На Шполянщині взялися контролювати мізерні заробітки працюючих

30.11.2012

Схоже, що на Шполянщині серйозно взялися контролювати заробітки працюючих. Двічі на тиждень проводить своє засідання комісія з питань заробітної плати, що діє при райдержадміністрації. І підстав для такої стурбованості більш ніж достатньо. Так, 76 підприємств нашого району звітують, що мають працівників, які отримують зарплату на рівні або нижче мінімальної. А всього таких працюючих біля семисот, є серед них і керівники. Середня зарплата по району ледве наближається до двох тисяч.

На чергове засідання комісії вчора запросили керівників підприємств у яких заробітки працівників суттєво відстають від середніх по району. Начальник управління пенсійного фонду в Шполянському районі Борис Курінний звернув увагу присутніх на пряму залежність поступлень до Пенсійного фонду від величини зарплат працюючих. «Низькі зарплати не дозволять мати людям в подальшому хорошу пенсію,- наголосив керівник Пенсійного фонду,- Сьогодні не всі ще розуміють, що пенсію потрібно заробляти сплачуючи внески ».

Начальник податкової адміністрації Костянтин Синьогуб застеріг, що там де піддаватиметься сумніву розмір зарплати у керівництва чи інженерно-технічного персоналу, буде проводитися податкова перевірка вже у І кварталі 2013 року.

«Районна влада жодним чином не має наміру втручатися в господарську діяльність підприємств, – піlсумував перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Боїн, – Однак будемо вимагати виконувати чинне законодавство, виплачувати людям гідну заробітну плату, що потім суттєво вплине на розмір їх майбутніх пенсій. Керівники підприємств повинні про це турбуватися, тож ми працюватимемо і надалі, щоб наблизити районний показник до середньо обласного.»

Про це сьогодні повідомила прес-служба управління Пенсійного фонду в Шполянському районі.

One Comment