Канадська місія зі спостереження за виборами цікавилася у “УДАРівців” виборсчою кампанією і у Шполі

Міжнародні спостерігачі від «Української виборчої місії Канади-2012» Хуан Арістідес Барранко Абрего та Світлана Новак-Гірняк 20 вересня зустрілися із активом Черкаського обласного осередку Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Представники канадської місії братимуть участь у міжнародному спостереженні за перебігом парламентських виборів в Україні 28 жовтня 2012 року.

У ході спілкування з активістами обласного осередку партії спостерігачі отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили. Велику увагу приділили проблемі фізичного тиску на кандидатів в народні депутати України, членів партії та активістів «УДАРу».

 Світлана Новак-Гірняк запевнила, що міжнародна спільнота взяла на особливий контроль дотримання законних виборчих прав партії «УДАР». За її словами, уряди всіх демократичних країн розуміють, яку потужну силу проти теперішнього стану речей в Україні мають молоді політики партії Віталія Кличка. Зокрема одним із пріоритетів партії «УДАР» є дотримання кадрової політики орієнтації на молодь.

Наостанок спостерігачі наголосили, що майже вся закордонна діаспора України вболіває за Віталія Кличка. Вони побажали перемоги та Божої помочі у важкій, але такій потрібній справі – відродженні України.

Опубліковано у Новини | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *