У Шполі вважають, що влада не бажає виконувати вимоги київського майдану

Демократичне суспільство це можливість громадян збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації .Майдан це народне волевиявлення. Таку думку в інтерв»ю кореспонденту Інтернет газети «Шпола онлайн» висловив Голова Шполянської районної організації ВО «Свобода» Вячеслав Кишінько.

«Влада зараз навіть не спостерігає за цим явищем. Вони проводять наради, збори, святкують річницю Черкаської області, вітають одне одного за досягнення в розбазарюванні державних коштів та дарують цінні подарунки, тим хто в цьому досяг визначних успіхів.

Як вони державні наші мужі можуть захищати права простих громадян, про які вимоги Майдану вони можуть думати? Це має бути бажання, а бажання немає і навряд чи буде. Імпічмент владі при такому складі Верховної Ради – потрібно 338 голосів – є справою практично нездійсненною.

Навіть якби й відбулась відставка уряду за нині хиткою волею парламенту, нового прем’єра все одно пропонуватиме президент, а затверджуватиме новий склад уряду буде більшість Верховної Ради,тобто відрубай гадюці хвіст і завтра буде новий. Він ще краще хлистатиме український народ. Для реалізації цілей та гасел Майдану міняти треба і президента, як відповідального за виконавчу владу, і Верховну Раду – як співучасника формування цієї влади. А уряд піде слідом за ними.

Зараз Президент є главою держави і керує собі нею, без особливих проблем пересуваючись між Межигір’ям і Банковою та розважається собі всілякими способами, дивиться на карту світу куди б іще чкурнути на кілька тижнів. Майдан тим часом гукає на весь світ та збуджену небаченим зібранням Європу: “Владу геть!”. Майдан може бути ефективним, а його гасла реальними лише у разі внесення змін до Конституції.

Для мирного шляху до цілей Майдану немає іншого способу, ніж здійснити це через вибори та референдум. Чесні відкриті і справедливі вибори, справжня народна ініціатива через Майдани по всій Україні, а далі, референдум без будь-якого фальшу – ось спасіння країни. І тоді влада справді буде такою, якої ми хочемо», – переконаний Вячеслав Кишінько.