Шпола: погоджено місце для встановлення пам’ятного знаку «Жертвам політичних репресій 20 століття»

13.04.2013

Днями заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця провела засідання архітектурно-містобудівної ради, під час якого розглянуто звернення депутата міської ради В’ячеслава Кишінька щодо розташування пам’ятного знаку «Жертвам політичних репресій» у 20 столітті поблизу церкви Різдва Пресвятої Богородиці по вул. Пролетарській в м. Шпола.

На засіданні були присутні також запрошені благочинний церков УПЦ КП у Шполянському районі, протоієрей Вадим Саломатін, редактор районної газети «Центр України» Станіслав Мазурик та сам заявник.

Після тривалих обговорень було прийнято рішення об’єднати вже існуючий пам’ятний знак «Жертвам Голодомору 1932-1933 років з майбутнім знаком «Жертвам політичних репресій» у 20 столітті, створивши архітектурно-вагомий ансамбль політичним подіям минулого століття. Проект готується за рахунок благодійних внесків місцевої громади за ідейною художньою пропозицією місцевого художника Ярослава Андрійченка.

shpola.gov.ua

 

2 Comments

  • вася 04.05.2013 at 11:34

    Полное говно! Лутше фонари на улицах зажгите и дороги подлатайте. Кинотеатр откройте,а то там цигане барахло продают, а бабло за оренду нашим чиновникам на карман падает. Интересно санстанция Кишинька когда проверяла,людей травит.

    • Роман 02.10.2015 at 10:23

      Це не мають робити звичайні містяни чи меценати, не зобов’язані. А якщо ви вже почали про це говорити, то чи поставили ви хоча б 1 ліхтар на вашій вулиці? НА цей пам’ятник кошти виділяє не міська влада а меценати.