Шпола: погоджено місце для встановлення пам’ятного знаку «Жертвам політичних репресій 20 століття»

Днями заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця провела засідання архітектурно-містобудівної ради, під час якого розглянуто звернення депутата міської ради В’ячеслава Кишінька щодо розташування пам’ятного знаку «Жертвам політичних репресій» у 20 столітті поблизу церкви Різдва Пресвятої Богородиці по вул. Пролетарській в м. Шпола.

На засіданні були присутні також запрошені благочинний церков УПЦ КП у Шполянському районі, протоієрей Вадим Саломатін, редактор районної газети «Центр України» Станіслав Мазурик та сам заявник.

Після тривалих обговорень було прийнято рішення об’єднати вже існуючий пам’ятний знак «Жертвам Голодомору 1932-1933 років з майбутнім знаком «Жертвам політичних репресій» у 20 столітті, створивши архітектурно-вагомий ансамбль політичним подіям минулого століття. Проект готується за рахунок благодійних внесків місцевої громади за ідейною художньою пропозицією місцевого художника Ярослава Андрійченка.

shpola.gov.ua

 

2 коментарі до “Шпола: погоджено місце для встановлення пам’ятного знаку «Жертвам політичних репресій 20 століття»

 • 04.05.2013 о 11:34
  Permalink

  Полное говно! Лутше фонари на улицах зажгите и дороги подлатайте. Кинотеатр откройте,а то там цигане барахло продают, а бабло за оренду нашим чиновникам на карман падает. Интересно санстанция Кишинька когда проверяла,людей травит.

  • 02.10.2015 о 10:23
   Permalink

   Це не мають робити звичайні містяни чи меценати, не зобов’язані. А якщо ви вже почали про це говорити, то чи поставили ви хоча б 1 ліхтар на вашій вулиці? НА цей пам’ятник кошти виділяє не міська влада а меценати.