Фальшиве провладне свято у Шполі зігнали «під розписку»

11 cічня на центральній площі Шполи відбувся захід, який назвали районним святом, яке було скоріше схоже на прояв цинізму з боку чинної влади. Під розписку голів сільських рад примусили встановити намети з смачними наїдками.Підійшовши в розпал «свята» до організаторів заходу я запитав їх: що ви тут робите? Відповідь була достатньо передбачуваною: «нас куди пошлють ми туди і прямуємо виставляти наші творчі здобутки. Всі тут люди зібралися підневільні, припнули нас вже третій раз за цей рік, хоча рік тільки почався».

Влада робить вигляд свята, а насправді все навпаки. «Чим наші районні барбоси думають? Зігнали людей як вівців і заставляють гарцювати, хоча роботи у кожного багато і новорічні свята ще не минули, всі хочуть домашнього тепла», – сказав мені один з присутніх на провладному «святі» сільський голова.

На фоні подій, що відбуваються в Україні, свято у Шполі, на мою думку, виглядає не по людські. Це так наче рибу, яка вже згнила, притрушують кропчиком «районного гуляння».

Київский Євромайдан ледь животіє, там молодим хлопцям за пам’ятник Леніну дали по 6 років ув»язнення, діду який на Банковій їздив на тракторі теж шиють кримінальну справу.

І на фоні всіх цих подій в нашому містечку веселощі….

Вже минув комуністичний-тоталітарний режим коли всіх зганяли, примушували, ламали. Тоді люди були як робочий матеріал. Але і сьогодні людей зганяють під «совок» від культури. Влада думає, що людей сьогодні можна купити, а завтра тихенько поховати…

Вячеслав Кишінько
Шпола