Шполянський водогін: в трубах навіть перестало шипіти

В останні дні року, що минув, шполяни провели в турботах для належної зустрічі Нового року. Здавалося, ніщо їм не зможе в цьому завадити. Але проблема виникла там, де її ніхто й не чекав. В райцентрі вже звикли за останні щонайменше 2-3 роки, що перебоїв з водопостачанням не буває, а тут 30 грудня в трубах навіть перестало шипіти. Оскільки такі випадки стали рідкістю, то більшість і запасу води не зробили.

Комунальники, виявивши місце аварії, розпочали ремонтні роботи 31 грудня. Виявилося, труба магістрального водогону дала тріщину. І не де-небудь, а під асфальтним покриттям на вулиці Лютневій.

А в цей час шполяни, особливо жителі багатоквартирних будинків, з відрами, каністрами почали шукати криниці в приватних будинках, аби набрати води. Дехто згадав і про бабусине коромисло, хоч до нього треба призвичаїтися, щоб, скажімо, донести двоє відер води та не облитися.

Міський голова Віктор Заскалета, перебуваючи на місці події, встигав ще й на безліч дзвінків відповідати, пояснюючи, що ремонт водогону буде закінчено за кілька годин — і Новий рік шполяни зустрічатимуть з водою.

Такі розмови комунальники, які займалися ремонтними роботами, слухали з усмішками. А голова, хоч, відчувалося, був незадоволений, та після пояснень бажав співрозмовникам гарно зустрічати свято і вибачався за незручності, що виникли.

Десь між 15-ою та 16-ою годинами ремонтні роботи закінчилися. Розпочалося закачування води в водогін та резервні резервуари. За кілька годин до Нового року подачу води було відновлено.

Займалися ліквідацією аварії на водогоні директор КП «Комунальник-Сервіс» Василь Пластун, головний інженер підприємства Ігор Байбуз, майстер Іван Жорновий з колективом бригади. Допомогу комунальникам надало підприємство «Благоустрій», очолюване Миколою Нарадьком.

Анатолій Вікторук

Шполянські вісті