Жахи нічної Шполи: можна ноги поламати

До редакції надійшов лист від жителів вулиці Першотравневої, що в Шполі, за підписом 11 мешканців. В ньому читачі скаржаться на стан дорожнього покриття вулиці Першотравневої. «Ми щиро заздримо лебединцям з однойменної вулиці, які нещодавно надіслали до «Шполянських вістей» свого листа про освітлення та ремонт біля кладовища.

Вони відчувають піклування з боку влади, а ми — ні, — йдеться в листі. — На нашій вулиці живуть трудолюбиві люди, пенсіонери, інваліди. Вулиця встелена ямами і коли нею йдеш, то, гляди, й ногу можна підвернути. А в нічну пору доби взагалі не ризикуємо ходити вулицею, щоб не поламати ноги». Мешканці вулиці Першотравнева скаржаться також і на відсутність вуличного освітлення.

Редакція звернулася за коментарем до міського голови Віктора Заскалети, який повідомив:

— Кошти на освітлення вулиці Першого травня заплановано у міському бюджеті на нинішній рік. Взагалі на освітлення 30 вулиць райцентру у бюджеті планувалося виділити близько 200 тисяч гривень, але проблема з казначейством перекреслила усі плани міської влади. Не таємниця, що кошти, які перебувають на рахунках місцевих рад (а у міської ради на рахунках «зависли» 900 тисяч гривень) не проходять по казначейству. Тож освітлення, яке, до речі, можна робити й взимку, розпочнемо відновлювати, тільки-но кошти почнуть надходити на рахунки підрядників. Тим більше, що технічна документація на освітлення вулиць виготовлена. У зв’язку з проблемою в казначействі загальмувалися не лише роботи з освітлення, а ремонти дитсадків, встановлення «лежачих поліцейських», оновлення дорожньої розмітки, придбання техніки для комунальників, заплановані раніше. Та й працівники КП «Благоустрій» з цієї причини вже третій місяць не отримують заробітну плату.

Що ж стосується дороги на вулиці Першого травня, то нещодавно разом з представниками підрядної організації я безпосередньо виїжджав на місце. Підрядники проводили заміри і окреслили основні етапи роботи. На Першотравневій потрібно зробити капітальний ремонт дорожнього покриття, відділити тротуари, а також провести ремонт на верхній вулиці, що її пересікає, бо вода, яка стікатиме звідти, руйнуватиме дорожнє покриття. Загалом на ремонт дороги потрібно, за розрахунками підрядників, близько двохсот тисяч гривень. Вони нібито й є у міській раді, а фактично ми ними розпоряджатися не можемо з вищевказаної причини. Та й з настанням зими дорогу ремонтувати немає сенсу. Я впевнений, що з настанням весни та розблокуванням рахунків міської ради у казначействі серед першочергових завдань буде капітальний ремонт вулиці Першого травня та інших доріг в місті.

Записала Катерина Вальчиковська // shpolavisti.com.ua

Опубліковано у Статті | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *