У Шполі зустрілися з художницею-початківцем Іриною Сімак

26 вересня в актовій залі Шполянської центральної районної бібліотеки відбулась презентація маленької художньої галереї, де було представлено творчість нашої землячки, художника-початківця Сімак Ірини Василівни. Приємно було учасникам заходу спілкуватись з юною, розумною, витонченою, чарівною, талановитою гостею. Адже, знайомство з авторкою художніх робіт, її світобаченням збагачує, насичує життя різноманітними емоціями та враженнями.

Схильність до малювання в Ірини з’явилась ще дитинстві, а коли вона навчалась в початкових класах в школі зробили її першу персональну виставку. І з тих пір Іра постійно була шкільним художником-оформлювачем. Без неї не виходили шкільні стінгазети, не обходилась жодна класна чи шкільна виставка, вона очолювала пресс-центр школи. Разом з тим, поєднувала і навчанням у Шполянській школі мистецтв вивчаючи ази образотворчого мистецтва. Там вона досягла певних успіхів, приймала участь у районних та обласних художніх виставках, за що отримувала заслужені нагороди.

Зараз Ірина здобуває економічну спеціальність, але не полишає улюблену справу. Жага до живопису, яка почалась з дитинства, врешті решт захопила її повністю, вона поринула у творчість.

В картинах, які вона малює дуже майстерно, переважно олією, відтворено божественне значення ідеальної краси, універсальний зміст буття, високу духовність, розкриває людські душі через оточуючу природу. Поетичне сприйняття рідної природи, її щедрість притаманні творам Ірини, яка тонко відчуває природу, створює дивний світ, наповнений спокоєм і добротою.

Пейзаж і натюрморт – улюблені жанри образотворчого мистецтва для художниці. Вона їм довірила тремтіння свого серця і розповідь про ліричні переживання своєї душі. На творчий вечір Ірини Сімак завітав перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Боїн, який привітав юну художницю з її першими творчими здобутками, побажав подальшого розквіту таланту.

Про формування особистості, творчість юної художниці згадували перша вчителька Антоніна Гордашевська, класний керівник у старших класах Жанна Лепенець, викладач школи мистецтв Віталій Вовк. З словами вдячності до юного таланту звернулись начальник відділу культури і туризму Дмитро Вовк, директор Шполянської ЦБС Наталя Мазур. Вони вручили Ірині квіти та сувеніри. Дивлячись на ці роботи відчуваєш, що творчий шлях молодої художниці буде активним, плідним і перспективним.

За матеріалами shpola.gov.ua
Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *