На Шполянщині стартував Рік дитячої творчості

На виконання Указу Президента України від 28.12.2012 «Про проведення у 2013 року в Україні Року дитячої творчості», з метою забезпечення освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи та розбудови системи позашкільної освіти в районі – в Шполянській райдержадміністрації видано розпорядження «Про затвердження заходів з підготовки та проведення у 2013 році в районі Року дитячої творчості».

А поточному робочому тижні заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця провела засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в районі Року дитячої творчості. Під час засідання було обговорено фінансову сторону збереження та удосконалення мережі позашкільних закладів, яких налічується в районі 6: дві спортивні школи, Будинок школяра, станція юних техніків, станція юних натуралістів, міський дитячий парк. До того ж, в районі функціонує дві школи мистецтв.

Заходами зокрема передбачається створення філій позашкільних закладів на базі вивільнених приміщень загальноосвітніх закладів, у тому числі – в сільській місцевості. На базі Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа №2-ліцей» планується створити Центр роботи заочної школи та дистанційного навчання Малої академії наук. Готується до випуску книга про історію зразкового танцювального колективу «Барвінок» Шполянського Будинку школярів.

В рамках проведення масових заходів з дітьми та молоддю у березні буде проведено районний етап ХІІІ обласного огляду-конкурсу художньої творчості «Грайлива веселка», районний конкурс юних поетів Шполянщини «Тарасовими шляхами», районне свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, дні вдкритих дверей в позашкільних навчальних закладах. Окрім того, Шполянська учнівська молодь братиме активну участь в обласних конкурсах: дитячої творчості «Творчість Т.Г.Шевченка очима дітей», творчих есе «Образ Шевченка на карті Черкащини» (як результат краєзнавчих та туристичних походів Шевченківськими місцями), кобзарського мистецтва, читців-аматорів, малюнків «Славетне минуле в малюнках дітей» (до відзначення Дня утворення 60-річчя області), військово-патріотичному конкурсі, присвяченому 70-й річниці визволення Черкащини від фашистських загарбників та інших.

Заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця зокрема зазначила, що поряд проведенням масових заходів з молоддю, відповідальними структурними підрозділами здійснюватиметься робота щодо поліпшення матеріально-технічної бази позашкільних навчальних закладів: придбання комп’ютерної техніки, забезпечення підключенням їх до мережі Інтернет, передплатною періодикою тощо.

shpola.gov.ua

Опубліковано у Новини | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *