Тепер у Шполі можна відчути смак фігурних чіпсів
Без рубрики / 31.07.2012

Асортимент продукції, що випускається Шполянським заводом продтоварів, поповнився новими видами снеків — чіпсами фігурними. В асортиментнорму ряду — три види чіпсів:— чіпси фігурні «ШИШКА» (солодкі, маса нетто 0,4 кг); — чіпси фігурні «ЦИБУЛЯНІ КІЛЬЦЯ» (солоні, маса нетто 0,5 кг); — чіпси фігурні «СМУЖКИ БЕКОНУ» (солоні, маса нетто 0,4 кг). Снеки пропонуються в коробках типу «екран»

У Шполі 5 тисяч гривень за затримку платежів
Без рубрики / 31.07.2012

Внески до Пенсійного фонду мають бути сплачені до 20 числа. Сплата після цієї дати несе певні неприємності для порушників законодавства. Так, за невчасні розрахунки по єдиному соціальному внеску нароховані штрафні санкції на Шполянську швейну фабрику в розмірі 3,5 тисяч гривень, Шполянський молокозавод – 5 тисяч гривень та підприємство «Шполатехагро» – 5 тисяч гривень. На посадових осіб вищеназваних підприємств будуть накладені і адмінстягнення.

У Шполі керівник «зажав» зарплату, але прокуратура це виявила
Без рубрики / 30.07.2012

За результатами роботи у поточному році на вимогу прокурорів громадянам виплачено 15 млн. 213 тис. грн., порушено 11 кримінальних справ, з яких 10 скеровано до суду. До відповідальності притягнуто 8 посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, 6 осіб органів державного контролю. Враховуючи актуальність вказаного питання, органи прокуратури області продовжують