8 березня стане святом лише для жінок зі Шполи, яких визначила влада

П’ятого березня в Палаці культури «Дружба народів» м. Черкаси відбулися урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню, за участю голови облдержадміністрації, Героя України Сергія Тулуба та голови обласної ради Валерія Черняка. На святі побувала і шполянська делегація у складі жіночого активу району на чолі із заступником голови Шполянської райдержадміністрації Ольгою Шпицею та головою районної ради Миколою Тимошенком. Присутня на заходах директор Шполянського Будинку школяра Катерина Дудник надала інтерв’ю журналістам обласної телерадіокомпанії «Рось».

Розпочалося дійство виступами акторів Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру Сергія Боброва, Павла Гончарова, Олександра Гуменного та Олеся Павлютіна, які привітали черкащанок словами з ліричних віршів поетів Черкащини різних епох. У їх виконанні прозвучали твори Тараса Шевченка, Олексія Озірного та Василя Симоненка.

Голова облдержадміністрації Сергій Тулуб привітав усіх жінок із першим весняним святом і подякував їм за мудрість, працьовитість, енергійність та наполегливість. Сергій Борисович побажав черкащанкам міцного здоров’я, добра, творчої енергії та впевненості у своїх силах.

– Саме ви, своєю потужною енергією і силою, наповнюєте наше буття яскравими барвами. Ваша небайдужа і відповідальна життєва позиція є справжньою запорукою миру й стабільності, духовного відродження нашої країни. Хай доля буде завжди до вас прихильною, а весняне сонце ніколи не згасає у ваших очах та серцях! – звернувся керівник області до присутніх жінок.

 За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомі трудові досягнення, активну громадську діяльність та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня, почесною грамотою обласної державної адміністрації та цінними подарунками було нагороджено жінок, які все своє життя сумлінно працювали на благо суспільства. Серед нагороджуваних була і шполянка – лікар-терапевт Лариса Погрібна.

Приємною традицією вже стали святкові концерти, присвячені Дню 8 березня. Цього разу для черкащанок свої найкращі пісні виконав народний артист України Павло Зібров. Крім того, своїми жартами піднімали настрій присутнім артисти-пародисти, брати Валерій і Олександр Пономаренки.

shpola.gov.ua
Опубліковано у Новини | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *