Влада у Шполі звітує що робить зі сніжними завалами

З приходом справжньої сніжної зими шполянські комунальники і автодорожники були ретельно підготовлені до оперативних робіт з очищення доріг і територій від снігу та покриття проїжджих частин протиожеледевою сумішшю. На рівні голови Шполянської райдержадміністрації Юрія Бугайова впродовж осіннього періоду було проведено ряд заходів з підготовки до зими, неодноразово детально аналізувалася ситуація в частині готовності основних об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 року.

Основними завданнями комунального підприємства КП «Комунальник-сервіс» протягом опалювального сезону є надання якісних послуг згідно укладених договорів із споживачами: централізоване водопостачання, вивезення рідких побутових відходів, вивезення твердих побутових відходів, утримання житла.

Для забезпечення безперебійного постачання питної води населенню і організаціям міста завершена реконструкція водонапірної башти по вулиці братів Коломійченків (мікрорайон цукрозаводу) та реконструкція насосного обладнання свердловини №7 по вул. Пролетарській. Із міського бюджету виділено 32 тис. грн. на придбання глибинного насосу та перетворювача.

Крім того, придбано 26 нових контейнерів для збирання твердих побутових відходів на суму 22 тис. грн..

Оскільки послуга утримання прибудинкової території в складову тарифу на утримання житла не входить, міська рада звернулася до мешканців багатоквартирних будинків самоорганізовано утримувати в належному стані свої території, самостійно вирішувати питання їх очищення від снігових заметів, при цьому сприяючи організаційно.

На підприємство «Виробниче управління житлово-комунального господарства» протягом опалювального сезону покладено експлуатаційне утримання вулично-дорожньої мережі м. Шпола, обслуговування мереж зовнішнього освітлення міста протяжністю в 51,5 км., повідерне вивезення сміття від населення згідно укладених договорів.

Сьогодні, у сніжну погоду, у Шполі працюють 6 одиниць техніки (грейдер ДЗ-143, екскаватор ЕО-19333, трактор Т-150, трактор ЮМ 3-6, трактор Т-25, самоскид ЗИЛ-130). На придбання шин для даної техніки із міського бюджету виділено 40 тис. грн., заготовлено 200 т посипкової суміші. Для закупівлі солі та дрібної фракції щебня, які є складовими посипкової суміші, із міського бюджету виділено 15 тис. грн.. Сьогодні така суміш розподілена на обочинах проїзних частин вулиць м Шпола із складними умовами руху. Працює також і техніка філії «Шполянський райавтодор» — 11 одиниць техніки для прибирання доріг в період снігопадів, ожеледиці 2 грейдера, 2 трактора, 2 піскорозкидувачі, 3 самоскида, 2 погрузчика) Заготовлено 500т посипкової суміші.

Слід відзначити, що заборгованість за використані енергоносії по комунальних підприємствах наразі повністю відсутня.

Голови сільвиконкомів заключили угоди з філією «Шполянський райавтодор», керівниками СТОВів, приватними підприємцями на надання послуг по розчистці доріг в період снігопадів., в результаті чого сьогодні забезпечено безперебійний транспортний зв’язок між сільськими населеними пунктами і районним центром.

shpola.gov.ua
Запись опубликована в рубрике Новини с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

2 комментария: Влада у Шполі звітує що робить зі сніжними завалами

  1. Шполянин говорит:

    Дороги чистять не вчасно! Чекають поки сніг розтане.Сьогодні 12.12. центральні дороги прогорнули,а ті що до них прилягають нікому не потрібні.А чому так???Чекають коли замерзне і не можна буде не тільки проїхать а й пройти по них.Велике спасибі за таку турботу.

  2. Анатолий говорит:

    Бачили, що купували(кого вибирали) тепер, як кажуть дивіться хоч….
    Виділені кошти з держбюджету на ремонт доріг у 2012р освоєні тільки на 20% і вже рік закінчився. Куди поділись гроші, запитайте в Пустовіта В.М. Причому автодор сидить теж без копійки. Спасибі хоч якось горнуть і сиплють….

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>