Головою Шполянської районної ради обрано депутата районної ради Івана Скорика

21 березня 2014 року проведено чергову сесію Шполянської районної ради. У роботі сесії взяли участь старший прокурор району, керівники районних служб, структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники громадськості та політичних сил. Під час засідання депутати прийняли наступні рішення: про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2013 рік, внесено зміни до рішення районної ради “Про районний бюджет на 2014 рік” та припинено достроково повноваження депутата районної ради Романа Пресліцького.

Також розглянуто питання про внесення змін до рішення районної ради “Про утворення постійних комісій районної ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій”, про прийняття звіту про виконання районної програми підтримки сім’ї на період до 2013 року, а також розглянули ряд питань, що стосуються прийняття та звіту про виконання районних програм.

Також розглянуто питання про вибори голови районної ради. Більшістю голосів таємним голосуванням головою районної ради обрано депутата районної ради Скорика Івана Івановича (фракція ВО “Батьківщина”).

odnoklassniki.ru/shpola
Опубліковано у Новини | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Головою Шполянської районної ради обрано депутата районної ради Івана Скорика

  1. правдолюб коментує:

    скорик члєн бюту? ха ха! по ньому на скажеш! веде себе як регіонал. во время майдану ховався в хаті, настоящі бютовці були в києві. то і не нада брехать. він для нас регіонал, агент бандитів в бюті. ганьба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *