Шпола: у місцевому кафе гостям пропонують апельсини та шампанське…

У кафе, яке розташоване біля шполянського універсаму «Центральний» своєрідно ставляться до клієнтів. Про це кореспонденту «Шпола онлайн» повідомила одна з гостей Шполи, яка ввечері 23 вересня відвідала кафе. «З меню на п’яти сторінках, яке видають відвідувачам кафе щоби обрати їжу на свій смак, немає нічого крім пельменів, апельсинів та шампанського. Мені вдалося примусити адміністраторів закладу зробити вельми невдалої якості картоплю «по селянськи» лише після тривалих наполягань.

Шпола: у місцевому кафе гостям пропонують апельсини та шампанське…

Шпола: у місцевому кафе гостям пропонують апельсини та шампанське…

У кафе відсутній навіть одноразовий посуд. Коли я спробувала купити його в універсамі «Центральний» – отримала відмову. Відділ було вже зачинено. Посуд з’явився лише після справжнього скандалу. Жертвами такої недолугості стала не лише я. Чоловік, який їхав з відрядження, хотів поїсти гарячого. Щоб він не називав з представленного йому меню – він отримав відмову по всіх пунктах».

Таке ставлення до клієнтів зовсім не прикрашає Шполу, як місто яке розташоване у самому центрі України. Чи не час про це нарешті задуматися?..

Опубліковано у Новини | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *