Влада у Шполі “посилила контроль”, а грошей все немає

Наприкінці минулого тижня голова Шполянської райдержадміністрації Юрій Бугайов провів засідання колегії райдержадміністрації, в ході якого підведено підсумки соціального та економічного розвитку району за І півріччя 2012 року, проаналізовано стан готовності закладів освіти до роботи в новому 2012/2013 навчальному році, стан збирання ранніх зернових культур, роботу закладів культури щодо виконання районної Програми збереження та відтворення заповідного фонду Шполянського району на період 2011-2016 роки.

За підсумками колегії управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації, зокрема, доручено плідно попрацювати з ПП «Оліана», СФГ «Деметра», СТОВ «Едельвейс» щодо вжиття невідкладних заходів з виходу із збитковості та поліпшення економічного стану на підприємствах. Посилено контроль за погашенням заборгованості із заробітної плати, яка виникла н Шполянській швейній фабриці ім. А. Лібовнера.

Вказано на низьку врожайність ранніх зернових культур урожаю 2012 року керівникам сільськогосподарських підприємств ТОВ «Агро-Шанс», СТОВ «Іскра», ТОВ «Агрофірма «Вись», ТОВ «Трейдінг Фармінг Харків».

Перед відділом культури і туризму райдержадміністрації поставлено завдання забезпечити збереження і відтворення природо-заповітного фонду Шполянського району та виконання районної Програми збереження та відтворення заповідного фонду Шполянського району на період 2011-2016 роки. Надалі проводитиметься робота з пошуку можливостей фінансування розроблених проектів землеустрою з організації та встановлення меж територій решти об’єктів природо-заповідного фонду району.

Санепідемстанція найближчим часом проводитиме роботу з огородження санітарно-захисних зон джерел водопостачання, порушуватиметься питання будівництва нових артсвердловин та проведення ремонтів на існуючих.

Джерело: shpola.gov.ua
Опубліковано у Новини | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *