Ольга Шпиця: «Шполяни гідно відзначатимуть три знаменні дати в 2013-2014 роках»

На поточному робочому тижні заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ольга Шпиця провела два засідання організаційного комітету по підготовці заходів з нагоди трьох знакових дат, які відзначатимуться в 2013-2014 роках – 90-річчя утворення Шполянського району, 60-річчя утворення Черкаської області та 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря. По кожній з цих дат в райдержадміністрації на сьогодні вже затверджені плани заходів, тривають організаційні роботи з їх реалізації. Так, до 90-річчя району, яке поляни гучно відсвяткують 25 травня 2013 року, готується до випуску новий ілюстрований альманах, в якому буде висвітлено найбільші перетворення в суспільному житті району за останні 10 років. Робочу групу з підготовки матеріалів до нового іміджевого видання очолив начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Дмитро Вовк.

Планується також виготовити іміджеві ювілейні буклети, наклейки, листівки, рекламні постери та банери. Впродовж березня-травня в районі буде проведено конкурс «Людина року», переможців якої буде відзначено під час урочистостей в кіноконцертному залі «Космос» 25 травня. У місцевих засобах масової інформації вже подаються тематичні матеріали, створені спеціальні рубрики, оголошено конкурс на краще ретро-фото та цікавий історичний матеріал про район.

В рамках підготовки до святкування 60-річчя Черкащини активізується в цьому році робота з благоустрою Лозуватського дендропарку та продовження будівництва історико-туристичного комплексу «Географічний центр України».

До 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка у Шполі та селі Лип’янка поновлять план благоустрою навколо пам’ятників Кобзарю, а в Сигнаївці, Лозуватці, Матусові та Лебедині розглядається питання встановлення погруддя Шевченка в центрі сіл. До творчої роботи зі створення нових споминків Кобзарю запрошено долучитися митців з м. Черкаси Віктора Крючкова та Івана Фізера.

Також наразі складається перелік вулиць, названих іменем Тараса Шевченка в населених пунктах району та означається потреба у замовленні нових табличок на будівлі, плануються святкові заходи в громадах.

Шполяни також візьмуть активну участь в обласній естафеті «Черкащина. Віхи шести десятирічної історії», присвяченій 60-річчю з дня заснування області, в інвестиційному форумі «Черкащина інвестиційна».

shpola.gov.ua

 

Опубліковано у Новини | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *