На фонтан у райцентрі Шпола виділено з бюджету мільйон гривень

6 грудня о 10 годині ранку в райцентрі Кам’янка на Черкащині місцеві жителі пікетували приміщення районної ради з вимогою зняти з порядку денного сесії питання реформування райлікарні. Близько 300 осіб з плакатами скандували “Не дозволимо зруйнувати лікарню”, “Досить покращення”.

“Десять років тому в області налічувалося 52 лікарні, зараз 22. Після запровадження реформи від нашого уряду покращувачів кількість лікарень ще скоротиться. За гаслами реформування економлять гроші для розкрадання”, – розповіла мітингувальникам депутатка обласної ради Наталія Старикова.

“На фонтан у райцентрі Шпола виділено з бюджету мільйон гривень, на транспорт для перевезення чиновників обласної ради майже два, на ремонт обласного будинку рад 960 тисяч, а лікарні закривають, бо грошей нема”, – пояснила депутатка.

Голова Кам’янської районної ради Юрій Таран повідомив, що під тиском громади питання реформування райлікарні й, зокрема, створення при ній амбулаторії з розгляду на сесії знято. Голова районної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Сергій Воронов закликав людей приходити щоразу перед сесіями райради на пікети.

“Питання реформування рай лікарні знято сьогодні, але я впевнений, що його підніматимуть з часом. Тому, треба бути постійно готовими до пікетів”, – пояснив громаді Воронов.

Джерело: Gazeta.ua

Опубліковано у Новини | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *