Шполянський район: викрадений “ВАЗ” знайшли в полі у кюветі

Як доводять останні випадки, що пов’язані із викраденням автомобілів на Черкащині, під загрозою залишитися без автомобіля, можуть не тільки автолюбителі, які залишають свої транспортні засоби без належної охорони. Адже на чуже чотирьохколісне майно можуть зазіхати як і незнайомі з його власниками крадії, так і люди яким повністю довіряють.

14 січня в районне відділення міліції м. Шпола звернувся 29-річний житель с. Скотареве Шполянського району, із заявою про те, що в ніч на 14 січня з гаража його домоволодіння скоєно незаконне заволодіння його автомобілем «ВАЗ-2101». На місце події одразу виїхали правоохоронці. На момент огляду гаражу було видно, що замок не пошкоджений і злому не підлягав, та ще й гарний пес захищає двір.

Як же ж злочинець потрапив в середину і хто ж він?Під час бесіди з господарем гаражу було з’ясовано, що в середину можна потрапити ще з господарської частини подвір`я, але про це знають тільки рідні. Та гарно поміркувавши чоловік згадав, що у серпні в нього підроблявся хлопчина на будівництві, про вхід знав ще й він. Не втрачаючи часу правоохоронці розпочали пошуки цього хлопця. Та шукати довго його не довелося.

О 7 годині ранку, цього ж дня, в райвідділ знову зателефонував власник викраденого автомобіля і повідомив, що його автомобіль був знайдений о 6 годині в полі у кюветі біля с. Соболівка Шполянського району, а виявив його водій колгоспної машини, яка ранком збирала молоко у людей по селам. Завдяки допомозі людей машину витягли з кювету, та повідомили справжньому власнику автомобіля про знахідку. Не забарилися й правоохоронці. Встановили злочинця та затримали його, ним виявився 23-річний житель Шполянського району. В скоєному зізнався.

Вчинок свій пояснив тим, що взяв покататися. Відчуття безкарності заполонило йому розум і він навіть не замислився, що рано чи пізно буде затриманий та покараний.