Публіцист зі Шполи про вибори на Черкащині: виборці не покаялись

В Черкаському одномандатному виборчому окрузі №194 на перевиборах 15 грудня сталося «чудо» – з перевагою понад 12 тисяч голосів переміг залітний столичний «юний орел» – представник регіоналів. Нагадаємо, що рік назад з такою ж перевагою Микола Булатецький, що тепер зайняв друге місце, переміг місцеву представницю регіоналів Жуковську, проте безпідставно та незаконно не був зареєстрований ЦВК в якості народного депутата.

З причиною голосування за «зальотного кандидата» першою частиною виборців все зрозуміло – засоби масової інформації неодноразово повідомляли про встановлену таксу – 200 грн. «до того» та 150 – «після того».
Вони ж їх «чесно» і «відпрацювали». В розрахунку на 4 роки, що залишились до нових виборів це становить трохи більше 87 грн. на рік.
Дешевизна!
А якщо порівняти з тим, що М.Булатецький підготував цілий ряд законопроектів, що повинні були значно покращити життя як черкащан, так і всіх українців, то це взагалі ніщо!
Наприклад, тільки скасування підвищення пенсійного віку на 5 років жінкам, скасування підвищення пенсійного стажу на 10 років всім, за яке він давно бореться, повертало кожній жінці понад 120 тис. грн., а кожному чоловікові – понад 40 тис. грн.
Звільнення від оподаткування доходів малозабезпечених, оподаткування багатотисячних пенсій високо посадовців збільшувало б доходи малозабезпечених громадян на багато мільярдів щорічно.
Але сьогоднішній доход у 350 грн. виявився для цієї категорії громадян набагато важливішим ніж десятки тисяч, які вони втратять за наступні роки! Ну що ти зробиш, коли люди в школі з арифметикою були не в ладах!
А от чому і на що «купилась» інша, набагато більша частина активних виборців – суцільна загадка для політологів і психіатрів. Елементарна логіка тут зовсім не спрацьовує!
Перше. За опозиційні партії «Батьківщину», «УДАР», «Свободу», єдиним кандидатом від яких тепер був М.Булатецький, на минулорічних виборах в цьому окрузі проголосувало понад 57 тис. виборців.
За партію Регіонів тоді проголосувало лише 13 тис. прихильників, а тепер М.Поплавський набрав понад 37 голосів голосів.
Запитання перше. Чому 24 тисячі прихильників опозиції не проголосували за ЄДИНОГО кандидата опозиції , а підтримали представника партії Регіонів?
Друге. М.Булатецький два десятиріччя живе в Черкасах, «зальотний орел» – у Києві. Адже ж був у черкащан досвід аналогічного обрання до Ради на перевиборах іногороднього Нестора, діяльності якого в окрузі вони так і не побачили. А чого б йому сюди було їздити? Адже черкащани від нього свою пайку отримали? Отримали ! Тоді все «по-чесному»!
Тобто, черкащани не покаялись, і знову наступили на ті ж самі граблі! І результат отримають той же самий! Закон природи!
Звідси друге запитання. Невже черкащани справді думають, що заклопотаний своїми багато чисельними найрізноманітнішими справами киянин буде за них більше турбуватися, ніж той, кого вони щоденно можуть зустріти на вулиці і сказати йому у вічі все, що вони думають про його діяльність чи бездіяльність?
Третє запитання. Узагальнююче. Чим обраний Вами народним депутатом Михайло Поплавський буде для Вас кращим за інших кандидатів, які так безнадійно програли йому голоси виборців?
Інформація на останок. Якщо виборці, ті, які підтримали представника влади, і ті, які не прийшли на голосування, думають, що СТАБІЛЬНЕ ПОГІРШЕННЯ життя їх не стосується, що їхня «хата скраю» і до них бідність не прийде, то вони глибоко помиляються.
Бідність до народу вже давно прийшла і поглиблюється далі, бо приходить вона в кожну хату у вигляді завищених тарифів на комунальні послуги, високих цін на товари повсякденного споживання та ліки, платного медичного обслуговування та освіти , низької заробітної плати і пенсій тощо.
На останок для відому всіх наївних виборців кілька суспільних законів, які діють так само невідворотно, як фізичний закон земного тяжіння.

ЯКІ ДЕПУТАТИ – ТАКІ Й ЗАКОНИ.
ЯКІ ЗАКОНИ – ТАКЕ Й ЖИТТЯ!
БІДНІ ЖИВУТЬ ЗА РАХУНОК СВОЄЇ ПРАЦІ, А БАГАТІ ЗА РАХУНОК БІДНИХ!

НАРОД, ЯКИЙ НЕ ХОЧЕ ЗАХИЩАТИ СВОЇ ПРАВА – ПРИРЕЧЕНИЙ НА ВИМИРАННЯ!