Шполянський район: у селі на зустріч з владою прийшли близько ста місцевих жителів

Наприкінці минулого робочого тижня керівник апарату Шполянської райдержадміністрації Володимир Обревко взяв участь у загальних зборах громади в селі Бурти. Біля ста місцевих мешканців проявили громадську активність і прийшли першого весняного дня на сільські сходи, щоб проаналізувати стан соціально-економічного розвитку села та ведення господарських справ місцевого значення. Сільський голова Олег Волошин прозвітував перед громадою про роботу виконкому 2012 році та виконання завдань програми розвитку села.

У 2013 році в Буртах заплановано будівництво дороги на с. Цвіткове, продовження встановлення нових світлоточок зовнішнього освітлення вулиць. Цю роботу виконком зобов’язався забезпечити вже до свята Перемоги – 9 травня. Силами громади продовжуються ремонтні роботи в приміщенні місцевого храму Покрови Пресвятої Богородиці, яка є пам’яткою архітектури 17 століття. Слід відмітити, що Бурти є показовим селом в частині запровадження соціального партнерства. Місцеве сільськогосподарське підприємство СТОВ «Україна» щороку бере на себе значну частину соціальних зобов’язань по вирішенню господарських питань та поліпшення інфраструктури населеного пункту.

Під час сходів був також проведений прийом громадян начальником управління Пенсійного фонду України в Шполянському районі Борисом Курінним, який на місці надавав роз’яснення на порушення питання за допомогою електронної бази даних.

shpola.gov.ua
Запись опубликована в рубрике Новини с метками , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Один комментарий: Шполянський район: у селі на зустріч з владою прийшли близько ста місцевих жителів

  1. Сергій говорит:

    У 2013 році в Буртах заплановано будівництво дороги на с. Цвіткове. А коли вона буде будуватися????

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>