У Шполянському районі бунт: вимагають офіційно зустрічі з сільським головою

Наприкінці минулого року — на початку 2014 року в Іскреному стало неспокійно. Жителі села вимагають офіційної зустрічі з сільським головою Миколою Івановичем Остапчуком, який, на їхню думку, незаконно прагне передати, як вони кажуть, «земельну ділянку, що знаходиться під 120-гектарним ставком, підприємцю з обласного центру». Всі спроби іскренців почути офіційну інформацію від сільської влади не дають бажаного результату.

У листі до редакції, який підписаний 101 жителем, вони пишуть:

«Ви потай від громади організували незаконне розірвання договору оренди ставка, який орендував місцевий житель і систематично сплачував орендну плату. Потім ви швидко знайшли іншого орендаря, жителя м. Черкаси, і незаконно надали дозвіл на земельну ділянку, яка знаходиться під водоймищем (той-таки ставок), для ведення фермерського господарства, знаючи, що рішенням сесії сільської ради було надано дозвіл на утворення громадської організації рибалок-любителів і що ця організація законно діє до сьогодні. Очевидно, тут проявилися ваші здібності бізнесмена.

А коли про це стало відомо громаді, ви чомусь уникаєте офіційної зустрічі з жителями села, у прямому розумінні тікаєте від нас. Тому ми й звертаємося до вас через газету «Шполянські вісті».

Вимагаємо через публікацію в газеті дати відповідь на наступні питання: «Як ви могли без рішення сесії сільської ради надати такий дозвіл? Яким законодавчим актом ви керувалися?».

У листі жителі села скаржаться, що сільського голову «навіть у прийомні дні не завжди можна застати у сільській раді».

Під час розмови в редакції ті, хто приніс лист, повідомили, що в разі невиконання їх законних вимог готові вдатися до радикальних заходів і навіть перекрити залізничну колію.

Редакції представлено список прізвищ і підписів 101 жителя Іскреного, які підтримують те, щоб ставок, який знаходиться в межах населеного пункту (в центрі села), перебував у власності громади села.

Шполянські вісті