Черкащина: скандальний смітник повертається до Шполи

IMG_0309Смітником, який є біля Шполянської залізничної станції, займалась навіть прокуратура. Але, коли місцеві комунальні служби вкотре забувають про необхідність прибирати місто від сміття, він знов і знов поновлюється.

В районі залізничної станції знов панує сморід, – повідомляє кореспондент Інтернет газети «Шпола онлайн».

Смітник розростається на радість безпритульним тваринам.

Місцеві жителі переконані, що якби влада належним чином виконувала покладені на неї обов»язки смітник не поновлювався б знов і знов. «Замість того щоби вивезти смітник на звалище влада шукає винних. А людям дихати немає чим…», – кажуть шполяни.

IMG_0310

IMG_0309

Опубліковано у Без рубрики | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

22 коментарі до Черкащина: скандальний смітник повертається до Шполи

 1. drakosha коментує:

  Це питання вирішується легко, заступник Голови кожного ранку перед роботою об’їжджає всі смітники і десь щось не так вирішує питання з комунальними службами, так було раніше. На жаль законодавство не дозволяє вирішити це питання по іншому.

 2. Форт коментує:

  Навіть в самій жовтій бульварній прессі є чи журналіст чи редактор, який ставить ініціали під своєю статтею. А тут одно якийсь таємний інтернеткореспондент.
  Шановний ти відкрий нарешті свої затуманені очі та затьмарений “разум”. Ти, що десь живеш на іншій планеті, а на грішну землю спускаєшся вночі щоби писати те в чому ти не орієнтуєшся навіть на саму малість. Ти бачив скільки людей працює в комунальній службі нашого міста, ти бачив (що коли ти ще бачиш 10 сон) то ці люди розпочинають робити свою “чорну” роботу, ще до того пока встали півні.
  Встань, вийди і прибери, а не гадите тут всіх кого попало. Чи в тебе настільки той “разум” скудний”, що ти не бачиш хто там гадить? Базарники, які хер платять належні податки, в результаті чого в міському бюджеті немає коштів купити самого не-нового трактора щоб прибирати ті срачі про які ти пишеш. Ти напиши про тих хто утворює ті кучі, а не про тих хто їх просто фізично не встигатиме прибирати.
  І саме найбільше мені подобається в цьому інтернет ресурсі, що тут ще й вибирають, пускати той чи інший коментар, який подобається нашому таємному кореспонденту чи ні. Чи щось не правильно написано? Чи не вистачає гордині це побачити та почути? Чи може гроші отих базарників затьмарило зір та слух нашого “шановного” інтернет видання і їх “засекреченого” інтернет кореспондента?

 3. editorinchief коментує:

  Шановний пане Форт

  А ви самі чому пишете коментарі під псевдо? Покажіть приклад «відкритості».
  Може ви не знаєте різниці між статтями та новинами? Поясню. Під новинами підписи авторів не пишуть. Ну якщо не рахувати друкованих видань. Інтернет видання не пишуть. Сподіваюсь для вас Українська правда не бульварна газета? Ну так під новинами там немає підписів авторів. Під статтями є.
  Я не знаю хто встає з півнями. У новині є фото доказ того, що смітник поновлюється.
  А чиновник мав би не шукати автора новини, а шукати трактор щоби сміття вивезти.
  Пресу треба сприймати як друзів. Вона показує те, що влада частенько недобачає…

  • За Комара коментує:

   А давайте біля кожного стовпа біля кожного магазину навпроти поліклініки біля кожного банку магазину буля кожного жилого двора зробимо мусорник!! Навіщо ходить далеко виносить чи вивозить Тей мусор?? Будем як оті качки йшов рішив і кинув!!! А от ті кляті комунальники і чиновники разом з заступником Мера нехай бігають по шполі і вбирають всюди!!!! Я неможу поняти чому всі так прагнуть у МЕРИ та депутати… Треба вибори не депутатів та Мера робити…… А вибори до мусоровбиральників…. Голосуйте за Сергія Прокурора… Петю Комара.. Віктора Слюсаря

  • Форт коментує:

   Смітники це не новини, ці новини бачать усі протягом останніх багатьох років. А для Вас це стало новиною. Приклад відкритості повинні показувати не я і не ті хто пишуть коментарі на ваші статті, а ті хто це пише і для кого. Ви ж показуєте приклад, як зробити життя кращим. Всі не такі і не так роблять одні Ви пишете правельно і чесно. Зробіть так щоб стало краще всім. От зробите корисну справу та й напишете, що це зробив той то й той. А буть розумним сховавшись за написанням новин багато ума не потрібно, всьго лиш фотоапарат і пару розумних строк, що всі не такі. А для кого ж всі не такі? Станьте такими, і робіть щоб було так, якщо на те пішло

   • editorinchief коментує:

    Єдина наша мета, – зробити Шполу кращою. Наше видання відкрите для всіх. Є у влади чи комунальників протилежна думка? Напишіть її нам. Ми оприлюднимо. А оцінку дадуть самі шполяни у своїх коментарях.
    Ми ніколи не будемо мовчати про наявні проблеми.
    Так, це не комунальники створили смітник. Але, їх та міліції, а не журналістів, завдання вирахувати хто його створив і НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ ПОКАРАТИ.
    Доречі, ми ж писали про те, що смітник прибрали свого часу. Але, за чистотою треба слідкувати. Чимало людей скаржаться, що влада реагуючи на наші публікації прагне вирішити проблему, але потім не слідкує за порядком і все знов повторюється…

    • Форт коментує:

     Чисто там де не гадять. Ось про, що потрібно пропагувати. А не шукати винних.
     І до речі Голос України – не бульварна преса, а одна з небагатьох офіційних газет Держави. Але навіть в тій газеті є видно хто редактор. А Ви мені тут розповідаєте про якийсь не бульварний інтернетресурс. Чи можливо інтернет сторінки родяться самі по-собі і в них немає редактора чи організатора видання? Розкажіть це тим, хто платить Вам зарплатню.

     • editorinchief коментує:

      Мені цікава ваша версія, – ХТО нам платить зарплатню? Слухаю варіанти

     • Форт коментує:

      Я й питаю, “хто платить2? Чи Ви чисто на морально-вольових? Сир безкоштовний тільки в мишоловці, і то для другої миші.
      А чому Ви так заметушилися? Ні після однією статті, я не бачив такої Вашої реакції щодо доказування чесності та прозорості, доброзичливості Вашого сайту.
      Питань не має, можливо я й помиляюся. Але все таки ні, більше ніж впевнений, що не помиляюся.
      А щодо статей, які Ви можите опублікувати, то скажіть де “офіс”, куди ж нести. В мене є парочка роздумів щодо світлого майбутнього району. Буду старатися бачити проблеми і я, як і Ви.

 4. drakosha коментує:

  Пан Форт не бажає бачити сміття під ногами. Якщо “базарники” не платять, то чого людина з міської ради кожен день з касовим апаратом збирає з них кошти??? О, мабуть – ця людина не від міської ради з касовим апаратом????

  Мабуть за те, що вони платять в міський бюджет треба їх заставити робити роботу комунальників… Логіка варта совка в СССР. Тим більше, що там і смітників немає щоб людина могла викинути в нього сміття. А наявність смітників міська влада могла б забезпечити.

  • Форт коментує:

   А, що вони платять в міський бюджет, щоб було видно, що базарники не відносяться до касти комунальщиків. Чи базарники в принципі не рівня комунальщикам? Совок з СССР написав коментар на який я даю відповідь. То самі невиховані та жадібні люди, і легше всього спихнуть це на “дурнів”, які просто махають мітлою. Хоча це не значить, що в комунальників менше розуму чим в базарників. Людиною потрібно просто бути, а не бидлом, яке думає, що за нього “бомжі” приберуть.

 5. Avast коментує:

  незабаром випаде сніг і сміття не будке видно…

 6. Віктор Слюсар коментує:

  Шановні,заспокойтесь я в цих виборах участі не беру

  • Ольга коментує:

   Кому ти треба, щоб про тебе говорили. Ти порожнє місце.

  • Отець Сергій коментує:

   Вікторе Слюсаре, отямся – хто ж буде колотити депутами ? Хто буде видавати маразматичні ідеї ! Іди Вітю, іди ! І веди з собою маразматичну компашку (незабуть Пантюшу, і Ваню Скорика і їм подібних) , які за час свого депутатства нічого корисного не зробили для жителів Шполянщини !
   Депутатський корпус району і міста- не залежно від партійних поглядів, повинен бути сформований з професіалів, не байдужих людей за долю Шполянщини !

 7. Віктор Слюсар коментує:

  ОЛЬГА,скажи це ЗА КОМАРА,ОТЦЮ СЕРГІЮ,який хоче щоб якричав,що ваші християнські діти глушать горілку,наркотики,займаються проституцією наче в них немає батьків,які їх склепали.Це ваш брехливий християнський світ як ісама релігія рабів.Я чужий в ньому.А як ви ставитесь один до одного,до природи,до свого міста брати християни.Ви цього не бачите і не чуєте,або не хочете ні бачити ні чути.

  • Отець Сергій коментує:

   ВІКТОРЕ СЛЮСАРЮ – ПРОСТО СТАРЧЕСЬКИЙ МАРАЗМ !

  • Троль коментує:

   вітя а діти язичників відрікаються від батька і взагалі пиздять його як сидорову козу. бідна дружина насилу здихалася такого ненаркомана дебільного. іди молись ідолам

 8. Сергій коментує:

  Вибори можна і не проводить, всі вокансії заняті, з ким потрібно домовлено і проплачено, так що Кравченко (прокурор) може приступати і наводити “лад” в місті та захищати бізнес-інтереси “Черкащан”.

  • Троль коментує:

   та шо ти вже впісявся, борись патріоте ніхто за банду не голосує – оберуть таких геніїїв як ти.

 9. Пінґбек: Шполяни нарікають, що комунальники ігнорують прибирання скандального смітника | Про все - Черкаські новини. Життя міста Черкаси та Черкась

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *