Делегація зі Шполи підтримала всеукраїнський протест «Повстань Україно!» (ВІДЕО)

Підконтрольна владі преса зі Шполи пише про провал опозиційного заходу під гаслом «Повстань Україно». З цим категорично не згодні представники патріотичних партій (ВО «Свобода», «УДАР», ВО «Батьківщина»), які побували у Києві та взяли участь в ході та багатотисячному мітингу. Під час столичного

Черкащина: у Шполі кавалерів вже немає? Жінки танцюють з велосипедами (ВІДЕО)

Під час святкових заходів з нагоди 90-річчя з дня створення Шполянського району кілька годин тривала підготовка до проведення молодіжної дискотеки. Вона мала відбутися по сусідству з центральною площею міста. Як повідомляє кореспондент Інтернет газети «Шпола онлайн»,

Cвято у Шполі завершилося феєрверком та бійками: нічне небо стало світлим (ВІДЕО)

Святкування 90-річчя від дня створення Шполянського району завершилося не лише феєрверком та молодіжною дискотекою. Кореспондент Інтернет газети «Шпола онлайн» повідомляє, що масове розпиття спиртних напоїв у відкритих в центрі міста літніх кав’ярнях мало свої негативні наслідки.

Вони запалили Шполу і не лише: група «ВІАГРА» відпочиває (ВІДЕО)

Концерт з нагоди 90-річчя з дня створення Шполянського району хоч і не зібрав багато глядачів, але став нагодою для молодих музичних колективів району про себе ще раз заявити. Тут виступали співаки і співачки, музичні гурти, які щодня підвищують власний талант та неодноразово

Влучних жителів Шполи робили «косими»: переможцям видавали алкоголь (ФОТО)

Досить своєрідний зразок розваг запровадили у Шполі під час святкування 90-річчя від дня заснування району. У центрі міста, за кілька кроків від будинку райдержадміністрації, проводили змагання під назвою «Меткий стрелок». Кожен переможець, а гравцями були переважно молоді люди та неповнолітні, у якості подарунка отримували алкогольні напої (пляшку шампанського).

Мешканця Шполи примусили чистити дорогу для чиновників: на їх шляху була калюжа (ФОТО, ВІДЕО)

Чиновники від нинішньої влади схоже бачать у мешканцях Шполи лише рабів, мета яких, – створювати умови для комфортного життя представникам правлячої Партії регіонів. Цю думку яскраво підтвердили події, що сталися у Шполі в день проведення урочистих зборів з нагоди 90-річчя створення району. На збори зігнали депутатів, бюджетних працівників. Прийшли сюди також керівники Шполи і району.

Під час провладних святкувань мешканці Шполи звертались за допомогою до лікарів

Оголошені владою святкування з нагоди 90-річчя від дня створення Шполянського району не для всіх мешканців Шполи пройшли без неприємних моментів. П»ятеро мешканців Шполи звертались за допомогою до лікарів «швидкої допомоги». Переважно мешканці Шполи скаржились на погане самопочуття викликане підвищеним артеріальним тиском.

Влада у Шполі зігнала бюджетників і робила вигляд свята (ФОТО)

25 травня влада проводить показове свято з нагоди 90-річчя від дня заснування Шполянського району. Про численні проблеми, з якими щодня зустрічаються мешканці району чиновники не говорили. Приміром, не сказали, коли знов запрацює знана далеко за межами України Шполянська кондитерська фабрика? Коли будуть відремонтовані напівзруйновані дороги у Шполі та у селах району? Коли, приміром,

Шполянська бібліотека показала виставку присвячену 90-річчю району (ФОТО, ВІДЕО)

25 травня у будинку кінотеатру «Колос» була презентована книжкова композиція присвячена 90-річчю від дня створення Шполянського району, Черкаської області. Як повідомляє кореспондент Інтернет газети «Шпола онлайн», на спеціальному стенді зібрано книжки присвячені різним етапам розвитку району, написані знаними далеко за межами України авторами, які народилися у Шполі.

Безкоштовний громадський туалет у Шполі шокує місцевих жителів (ФОТО)

Розташований в кількох метрах від готелю «Шпола центр» безкоштовний громадський туалет шокує відвідувачів. Про це вони розповіли кореспонденту Інтернет газети «Шпола онлайн». У туалеті повна антисанітарія. Заходити туди важко, бо нестерпний сморід відлякує людей. Важливо відзначити, що цей громадський заклад знаходиться в центрі Шполи. Влада на це увагу не звертає і наводити лад схоже не збирається.