Шпола: трьом боржникам до Пенсійного фонду обмежено виїзд за кордон

За березень місяць від підприємців – спрощенців Шполянського району, які мали борги по єдиному соціальному внеску надійшло до Пенсійного фонду 52 тисячі гривень. Працівники виконавчої служби та пенсійники працюють у взаємодії і практично щоденно виїжджають до боржників. 
«Жодний порушник не залишиться поза увагою», – зазначає начальник відділу державної виконавчої служби Шполянського управління юстиції Тетяна Чепур. За її словами, погашення заборгованості до Пенсійного фонду є для державних виконавців пріоритетним.«Всіх боржників ми попередили про фінансову відповідальність і дали відповідний термін. У підприємців, які не реагують доводиться описувати майно. Це вимушена міра, але ж борги пенсіонерам треба сплачувати, аморально не платити кошти людям похилого віку, нашим батькам», – зауважила керівник виконавчої служби.

На окремих підприємців виконавча служба подала матеріали до ДАІ на вилучення автотранспорту. Як показує практика – це вимушений, але дієвий захід. Так, нещодавно підприємці Байда В.А. та Хонько С.В. дізнавшись, що їхні машини можуть опинитися на штраф-площадці, оперативно провели всі належні розрахунки.

Тетяна Олексіївна додала, що «виконавці готують матеріали до суду на тимчасове обмеження виїзду порушників закону за межі України. Трьом боржникам до Пенсійного фонду вже обмежено виїзд за кордон. Тож краще проводити розрахунки вчасно, щоб не платити штрафи, пеню та відшкодовувати ще й витрати виконавчої служби».

Прес-служба управління
Пенсійного фонду в Шполянському район

Опубліковано у Новини | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *