Чому люди у Шполі кричать ганьба районному депутату від «Батьківщини» Скорику?

Шпола невелике місто де майже всі про всіх знають, а громадських активістів тим паче. Народна рада розглядала кандидатуру Івана Скорика на голову райради, але не забажала представляти його на Народному Віче. Народне Віче Шполянщини віддало перевагу іншій людині. Після цього кандидатуру Скорика висунули партії «Батькіщина» і «Удар».

Ми бачимо керівництво цих партій зуміло переконати більшість депутатів які нещодавно дружньо підтримувало попереднього голову-регіонала. 21.03.2014 Іван Скорик був проголосований, але присягу на сесії райради прийняти не зміг, бо люди закричали «Ганьба». Після цього Іван Іванович із трибуни районної ради пообіцяв, що прийде на Народне Віче Шполянщини і якщо Віче висловить недовіру: «Я зразу відмовлюся». Хоча його колеги депутати радили йому заспокоїться, бо вони ситуацію тримають під контролем, Іван Іванович рішення прийти на Віче прийняв.

Народна мудрість говорить «Наскільки кожен із нас – Людина, перевірити легко—наділи чоловіка владою» Що змусило майбутнього слугу народу відмовитися поспілкуватися із тим самим народом може відповісти тільки він. Але факт є факт. Скорик І.І, голова фракції депутатів партії «Батьківщина» у районній раді, права рука голови районної організації, свого слова недотримав, на недільне Віче не прийшов.

24.03.2014р вранці члени Народної ради та громадські активісти прийшли у районну раду та попросили слугу народу не бути брехуном, а виконати обіцянку і написати заяву про відставку. Іван Іванович спочатку не бажав виконувати свою обіцянку, але після того як по телефону поспілкувався із своїми однопартійцями депутатами обласної ради вирішив краще виконати обіцянку виборцям. Можливо обласний депутат знайшла слова які розбудили совість, можливо його переконала чітка позиція заступника голови районної ради. Заступник голови районної ради Павлов О.А у кабінеті голови райради в присутності членів Народної ради та Івана Скорика заявив: «Я не тримаюся своєї посади і готовий хоч зараз передати свої повноваження». Після цих слів, у присутності заступника голови райради, Скорик виконав обіцянку народу, написав заяву про звільнення. Заяву він передав заступнику, а сам залишив кабінет.

Здавалося, що все завершилося позитивним кінцем. Виявилося шполяни мало знають Івана Івановича. Він має талант передумати і прожогом приймати протилежне рішення. Не дуже хочеться вірити, що ним хтось ляльководить і його швидко змусили передумати.

Вищезазначені події свідчать, що керівництво районних організацій «Батьківщина» та «Удар» несуть пряму відповідальність за витівки Скорика І.І.. Зараз склалася ситуація, що вищезазначені партії ігнорують думку громади Шполянщини та Народної ради. Можливо їм було б корисно прийти на Віче та переконати громаду району підтримати свого висуванця. Можливо треба чесно розповісти про ситуацію, що склалася у районі своїм обласним, київським керівникам. Я думаю вище партійне керівництво цих партій має досвід і підкаже місцевим партійцям, що не треба боротися з народом. Потрібно виконати волю громади.

Голова Народної ради у Шполянському районі П.В.Комар

Опубліковано у Новини | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

5 коментарів до Чому люди у Шполі кричать ганьба районному депутату від «Батьківщини» Скорику?

  1. патріот коментує:

    судячи по відео ні Скорик, ні Страшна не лідери. Цікаво вони пенсійного віку???Жодний не довів, що він саме той, хто потрібний. Тому необхідно шукати інші шляхи і обирати молодих перспективних людей. Потрібні нові підходи до роботи і я не думаю, що запропоновані кандидати можуть працювати у ногу з новим часом. Потрібні молоді і амбітні, а решта хай допомагають, а не мішають.

  2. jorj коментує:

    Сто чоловік на віче не може представляти 35-ти тисячну громаду Шполянщини. А депутати – це ті представники громади, яких делегувала дана громада, тому…… все згідно закону!

  3. правдолюб коментує:

    jorj=плосконос. яник теж казав,що майдан не весь народ. ми цю пісню вже чули. якщо плосконос і скорик впевнений в підтримці народу,хай зберуть свій майдан, але не за рахунок бюджетників! і тим не менше, хто вам дав право не сприймати думку хоч і 50 людей! а на віче будо не сто а 400! вчіть математику!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *