У Шполі з’явився новий кондитерський магазин

Цікавими веселощами відзначалося на минулих вихідних урочисте відкриття нового кондитерського магазину «Вацак» у центрі Шполи. Кондитерський Дім «Вацак» – мережа фірмових магазинів, які відкрито на всій території України, пропонує покупцям кондитерську продукцію без посередників і цінових надбавок. Новий магазин запропонував шполянам більше 100 найменувань продукції – торти, тістечка, рулети, зефіри, цукерки, виготовлені на основі натуральної сировини: яйця, родзинки, мак, чорнослив, крага, горіхи та інші.

Під музичний супровід запрошували малечу і дорослих до нового магазину казкові герої у вигляді лялькового театралізованого дійства. Відтак, до переліку об’єктів торгівлі Шполянського району увійшло іще одне приватне підприємство, яке надало шполянам нові робочі місця та поповнення міської бюджетної скарбниці.

Шполяни встигли відзначить привабливі ціни, які ґрунтуються на безпосередній роботі з виробниками сировини та транспортування її власними машинами, обладнаними холодильними камерами. Отже, в умовах живої ринкової конкуренції шполяни з кожним роком мають більше можливостей придбавати якісні товари та широкий вибір асортименту.

shpola.gov.ua
Опубліковано у Новини | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *