Влада у Шполі звітує що робить зі сніжними завалами

З приходом справжньої сніжної зими шполянські комунальники і автодорожники були ретельно підготовлені до оперативних робіт з очищення доріг і територій від снігу та покриття проїжджих частин протиожеледевою сумішшю. На рівні голови Шполянської райдержадміністрації Юрія Бугайова впродовж осіннього періоду було проведено ряд заходів з підготовки до зими, неодноразово детально аналізувалася ситуація в частині готовності основних об’єктів до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 року.

Основними завданнями комунального підприємства КП «Комунальник-сервіс» протягом опалювального сезону є надання якісних послуг згідно укладених договорів із споживачами: централізоване водопостачання, вивезення рідких побутових відходів, вивезення твердих побутових відходів, утримання житла.

Для забезпечення безперебійного постачання питної води населенню і організаціям міста завершена реконструкція водонапірної башти по вулиці братів Коломійченків (мікрорайон цукрозаводу) та реконструкція насосного обладнання свердловини №7 по вул. Пролетарській. Із міського бюджету виділено 32 тис. грн. на придбання глибинного насосу та перетворювача.

Крім того, придбано 26 нових контейнерів для збирання твердих побутових відходів на суму 22 тис. грн..

Оскільки послуга утримання прибудинкової території в складову тарифу на утримання житла не входить, міська рада звернулася до мешканців багатоквартирних будинків самоорганізовано утримувати в належному стані свої території, самостійно вирішувати питання їх очищення від снігових заметів, при цьому сприяючи організаційно.

На підприємство «Виробниче управління житлово-комунального господарства» протягом опалювального сезону покладено експлуатаційне утримання вулично-дорожньої мережі м. Шпола, обслуговування мереж зовнішнього освітлення міста протяжністю в 51,5 км., повідерне вивезення сміття від населення згідно укладених договорів.

Сьогодні, у сніжну погоду, у Шполі працюють 6 одиниць техніки (грейдер ДЗ-143, екскаватор ЕО-19333, трактор Т-150, трактор ЮМ 3-6, трактор Т-25, самоскид ЗИЛ-130). На придбання шин для даної техніки із міського бюджету виділено 40 тис. грн., заготовлено 200 т посипкової суміші. Для закупівлі солі та дрібної фракції щебня, які є складовими посипкової суміші, із міського бюджету виділено 15 тис. грн.. Сьогодні така суміш розподілена на обочинах проїзних частин вулиць м Шпола із складними умовами руху. Працює також і техніка філії «Шполянський райавтодор» – 11 одиниць техніки для прибирання доріг в період снігопадів, ожеледиці 2 грейдера, 2 трактора, 2 піскорозкидувачі, 3 самоскида, 2 погрузчика) Заготовлено 500т посипкової суміші.

Слід відзначити, що заборгованість за використані енергоносії по комунальних підприємствах наразі повністю відсутня.

Голови сільвиконкомів заключили угоди з філією «Шполянський райавтодор», керівниками СТОВів, приватними підприємцями на надання послуг по розчистці доріг в період снігопадів., в результаті чого сьогодні забезпечено безперебійний транспортний зв’язок між сільськими населеними пунктами і районним центром.

shpola.gov.ua

6 коментарів до “Влада у Шполі звітує що робить зі сніжними завалами

  • 12.12.2012 о 13:14
    Permalink

    Дороги чистять не вчасно! Чекають поки сніг розтане.Сьогодні 12.12. центральні дороги прогорнули,а ті що до них прилягають нікому не потрібні.А чому так???Чекають коли замерзне і не можна буде не тільки проїхать а й пройти по них.Велике спасибі за таку турботу.

  • 12.12.2012 о 14:27
    Permalink

    Про яку якісну підготовку до зими може йти мова, коли в Шполянському райавтодорі люди по 4 місяця сидять без зарплати і “висять” багатотисячні борги перед постачальниками ПММ та дорожньо-будівельних матеріалів?

  • 15.12.2012 о 09:02
    Permalink

    От не треба так “наїжджати” на міську владу. Саме по Шполі сніг прибрали на диво оперативно, в тому числі і по невеликих вулицях. Інша справа, що дороги не посипані навіть піском (хіба на поворотах), але то вже інше питання. Якщо Вашу вулицю не розчистили, звертайтесь до вуличкома, а не валіть все на міську владу. В межах Шполи ситуація на дорогах нормальна. А от в районі якраз робиться справжній п….ц. Сніг ніхто не прогортав, на трасі державного значення колія в снігу на три колеса, тобто, щоб розминутись із зустрічним транспортом, треба вивертати в сніг, що само по собі є аварійно-небезпечним.
    Тому, якщо вам не подобаються розчищені дороги міста, їдьте в район, не пожалкуєте.

  • 17.12.2012 о 10:17
    Permalink

    Шановні комунальники разом із владою влітку думали що зими не буде а тут вона бісова кров десь взялась і давай лютувати а комунальники із владою давай звітувати про фундаментальний обсяг роботи який вони проводять . Дякуючи колесам автомобілів їм вдається частково втрамбовувати сніг на дорогах а порада комунальникам : на перехрестях дорога не закінчується треба посипати і далі тому що саме там зараз небезпечно. Комунальники з владою нагадують ту стрикозу як козу на льоду… Подумайте все таки про людей…

  • 11.01.2013 о 10:33
    Permalink

    Бачили, що купували(кого вибирали) тепер, як кажуть дивіться хоч….
    Виділені кошти з держбюджету на ремонт доріг у 2012р освоєні тільки на 20% і вже рік закінчився. Куди поділись гроші, запитайте в Пустовіта В.М. Причому автодор сидить теж без копійки. Спасибі хоч якось горнуть і сиплють….

  • 04.05.2013 о 11:24
    Permalink

    ммера на мыло!! Лично сам видал как комунальники в шполку канализационные отхоты сливают! Беспредел! Бля нет слов. Сын мера нарик галимый-Директор гостинницы!!! П…ЕЦ! И ПОЗОР ВЛАСТЯМ.