Скоро вибори: регіонал згадав про потреби медиків у Шполі

Днями Шполянська центральна районна лікарня отримала нове обладнання – сучасний біохімічний аналізатор за фінансової підтримки депутата обласної ради, Героя України Геннадія Бобова. Він дозволяє проводити 25 видів аналізів, в тому числі і складні аналізи крові. Питання забезпечення закладів охорони здоров’я району новим обладнанням не раз піднімалося на зборах громад, зокрема, під час Перших Народних Зборів, зха підсумками яких Геннадій Бобов взяв на себе зобов’язання сприяти вирішенню соціальних питань в районі.

«Питання застарілого обладнання – це дуже болюча тема для медицини. Адже саме від наявності новітньої техніки в закладі охорони здоров’я залежить своєчасна і якісна діагностика, – говорить головний лікар центральної районної лікарні, депутат обласної ради Василь Уманець, – Нам дуже приємно, що тепер ми зможемо надавати більш якісні послуги на новому біохімічному аналізаторі. Вдвічі радує те, що наші пропозиції були почуті саме на Перших Народних Зборах, які ініціював Герой України Геннадій Бобов».

Створити всі можливості, щоб кожен громадянин міг отримати доступні медичні послуги – пріоритетне завдання. Так вважає Геннадій Борисович, який і надалі надаватиме допомогу вирішені соціальних проблем на Шполянщині.

Джерело: shpola.gov.ua
Опубліковано у Статті | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *