Влада у Шполі згадала про дітей, а з нею і кандидат від ПР

Не секрет, що найголовнішою метою і дорослих громадян, і органів влади всіх рівнів є забезпечити безмежним опікуванням дитячі заклади, створювати для дітей комфортні умови для росту, навчання, розвитку і виховання. На Шполянщині заклади освіти функціонують майже в кожному населеному пункті і кожним з них переймається не лише дирекція, а й батьки, представники громади, суб’єкти бізнесу, колишні випускники. Так, у Топилянському навчально-виховному комплексі дитячий садок займає особливе місце. «Збільшується кількість дітлахів і це радує», – ділиться директор НВК Віра Коваленко.

Відремонтовані спальні та ігрові кімнати чекають з нетерпінням на галасливу малечу. А ще дітлахів зустрінуть нові яскраві іграшки, які надіслав зі Сполучених Штатів Америки колишній випускник школи, а нині – громадянин США Михайло Гупало. Кілька ящиків з улюбленими героями мультиків, звірятками і розвиваючими іграми надійшли до НВК від постійного благодійника. Михайло Гупало, випускник Топилянського НВК 1988 року, не вперше допомагає рідній школі – вже кілька років за його активного сприяння у літній період в НВК діє християнський табір відпочинку.

Суттєву роботу проведено і в Товмацькому та Нечаєвському НВК та Лозуватській ЗОШ, де за сприяння депутата обласної ради, Героя України Геннадія Бобова замінено вікна на енергозберігаючі склопакети, придбано шкільні меблі та меблі для ігрових кімнат.

shpola.gov.ua

Опубліковано у у місті | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *