Тепер податкова зможе знайти мешканців Шполи ще швидше

Півтора року жителі віддалених населених пунктів регіону, працівники ринків і великих підприємств, мобільно отримують якісне консультаційне обслуговування на місцях, зекономивши час і гроші. З початку року мобільні бригади у складі податківців, представників інших контролюючих органів, громадських організацій, журналістів місцевих ЗМІ, здійснили 78 виїздів у села, на великі підприємства, на ринки міста. Дві тисячі платників отримали за місцем роботи або проживання податкові консультації і допомогу, 537 – податківці допомогли скласти декларації про майновий стан та доходи.

Нещодавно в приміщенні магазину «Престиж» в центрі Шпола відбулася зустріч обласної мобільної бригади просвітницького сервісу «Швидка податкова допомога» з підприємцями та громадянами міста Шпола. Податківці – фахівці підрозділів оподаткування фізичних осіб та правової роботи розповіли присутнім про особливості застосування норм чинного законодавства з урахуванням останніх його змін, застосування пільг, декларування доходів, запровадження РРО з контрольною стрічкою в електронному вигляді. Також під час зустрічі було наголошено на необхідності нарахування та виплати реальних заробітних плат і відповідальності за порушення податкового та трудового законодавства. Громадяни та підприємці підготовили багато запитань, на які отримали кваліфіковану відповідь.

Нагадаємо, що головним завданням обласного сервісу є підвищення загального рівня податкової культури і сумлінності платників податків регіону, навчання пересічних громадян основ податкового законодавства, практична допомога по застосуванню його положень на практиці, широке висвітлення новітніх податкових сервісів і пропагування їх застосування.

shpola.gov.ua

 

 

Опубліковано у Новини | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *