20 тисяч черкащан підтримують «УДАР». У Шполі також

У Черкаській області налічується близько 20 тисяч прихильників політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Саме стільки громадян заповнили відповідну форму прихильника, засвідчивши тим самим своє бажання жити в європейській країні, вільній від корупціонерів. Анкету прихильника з першого вересня міг заповнити кожен охочий у партійних наметах та громадських приймальнях «УДАРу». За словами, голови черкаського обласного осередку партії «УДАР» Віталія Іляшенка, така значна кількість прибічників «УДАРу» свідчить про те, що черкащани втомилися терпіти свавілля чинної влади і хочуть бачити в парламенті нову політичну силу.

Чому черкащани підтримують «УДАР»?Чому черкащани підтримують «УДАР»?

Олександр Слинько, підприємець: «Тих людей, які зараз очолюють уряд, слід у прямому розуміння бити руками і ногами за все те, що вони роблять із народом. І подолати їх під силу лише «УДАРу», на вас усі сподівання».

Людмила Букмерза, домогосподарка: «Очікую від виборів покращення. До влади мають прийти нові політики, такі як Віталій Кличко. У нього хороша програма».

Олег Святогор, пенсіонер: «Я підтримую партію «УДАР», тому що вірю в те, що країну зможуть змінити лише сміливі, енергійні люди, люди з новими ідеями, ті, хто не боїться відстоювати свої права і говорити правду вголос!».

Оксана Коломієць, студентка: «Мені імпонує та активність, яку демонструють «УДАРівці». Це свідчить про те, що у Верховній раді вони не будуть сидіти бездіяльно, а справді намагатимуться щось змінити на краще. І я вірю, що це їм обов’язково вдасться!».

Опубліковано у Новини | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *