У Шполянському районі триває війна проти УПЦ КП

13.12.2012

Церква мусить бути провідником людини у Царство Боже, але на жаль, не всі священики це знають… Уже досить давно УПЦ (МП) веде активну політику проти УПЦ КП і про це не знає, напевне, лише немовля. Хоча боротьба їхня безглузда – є українська нація, українська держава – мусить бути єдина українська церква, що буде справді українською, а не частиною політичного плану Москви. 
Нещодавно у селі Антонівка, Шполянського району розпочалося будівництво храму святого Димитрія Солунського УПЦ Київського Патріархату, саме це і стало причиною подальших резонансних подій. Благочинний Шполянського району отець Вадим (Саломатін) завітав до голови Шполянської районної ради Тимошенка Миколи Олександровича із запрошенням на освячення наріжного каменя храму в Антонівці. На це Микола Олександрович задав досить дивне запитання: «Чи узгоджене це будівництво з владикою Софронієм?» (митрополитом Черкаської та Канівської єпархії УПЦ (МП)).

Після цього районний голова чи то прозрів, чи то дозрів, що він має справу зі справді українською церквою. Тож його реакція не змусила на себе чекати і наступного ж дня до отця Вадима завітала перевірка контролюючих служб законності будівництва нового храму, у чому важко знайти бодай одну зачіпку. Але на фоні приходів УПЦ (МП) Шполянського району, які взагалі не мають жодних земельних та будівельних дозволів, це здається як мінімум дивно і упереджено. Також районний голова, як «дуже духовна людина», наполегливо доводив жертводавцю будівництва храму в селі Антонівка, що українська церква мусить бути з Москвою і пропонував подумати про майбутнє своїх дітей.

Також активізувалася діяльність благочинного Шполянського району від УПЦ (МП) отця Василя (Костенка). Він приїхав до жителів села Антонівка зі святим словом просвіти: «Ви мені зламали всі плани, тож тепер я вимушений до вас прислати бандюків». До речі, до таких висловів з боку святого отця вже звик напевне весь район, мало хто дивуватиме цьому. Особисто мене отець-батюшка проклинав два рази до третього коліна. Одного разу, під час поминок, він так «благословив» хрестом прихожанку УПЦ КП, що вона отримала струс мозку. Про подвиги благочинного можна довго писати, але навряд хтось буде все це вичитувати. Тай намірів таких я не маю, щоб витрачати свій час і енергію на це.

Питання в іншому: чи не забув пан Тимошенко, як голова районної ради та Партії регіонів на Шполянщині, про що гласять тридцяті статті діючої Конституції України? Бо складається враження, що він не має уяви ані про українське законодавство, ані про християнські цінності.

Автор статті: Саломатін Роман

Це цікаво

6 Comments

 • adas 14.12.2012 at 07:22

  І терпить таку гидоту тімуцапа шполянська земля. на вили його.

 • yandex.ru sovaforever 14.12.2012 at 20:22

  Яка Конституція? Головне, щоб подобалося “вишестоящему” Був комуністом, за Кучми- СДПо, Тепер партія регіонів. Яка наступна?

 • Special One 15.12.2012 at 09:11

  А як вам таке?
  Одна сім’я вирішила охрестити дитину в святомиколаївському храмі. Поки всі збирались, отець Василь покликав жінок в окреме приміщення, задрав рясу і каже: “Цілуйте мого маленького”. Ясно, що всі з вереском вибігли звідти.
  А історії про бандюків і про зачинену в капличці матушку вже стали класикою.
  Тому люди все більше йдуть в храм до отця Вадима, який ніколи собі подібних виходок не дозволяв.

 • 777 10.01.2013 at 21:22

  Можливо пана Миколи вислати до Москалії гріхи відмивати, motherfuker!!!!!!!!!!

 • 888 10.01.2013 at 21:23

  I yak takogo uroda vybraly?

 • Добродій 13.01.2013 at 16:09

  Наклепи запроданця!