Вандали, які нищили рекламу “УДАРу” їхали через Шполу

Акція протесту проти свавілля влади відбулася на Соборній площі Черкас. Обурені діями зловмисників, які зіпсували бігборди із зображенням Віталія Кличка, на площі зібралися близько 180 прихильників партії «УДАР». Нагадаємо, у ніч з 13 на 14 вересня невідомі залили фарбою понад 20 бігбордів із зображенням лідера партії. Голова Черкаської обласної організації «УДАР» Віталій Іляшенко закликав усіх присутніх об’єднатися і спільними зусиллями боротися проти злочинних дій.

– Уже з 8 години ранку мені почали повідомляти про зіпсовані бігборди, десятки громадян телефонували нам сьогодні в штаб, вони обурені таким свавіллям. Утім, «УДАР» фарбою не зупинити, адже на сьогодні це третя за потужністю партія, яка зрештою прийде до влади і наведе в країні порядок, – заявив Віталій Іляшенко.

«УДАРівці» стверджують, що в будь-якій іншій європейській країні такі дії вважалися б неприпустимими.

– Сьогодні наші опоненти вчинили негідно, тепер очевидно, що вони не підтримують чесної відкритої боротьби, адже завдали нам удару в спину. Вони не просто зіпсували бігборди, а облили фарбою нашого лідера, національного героя України Віталія Кличка, – звернувся до присутніх кандидат у народні депутати України від політичної партії «УДАР» (195 округ) Олександр Чуприна.

За інформацією кандидата в депутати від «УДАРу» по 197 мажоритарному округу Павла Філіпенка, зловмисники, які пошкодили бігборди, – не місцеві. Це спеціально скерована група людей, яка діяла в межах заздалегідь спланованої акції. Йому відомо також, що інша група зловмисників прямувала з Черкас до Одеси, щоб там так само зіпсувати бігборди «УДАРу».

Представники партії Віталія Кличка вже подали до правоохоронних органів заяву про скоєння злочину з вимогою встановити особу правопорушника.

Опубліковано у Новини | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Вандали, які нищили рекламу “УДАРу” їхали через Шполу

  1. Рома Саломатін коментує:

    Ех, дехто запозичивстиль підпільної боротьби в українських націоналістів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *