День Соборності у Шполі: ланцюг єднання (ВІДЕО, ФОТО)

День Соборності – день нагадування про головну складову нашої сили – нашу єдність. Єдність українців, незалежно від регіону їх проживання – на Заході чи на Сході, на Півдні чи на Півночі або у Центрі України – є силою українців. Лише коли ми об’єднані – ми можемо протистояти будь-якому ворогові: внутрішньому чи зовнішньому. 22 січня 2013 року, українці з різних регіонів нашої країни – Львівщини, Запоріжжя, Київщини, Підкарпаття, Херсонщини, Житомирщини, Вінниччини, Харківщини та інших, – створюють живі ланцюги, щоб символічно знову продемонструвати єдність українського народу, який згуртовано подолає усі перешкоди до світлого та здорового майбутнього.

ШПОЛЯНЩИНА, як центр України, перебуває у самому серці єднання нації, тому ми, українські патріоти та націоналісти, доклали усіх зусиль, щоб на ШПОЛЯНЩИНІ також відбулося дійство символічного єднання українців, щоб мешканці славного козацько-гайдамацького краю також увійшли в історію, як учасники всеукраїнського об’єднавчого руху, що відбувається по всій країні.акція проходила біля Червоного ставу .

Сьогодні побратими-українці з Умані, Черкас, Канева, Тального, Звенигородки, Золотоноші, Сміли, Маньківки, , Корсуня та інших містечок і сіл нашого краю взялися за руки та утвормом ланцюг Єднання, що символізує собою згуртування українців, готовність наших людей мобілізуватися разом для спільного подолання труднощів, спільного захисту своїх прав і свобод, спільної боротьби проти антинародного тиску, для спільної перемоги над ворогами України, українців та українства загалом.

Опубліковано у Новини | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *