Шпола: юні ліцеїсти, цитуючи Шевченка, вивчали його біографію і творчість

11.03.2014

У Шполянському НВК №2-ліцеї впродовж декількох місяців триває Шевченкіана. З нагоди 200-річчя видатного українського Пророка на минулому тижні проходив відкритий тематичний урок для учнів менших класів, який провела вчитель початкових класів Світлана Білоус. Одягнені у яскраве вишите вбрання, дітлахи поринули у світ талановитого поета і художника, великого патріота України, чиє слово стало вічним дороговказом для всіх поколінь українського народу.

Світлана Василівна організувала для малечі надзвичайно цікаву віртуальну подорож на відеоекрані, яка висвітлювала життя і творчість багатогранного світила. Діти артистично продемонстрували сценки про дитинство поета, декламували вірші, активно відповідали на запитання вікторини.

Приємні враження на гостей школи справили дівчатка і хлопчики, які читали напам’ять поезії Шевченка, живо передаючи своє внутрішнє світлодайне сприйняття цієї безцінної культурно-духовної спадщини нашого народу.

Урок пройшов, як на одному подиху. Здавалося, що сам Тарас заслухався, милуючись своїми дітьми, дорогоцінним скарбом його омріяної України…

У таких справжніх просвітницьких заходах, котрі викликають непідробний живий інтерес в учнівської молоді, надзвичайно важливою є сторона родинного виховання, освіченості дитини, пізнання народних традицій і фольклору. Все це відіграє велику роль в становленні високоморальної особистості.

shpola.gov.ua

Це цікаво

3 Comments

  • Наталія 12.03.2014 at 16:57

    Це моя стаття і моя світлина… Сайт рда займається плагіатом.

  • Шпола онлайн 14.03.2014 at 14:38

    Вибачте, ми не екстрасенси і не могли це знати…

  • Наталія 17.03.2014 at 14:29

    Розумію, я вас попередила про некомпетентність працівників рда в цьому випадку, які не відають, що поцупили чужу інтелектуальну власність. А для загалу — це авторська стаття і фото Наталії Сторчак (газета “Шполяночка+”). Їх, напевне, коробить це прізвище, але матеріал не посоромились здерти.