Шполяни вшанували пам’ять Великого Кобзаря

З нагоди 199-ї річниці з дня народження великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка у Шполі біля пам’ятника Великому Кобзарю відбувся мітинг з покладанням вінків та квітів за участю голови районної ради Миколи Тимошенка, керівника апарату райдержадміністрації Володимира Обревка, міського голови Віктора Заскалети, громадсько-політичного активу району, а також учнівської молоді. Учні міської загальноосвітньої школи №1 продекламували поетичні рядки з величних творів Шевченка, а з промовою до шполянської громади звернувся голова районної ради Микола Тимошенко.

«Сьогодні, у день народження Пророка, ми сповнені віри і власної сили, кажемо: «Ми не забули тебе, Тарасе, і пам’ятаємо твої пророчі заповіти, одним із яких є: «Свою Україну любіть…». Ми віримо і прагнемо того, щоб Україна стала на шлях відновлення і відродження, зміцніла і розквітла в колі Європейських держав!», – йшлося зокрема у виступі Миколи Олександровича.

По закінченні заходу шполянська делегація на чолі з головою районної ради та керівником апарату райдержадміністрації Володимиром Обревком відбула в с. Шевченкове Звенигородського району, де вклонилися пам’ятним святиням на малій батьківщині Кобзаря.

shpola.gov.ua
Опубліковано у Новини | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *