Черкащина: у день свята Шпола виглядає як після війни (ФОТО)

Місцева влада, яка складається з представників Партії регіонів, широко розрекламувала у підконтрольних ЗМІ інформацію про заплановані на 25 травня урочистості з нагоди 90-річчя від дня створення Шполянського району. Щоправда, чиновники виявилися не здатними привести до ладу навіть будинок кінотеатру «Колос» у якому сьогодні відбудуться урочисті збори. 

Біля входу до кінотеатру вранці лежали порожні пляшки з під пива, а зовнішній вигляд будинку «Колосу» шокує не лише шполян, але і гостей цього міста у географічному центрі України.

Не відремонтовані і міські дороги. У центрі міста (біля будинку головпошти) досі і величезне ушкодження асфальтного покриття, яке стрімко розширює свою площу.

У святковий день Шпола справляє гнітюче враження, – повідомляє кореспондент Інтернет газети «Шпола онлайн».

 

3 коментарі до “Черкащина: у день свята Шпола виглядає як після війни (ФОТО)

 • 27.05.2013 о 09:21
  Permalink

  По-перше, напишіть свої вихідні дані! Хто автор цих неперевершених опусів-шедеврів? По-друге – у Шполі кінотеатр називається “Космос”, а не “Колос”. А по-третє, розкажіть про свою власну участь в громадському житті Шполянщини, що самі зробили для Шполи?!!!!!!!!!!!

  • 17.06.2013 о 14:44
   Permalink

   правильно все написано молодец автор. Просто офигеть смешно смотреть на этот апокалипсис. И смешно как наша марионеточная власть прогибается перед Тулобом в последний момент наводя марафет перед его приездом. ЦИРК!!!

 • 27.05.2013 о 22:40
  Permalink

  Новина супроводжується світлинами.
  Вони доводять, що все написане – гірка правда, яка пече владу.
  Мій внесок, – писати правду про життя у Шполі та районі. А не брехати про те, як все суперово…