У Шполі прикрасили велетенську новорічну ялинку

Пишну ялинку на центральній площі міста цьогоріч встановили дещо раніше, ніж у минулі роки, 21 грудня. За інформацією директора комунального підприємства «Благоустрій» Миколи Нарадька, зрізали її у Лебединському лісі біля хати лісника, з дозволу Шполянського лісництва. Як розповідають комунальники, лісову красуню вже давно не привозили з лісу, а купували у жителів Шполи чи району. Так, на минулі новорічні свята її зрізали на вулиці Піонерській.

Як і щороку, транспорт для доставки ялини надав Шполянський район електромереж. Працівники РЕМу з допомогою спецтранспорту прикрасили її електрогірляндами та іграшками. До речі, недавно міською радою було придбано нові прикраси для велетенської ялини.

shpolavisti.com.ua

1 коментар до “У Шполі прикрасили велетенську новорічну ялинку

  • 22.01.2014 о 16:08
    Permalink

    Підкажіть будь-ласка… А куди поділись іграшки, “придбані нещодавно міською радою”? Мабуть їх забули почепити, чи можливо не вистачило коштів на всю лісову красуню? Я була в центрі міста і бачила цю ялинку на власні очі, окрім гірлянд і ще, певно, радянських часів іграшок не було нічого, і прикрашена була лише верхівка… Висновків напрошується багато… Але факт один – зрізали гарну ялинку, а до пуття не прикрасили. Шкода 🙁