У Шполі можлива трагедія, а рятувальники бездіють

Шполою крокує потепління. Сніг перетворюється у воду, яка заливає вулиці міста. Небезпечно стає і на території червоного ставка, бо льодове покриття стало крихким. Це не лякає рибалок, які полюбляють проводити тут вільний час. Тим часом, перебування на ставку стає небезпечним для життя, але поруч немає жодного пункту з рятувальниками, які б контролювали ситуацію і мали б негайно відреагувати у разі якщо рибалки опиняться у холодній воді.

Віддаленість ставка від території розташування частини рятувальників у Шполі не дозволить миттєво відреагувати на надзвичайну подію.

На нинішнє безладдя мало б відреагувати і місцеве товариство рибалок. Вони цілком могли б посприяти тому, щоб люди, які платять внески, не постраждали, – написавши відповідного змісту звернення до рятувальників.

Опубліковано у Новини | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

15 коментарів до У Шполі можлива трагедія, а рятувальники бездіють

 1. Олександр коментує:

  Хотілось повідомити кореспондентів, що серед рибалок постійно знаходитьсчя черговий, який слідкує за безпекою життя рибалок, в даний час вирішуєьться питання щодо придбання вірьовки та іншого приладдя для рятунку потопаючих, в даний час найбільша глибина на червоному ставку становаить 1, 5 метра. Хоча є такі унікали які можуть і в ложці втопитись, і МНСники не допоможуть.

 2. Шпола онлайн коментує:

  А де ж той черговий? Він теж рибу ловить?)))
  У нього мав би бути одяг з позначенням, що він рятувальник.

 3. vk.com Константин Антонов коментує:

  Шановний адмін, у Шполянському районі більше двохсот ставків, на дуже значній частині з них рибалки ловлять рибу, ти пропонуєш біля кожного з них ставити чергові пункти? І віддаленість ЧС від пожежної частини порівняно незначна, тож пропоную не вводити читачів в оману власними припущеннями, а також результатом аналізу діяльності чи бездіяльності рятувальників. І, доречі, жодної жертви в поточному році в районі нема

 4. Шпола онлайн коментує:

  Це добре, що жертв немає.
  Я розумію, що у нас починають щось робити лише після того як щось трапиться.
  І хоч відстань до ставка, як Ви кажете, порівняно невелика, = але коли людина потрапляє в холодну воду вона може не дочекатися приїзду рятувальників.
  У таких випадках важливою є кожна секунда…
  Я маю надію, що не відкрив для Вас Америку)
  А рятувальники мали б щось робити.
  Приходити до ставків, відслідковувати ситуацію і попереджати людей про небезпеку.
  Наскільки я зрозумів з повідомлення Константина Антонова, – рятувальників біля ставка справді немає. Бо якби були, – вони мали б спецодяг.

 5. vk.com Константин Антонов коментує:

  Я не бачу коментарю щодо решти гідроспоруд району, оскільки Червоний ставок не єдиний в районі, а рятувальників всього кілька десятків осіб – може Шпола онлайн дасть корисну пораду, як вийти з цієї ситуації? Чи метою даної замітки є висвітлення бездіяльності рятувальників району? А може Адмін проявить громадську позицію і особисто, для прикладу, вийде до рибалок і розповість їм про можливу небезпеку тонкого льоду?

 6. Шпола онлайн коментує:

  Дякую,
  Але, ми своїми публікаціями якраз про небезпеку повідомляємо. Як і про те, що якщо людина потрапить у холодну воду , – не факт, що її врятують.
  Ви напевно погано читаєте нашу газету, якщо вважаєте, що ми погано ставимося до рятувальників.
  Шкода, що людей у вашій службі недостатньо. Це якраз та служба, яка мала б бути забезпечена у повному обсязі, бо вона рятує життя людей.

 7. vk.com Константин Антонов коментує:

  я повністю згоден з останнім коментарем, але писати в заголовку про бездіяльність, не знаючи – чи проводилась робота в певному напрямку чи ні – не зовсім коректно, так як багато читачів бачать лише заголовки. Це може впливати на зниження довіри жителів Шполянського району до нашої служби, а це дуже важливий аспект в роботі кожного рятувальника

 8. Шпола онлайн коментує:

  Біля ставка є банер з попередженням про небезпеку? Немає.
  Біля ставків чергують рятувальники, чи працівники влади, які мають повідомляти про небезпеку? Ні.
  Якщо у вас нема сил чисельних, то влада мала б подбати хоч про письмове попередження.
  Коли викапують яму серед вулиці людей попереджають про небезпеку? Огороджують? Так. А чому немає усвідомлення, що за кілька хвилин перебування під льодом рибак може втратити найдорожче – життя?
  Ми не шкодуємо, що порушити цю тему.
  Дякую за Ваші відгуки.

 9. vk.com Константин Антонов коментує:

  будь-ласка, але табличка з попередженням про небезпеку при знаходженні на льоду там є. Хоча, цього, як бачимо, замало для наших несвідомих рибалок

 10. Олександр коментує:

  там не один банер щодо небезпеки, а Ви шановний адмін, як засіб інформації повинні були б надавати правдиву інформацію, а не припущення видавати за правду

 11. Шпола онлайн коментує:

  там э банер що заборонено купатися.
  покажіть банер, що нині рибалити небезпечно..
  Пришліть фото. Ми його оприлюднимо.

 12. Андрій коментує:

  Яка там трагедія ????????
  Чи на третьому поверсі готелю Ванга живе?????

 13. Олександр коментує:

  Куди фотографії переслати

 14. Олександр коментує:

  То куди фотографії слати?

 15. Шпола онлайн коментує:

  Зверніть увагу на розділ Контакти.
  Там є адреса.
  І пропозиція надсилати листи, новини, світлини)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *