Черкащина: у Шполі провели зустріч з учасниками АТО

05.11.2016

1У залі засідань Шполянської районної ради проведено чергову зустріч учасників АТО, їх рідних та близьких з головою районної ради Олександром Кузубом, головою райдержадміністрації Володимиром Потапенком та головою обласної спілки воїнів АТО, військовий комісар району Олександром Тіхоновим.

 

Голова районної ради подякував воїнам за службу, за сумлінне виконання свого громадянського обов’язку, за мужність, вірність Батьківщині, терпіння із побажаннями міцного здоров’я та миру.

Керівники відділів, управлінь та організацій, компетентних у вирішення усіх нагальних питань учасників АТО, довели до їхнього відома про наявні права та пільги, якими можна скористатись.

Організовуючи зустріч, було започатковано соціальний діалог між учасниками АТО та соціальними структурами для вирішення актуальних питань соціального захисту демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції.

Демобілізовані військовослужбовці та учасники АТО задавали питання стосовно отримання посвідчення “Учасника бойових дій” та порядку виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Учасники зібрання обмінялися думками щодо співпраці  з метою використання досвіду воїнів, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України для виховання старшокласників: можливості санаторно-курортного лікування учасників АТО та членів їх сімей, отримання матеріальної допомоги. Також на зустрічі порушувались проблеми наділу передбаченої законом землі демобілізованим, забезпечення дровами, працевлаштування, їх медичного обслуговування та протезування зубів, різних соціальних пільг для них самих та їхніх сімей.

– І хоча більшість із порушених питань вирішуються на районному рівні, активна життєва позиція тих, хто відстоює свої права, вселяє в нас віру, що зміни відбуваються і шполянська влада повернута лицем до проблем демобілізованих. Їх не лише чують і бачать, але і  допомагають, підтримують та захищають. Керівництво району готове до постійного діалогу з учасниками антитерористичної операції та членів їх сімей для вирішення будь-яких проблемних питань, – поділився думками Олександр Кузуб.

Присутній на зустрічі військовий комісар району Олександр Тіхонов розповів присутнім про військову службу за контрактом.

Голова райдержадміністрації Володимир Потапенко представив присутнім працівника Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Аліну Яценко, яка безпосередньо займатиметься вирішенням проблемних питань учасників АТО.

Це цікаво

One Comment

  • АТО 16.11.2016 at 21:49

    Шполянська влада повернута лицем до проблем демобілізованих? Це яка влада міська чи районна повернута? Кого конкретно чують і бачать? Кого підтримують і допомагають? У владі тотальна бюрократія з якою зіштовхуються ті хто повернувся з АТО. Їх “убиває” це мирне життя, хамство та байдужість. Такій владі як мер-прокурор Кравченко АТОвці як кістка в горлі, а хлопців з багатьох сіл керівництво району та організатори навіть не запросили. Зустріч проведена не для вирішення проблем АТОвців , а для галочки.