.04.2014 at 20:56

  Краще Лебединського голову обирали. За багато років не може відремонтувати вітряк. Здобув перемогу завдяки бабам, до яких бігала його секретарша, а тепер розказує в газеті, що дороги зробив. Якщо він робив, то хай пояснить чому дороги робили армяни, а не райавтодор. Мабуть автодор “откати” не дає. Цікаво, скільки по документах списали. І вітряк ніяк не відремонтує. При в’їзді в Лебедин стоїть розваляний вітряк, зато голова в газеті в червоній рубашці красується. Позор!!!

 • Лариса 04.04.2014 at 21:24

  Дійсно,лебединський голова працює виключно для власноі вигоди і збагачення.Село занедбане,в бур’янах по плечі.Дороги такі ж жахливі,як і ставлення пана Рудаса до своїх односельчан!!!!Вітати кожен гаразд на шпальтах районних газет,а ділом довести свою показну важливість не вистачає компетентності.Шановний Олексій Петрович,зробіть щось для людей,а то тільки й турбот як хабарів назбирати на нове авто!!А то з вашим приходом в селі тільки наркоманія,хабарництво і занепад прийшли.Тож виносьте певні висновки-не робіть важливий вигляд,а то з позиції своєї моральної і професійної мізерності ви виглядаєте смішно.Тому хоч не вітайте власну персону з днем народження з газет,не така вже це й подія!Хоча побажання для вас і є:в своєму то віці,досягніть нормального розвитку для позиціонування себе,як адекватного голову місцевого самоврядування !!!!!!!

 • Наталія 05.04.2014 at 21:48

  Та що там казати! Рудас з першого дня на посаді сільського голови закрив культурно-просвітницький центр “Світ краси” в Лебедині, куди навіть туристи приїздили. В ньому нема нічого духовного, а ви кажете про вітряк. Це посібник тих виродків – януковича-тулуба-черевка-тимошенка!!!

 • Днепр 05.04.2014 at 22:52

  Да. На рахунок посібника це точно. Черевка частенько було видно під сільською радою. І раптом Рудас стає кращим головою року. Мабуть, раптовий збіг

 • патриот 06.04.2014 at 14:57

  У Скотареві також треба обирати ! Голова пропрацювала два терміни якщо це можна назвати працею!За 10 років незникла жодна яма на дорозі а зявилося багато ,головиха працює кімнатною шісткою Ляшенка ,виконує чітко накази Ляшенка —мутять землі ,гроші, ставки та майно села !!!!! банду геть —-нанари паразитів!!!

 • Днепр 06.04.2014 at 15:21

  Скотарівській до лебединського всеодно далеко. У лебединського пальма первенства

 • Олександр 06.04.2014 at 15:48

  Я не маю відношення і особисто не знаю ні лебединського,ні скотаревського голову.Проте тут писали з приводу Ляшенка,то я вам скажу:ви поспілкуйтесь спочатку з цією людиною,а потім пишіть.Ви б писали про тих,хто поплічникам Януковича пособляв,хто тітушок збирав,хто наркоманів спонсорує.А в Ляшенка я працював,і знаю точно,шо це людина своєї справи,і виключно на таких людях як він і тримається сільське господарство в Україні.

 • Inkognito 09.04.2014 at 00:47

  Та нам в Василькові добре! Нові дороги, освітлення, газ.

 • Днепр 09.04.2014 at 09:17

  повезло Василькову, якби блище до Лебедина, то можна було б об’єднатися.

 • Українка 10.04.2014 at 22:12

  5 квітня 2014 року в лісі біля села Виграїв Корсунь-Шевченківського району було знайдено тіло по-звірячому закатованого прихильника ВО “Свобода”, громадського діяча, журналіста Василя Сергієнка.

  Убивці нанесли журналістові низку ножових поранень, зокрема в область нирок та серця, шиї, потилиці. Крім того, на тілі Василя Сергієнка помітні сліди катувань: розбита голова, перебиті коліна. Злочинці намагалися сховати тіло у лісі на 130-му кілометрі траси. Яму прикидали сміттям.

  Нагадаємо, що Василя Сергієнка побили та викрали із власного будинку в Корсунь-Шевченківському невідомі 4 квітня близько 20:30. За словами очевидців, на чоловіка напали троє біля воріт, зчинилася бійка, Василя силою заштовхали в білу “Ладу Пріору” та вивезли в невідомому напрямку.

  Василь Сергієнко ще тиждень тому повідомляв про погрози. Сусіди ж бачили ту білу “Ладу” біля будинку кілька разів. Окрім того, погрози надходили й голові місцевої “Свободи” Володимирові Зуєнку та активістові “Самооборони” Олегові Собченку.

  “Василь займав активну життєву позицію. Був головою координаційної ради політичних партій та громадських організацій Корсунщини. Брав активну участь у виборчих компаніях на боці опозиційних партій, зокрема “Свободи”. Активний учасник Євромайдану. Був журналістом Корсунь-Шевченківської районної газети “Надросся”. Вбивство Василя носить явно виражені ознаки політичного замовлення”, – зазначив голова Корсунь-Шевченківської районної організації ВО “Свобода” Володимир Зуєнко.

  Правоохоронні органи порушили кримінальне провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 146, п. п. 3, 12 ч. 2 ст. 115 КК України (викрадення людини та умисне вбивство викраденої людини).

  Свободівці вважають причиною вбивства журналістську діяльність Василя Сергієнка, зокрема серію його статей, що викривають злочинну діяльність одного із місцевих багатіїв-латифундистів “регіонала” Геннадія Бобова.

  Прес-служба Черкаської обласної організації ВО “Свобода”

 • Українка 10.04.2014 at 22:13

  Вказаного депутата активно підтримували голови сільських рад, особливо лебединський Рудас. Які виборці такий і вибір