Чому шполянська влада не чує свій народ?

21 березня депутати районної ради більшістю голосів обрали своїм головою Скорика Івана Івановича. Всупереч народу, який стояв на центральній площі на Віче. Всупереч проханню їхніх виборців. Звичайно, можна говорити, що Віче це не весь народ Шполянщини. Але кілька місяців тому в Києві теж говорили, що Майдан це не весь народ України. Було б зрозуміло, якби Скорик І.І. був регіоналом, але ж він є головою партії «Батьківщина»!

Чи відповідає Іван Іванович такій високій посаді? Напевно так. Адже він завжди дотримується свого слова. Пообіцяв людям вийти в неділю на Віче… І не вийшов. В понеділок написав заяву про відставку… І відкликав її.

Саме таким чесним і порядним людям ми і повинні довіряти владу. Спіть спокійно жителі Шполянського району. Адже з такими керівниками світле майбутнє нашого району не за горами!

Лілія Усик,
член Народної Ради Шполянського району.

Опубліковано у Новини | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

7 коментарів до Чому шполянська влада не чує свій народ?

 1. МАРТА коментує:

  Не треба накаляти ситуацію. Скорик не найбільша проблема народу. Не треба накручувати людей. І так війна на носі.

 2. правдолюб коментує:

  хоч одна людина написала правду про скорика. всі бачили відіо! так шо полностю піддержую!молодець

 3. Прудкий коментує:

  Скорик пенсіонер, і на мою думку він повинен відпочивати і доглядати внуків. Він не має досвіду в керівництві великими масами людей, просто в нього не було такого досвіду. І головне він являється тушкою певних кіл які його використовують в своїх особистих цілях. І.І. ідіть з миром і не мішайте жити новим життям, ви всерівно ні на що не здатні, це показали ваші перші дні роботи на новій посаді…

 4. патріот коментує:

  Молодець Ліля!А Скорику треба дослухатись до думки народу,а не обливати брудом законно обрану Народну Раду!На пенсію!!!!

 5. Днепр коментує:

  Господи! Я не знаю цього Скорика, але мене вже ця тема тошнить. Люди, давайте змінимо пластинку. Не такий той Скорик важливий

 6. доцент коментує:

  кое-кто много говорит. кто ты такая и откуда взялась? слишком умная! советую больше думать и меньше писать. ха-ха.шучу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *