Підприємства Шполянщини отримали завдання підвищити зарплату працівникам на 15%

Зважаючи на те, що середня зарплата по району сьогодні перевищує дві тисячі гривень, а середня по області більше двох з половиною тисяч гривень, роботодавці, які відображають у звітах зарплату на рівні 1200-1500 гривень, були запрошені на засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат, що діє при Шполянській райдержадміністрації.

Серед присутніх були керівники ПП «Мрія-1», КП «Шполянська центральна аптека №116», ТОВ АЛІ і К, ФГ Шевченко ОМ, СФГ Сичов С. Г., СПОП «Агро-Шанс» та інших підприємств району.

До керівників підприємств доведено чіткі завдання виправити ситуацію із виплатою заробітної плати та вжити ефективних заходів щодо підвищення рівня зарплат працівників підприємств орієнтовно на 10-15%.

Більшість роботодавців з розумінням віднеслися до рекомендацій комісії і погодилися у найближчі терміни підвищити зарплату своїм працівникам. В райдержадміністрацію будуть надані відповідні розрахунки та план заходів по покращенню ситуації з оплатою праці.

Комісія рекомендувала податківцям та інспектору з праці провести перевірки підприємств та підприємців, які порушують чинне законодавство з праці.

siogodennya.org.ua
Опубліковано у Новини | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *