Черкащина: у Шполі назріває новий скандал

26.08.2015

1Кому чого не вистачає? Кому грошей на хліб, а кому фонтану біля Шполянської райдержадміністрації. Нинішня влада збирається прибрати з площі Героїв Майдану пам’ятну стелу Героїв Небесної сотні, яку було встановлено ще в перших числах квітня 2014 року.

На її місці в подальшому планується встановити фонтан, орієнтована вартість якого сягає більше мільйона гривень. Колишні організатори тітушок представники яких і до цього часу знаходяться в районній адміністрації, впливають на процеси, що відбуваються в районі, і готові на витрати. Зібрати кошти на фонтан допоможуть і місцеві бізнесмени екс-регіонали, які зараз в списках уже інших партій і готуються іти на місцеві вибори.

Завдання стоїть одне : прибрати стелу Героїв Небесної сотні подалі від адміністрації – десь – кудись в кущі, щоб її не було видно з вікон адміністрації, щоб вона не муляла їм очі…

От ведеться будівництво нового пам’ятного знака Героям Небесної сотні навпроти ресторану «Імперія ». Кошти було виділено з міського бюджету, а це 40 тисяч грн і це вже майже готовий монумент, який виготовляє творча людина з золотими руками Володимир Нанаєв.

Також на упорядкуванні території біля нового пам’ятного знака ” Героям Небесної сотні” вирішили «попіаритись» ті, що почергово міняють своє забарвлення та політичні погляди. Адже незабаром відбудуться вибори – боротьба за гроші, за владу та заміна свиней біля корита, а перед виборами , як кажуть, методами боротьби не перебирають. Це так звані активісти однієї з партій, хоч кілька місяців тому ці підприєці-бізнесмени були зовсім в іншій політичній силі.

З цим монументом все зрозуміло, а от чи потрібний там на цій площі фонтан?

Дороги – яма на ямі, людям не вистачає грошей на ліки та їжу, а в них думка про фонтан, а не про те, щоб у людей була пристойна робота, гідна зарплата та гарне життя.

Вадим Філатов
м. Шпола

2

Це цікаво

87 Comments

 • iван 26.08.2015 at 02:43

  Поруч з площею уже був фонтан в якому ніколи не було води, і його засипали землею получилась клумба. Можливо коли переможемо в війні, відбудуємо економіку тоді зробимо і фонтан, але сьогодні це не на часі. А ще наші підприємці звикли відмивати грошики, так було завжди складають кошторисну документацію в кілька разів вищу, а потім розміри “відкату” можуть доходить до 50% і вони в “шоколаді”. Саме тому в нас депутати, або підприємці, або аграрії які “розводять” селян. Вони знову ідуть на місцеві вибори для свого збагачення, в армію бажаючих нема, а от в депутати ідуть уже навіть з своїми синами, та дружинами. Як приклад ВО “Черкащани” подивіться списки там однакові прізвища, всі ці люди уже збагатилися, але їм того мало. Вони уже нам простим людям підняли такий рівень життя що ми уже і оселедця не взмозі купити. Бо дорого. А у них і відпочинок за кордоном, і нерухомість там і все це зароблено працею простих людей. А за що загинули ГЕРОЇ НЕБЕСНОЇ СОТНІ?

  • володимир 27.08.2015 at 00:01

   Іван чому ти непишеш справжнє імя.

 • Игорь 26.08.2015 at 13:22

  Петя, тебе в новій раді не буде. Пиши не пиши, нічого не допоможе.

 • Pingback:

  На місці стели Героям Небесної Сотні хочуть встановити фонтан вартістю понад мільйон гривень

 • Троль 26.08.2015 at 20:45

  на цьому місці був недавно кат україни, якого знесли а його смердючий дух досі бродить по шполі. в кого питали коли стелу небесній сотні встановили в його ногах? хай зрівняють із землею це місце, а плиту перенесуть. і шо ж буде погане якщо там буде фонтан – можуть то нехай зроблять – буде де онукам пограться. скандал ви хлопці самі видумали ну хто ж буде скандалить, ніхто не буде скандалить і шпиця сука продовжує принижувать усіх хто боровся проти ригів. а все тому шо всім наплювать і мені теж – у мене жнивна пора, у вибори я не сунуся. похер хто буде в яких списках. мені тільки хочеться спочатку на них подивиться, їх ніхто ще ніде не виставляв. побачим ще хто де буде.

 • Віктор Слюсар 27.08.2015 at 07:46

  Хто був на Майдані бачив скільки було вогню.Вогонь став його символом.Вогонь уособллює,що революція продовжується поки залишився хоч один майданівець не здався і не продався. А що уособлює Монумент.Пів піонерського галстука замість прапора,начебто козацький прапор.Замість вогню -хрест козацький. Причому козаки до Майдану.Наші лжепатріоти запізнились на пів-тисячоліття. Я пропонував замість хреста вогонь з якого вилітають журавлі,як символи душ загиблих.Але за хрест проголосувало більше,в тому числі КИШІНЬКО і ВОВК. Краще Шевченка про них не скажеш Не ймуть нам віри без хреста, Не ймуть нам віри без попа Раби,невільники недужі Заснули мов свиння в калюжі В своій неволі

  • Отець Сергій 27.08.2015 at 13:32

   О це все на що, в тебе є клепка ! Якщо критикуєш, так зроби поряд краще, організуй біля себе однодумців, та покажіть владі що ви є дійсно патріоти , а не пиз……ни !

  • ЧорнийВорон 03.10.2015 at 19:18

   Влучно Віктор Слюсар підмітив. Проект жалюгідний, хоча й виглядає на фоні тотальної розрухи як шикарна новорбудова. проте, зрозуміло, що це як кістка собаці з боку чиновництва.
   цікаво інше. в статті зазначено, що “ошти було виділено з міського бюджету, а це 40 тисяч грн” – хіба це не місцеві підприємці скинулися? принаймні так мені розповідали місцеві “знатоки”

 • Лікар 27.08.2015 at 08:46

  Тролю може однаково, але більшість людей не хоче бути куплена Кравченком через партію ЗАМОЖНІ ЧЕРКАЩАНИ.

  • Кунець 27.08.2015 at 13:35

   Не хочуть люди бути купленими, то й не будуть куплені. Хто їм пальці в двері зажимає? Каже Слюсар – бойкотуйте вибори, то й перекреслюйте всі бюлетні, тоді й побачимо, скільки їх перекреслять – сктільки й не хочуть бути купленими.

 • Віктор Слюсар 27.08.2015 at 11:07

  Влада прийняла такий закон про вибори за яким нормальним людям неможливо стати навіть кандидатом. Закликаю патріотів не продаватись,а бойкотувати вибори..Людям,які не згодні з рівнем життя і діями влади,пропоную прийти на дільниці і перекреслити всі бюлетні.Це буде ваш німий протест.

  • Отець Сергій 27.08.2015 at 13:29

   Влада прийняла закон щоб, до влади не попадали патріотів типу Віктора Слюсаря та йому подібних. Крикуни ніколи не робили добра, окрім безладу, який насьогодні панує в державі де гинуть безневинні люди ! Слюсар в депутати хоче, а захищати державу ? НІ ?

 • Саша 27.08.2015 at 12:04

  Все залежить від нас . Не всі ж купляються на пиво від Мальчика та на їхні з Кравченком гроші. Які люди- такі будуть і депутати. Позитивно, що Кравченко ділиться, хоч і мізерною частиною прибутку, негативно-його намагання купити район, зробити з нього підрозділ ЛНЗ, який буде Кравченка ще більше збагачувати. Великі кадрові помилки з колишнім прокурором, Струком та ін.

  • Отець Сергій 27.08.2015 at 13:48

   Дійсно все залежить від нас ! Якщо не подобається місцева партія “ЧЕРКАЩИНА”, є інші партії – партія ВЛАДИ, партія Опозиційного блоку, партія Юлії Тимошенко, скоро буде партія Саакашвілі !
   Партій було , є і буде багато. Проте членів партій, які взяли б на себе відповідальність за справи в районі і в державі дуже мало ! Співаючи гімни, носячи вишиванки, зносячи одні будуючи інші монументи – ми не побудуємо міцної, еконмічно здорової держави ! Ніхто до Кравченка і Мальчика нікого насильно не пхає ! Потрібно самостійно оприділитися в житті чого ми хочемо ! А не болтатися де нам більше заплатять !

  • facebook.com Petro Komar 29.08.2015 at 19:05

   “Які люди такі будуть і депутати”-справедливе судженння. Ваші слова можна порівняти із висловом письменника Олександра Бойченко “Люди повинні мати таку владу, на яку заслуговують, тобто ту, яку самі собі виберуть”.

   • Ігор Кукуруза 29.08.2015 at 20:51

    Так Петре Вікторовичу Вас же вибрали!!! І ВИ були при владі в зараз при владі і всі ми бачимо на що ви здатні і що зробили і до чого спромоглися !!! І дійсно ми заслужили на ВАС …

   • Отець Сергій 30.08.2015 at 02:07

    Біда в тому, що люди мало знають про таких які як ви Петя Комар. А ви “навішавши лапші ” виборцям, – через гречку добиваєтесь до “корита”, і зразу забуваєте хто вас привів до влади, і кому ви повинні служити! Черпаєте з корита всі надбання народу – майно, надра бюджетні кошти !

   • Форт 01.09.2015 at 13:14

    пріарарара

 • Віктор Слюсар 27.08.2015 at 17:39

  Синку,що звешся ОТЦЕМ СЕРГІЄМ,ти,напевно,не знаєш,що я розміняв сьомий десяток. Я готовий захищати Україну очоливши роту з бувших тітушок,регіоналів і синочків керівників. Але це не війна,а сафарі де українських патріотів убивають забороняючи давати відсіч. До речі на титульній сторінці сайту не український боєць,а зелений чоловічок. Такої форми в українській армії немає.

  • Отець Сергій 27.08.2015 at 20:40

   Слухай Слюсаре Вікторе, я добре знаю, хто ти, скільки тобі років, ти як був Топилянським роз….єм ним і остався. Ставши фермером на хвилі реорганізації колгоспів, разом з Пантюшою – землю взяли, засрали , а ради не дали. Ставши сільським головою – допився поки не вигнали. Бив безневинних жінок та ходив під криміналом !Прояви негативу до будь якої влади – це твоє хобі ! Оце і все твоє життя, просто Вітя Слюсаре ! Кооперуйся з Пантюшою та доживайте віка ! Некаламутьте народ своїм старческим маразмом !

 • Троль 27.08.2015 at 18:31

  чуєш модератор – убери зеленого чоловічка і постав нормального – тільки без вишиванки, без прапора патріота-економіста

 • Віктор Слюсар 28.08.2015 at 06:44

  Отче Сергію,чи може Рембо,будь послідовним,то хочеш щоб пішов на АТО,то щоб тихо доживав життя лише щоб не заважав таким як ти і тим кого ти захищаєш.Я до тебе звертаюсь-синку,а ти до мене матюками.Істинна християнська любов до ближнього отче.Я пишу під своїм іменем,бо мені немає чого приховувати,а ти боїшся назватись.Ще ви забули про першу мою судимість в радянський час за напис-УКРАЇНІ ВОЛЮ-2 місяці умовно.Суддя Красюк. Пропоную відкриту боротьбу поглядів,принципів,переконань.

  • Отець Сергій 28.08.2015 at 18:42

   Слюсаре Вікторе, написати УКРАЇНІ ВОЛЮ – це дуже просто, пишуть на заборах всі і все !
   А зробити УКРАЇНУ ВІЛЬНОЮ – це зовсім інше !

  • Олександр 29.08.2015 at 08:24

   А про що може говорити Великий Віктор із рабами Божими?

 • Петрик П'яточка 28.08.2015 at 07:44

  Віктор Слюсар,ти краще дай відповідь,чому ті за кого ти так полум’яно рвав пельку зараз оказались в одній партії з місцевими феадалами та бившими регіоналами?Чому ,,великий,, ,,захисник,, скривджених і обездолених,а по суті просто популіст Сірожа Коваль побіг на поклон до Діми Кравченка і Паші Мальчика,прихопивши з собою ,,велику,,революціонершу Любашу Страшну,яка вже змінила 100 партій заробляючи на цьому гроші,здаючи і продаючи всіх і вся разом із своїм синком підлабузником і стукачом???А тепер можна поговорити і про принципи,та тільки це вашій совісті просування зрадника Коваля на голову райдержадміністрації і в депутати до верховної ради і Страшну на голову рай ради!Що Віктор не роздивилися яких падлюк біля себе пригріли,а тепер любуйтесь,як ці горе патріоти рубають гроші!

  • Ігор Кукуруза 28.08.2015 at 13:12

   Добрий день Вам шановні Шполяни і жителі району … Цікаво дивитись як Ви тут висловлюете свої думки. Рівно один рік тому я з Вами тут переписувався з багатьма із вас сварився а потім находив спільну мову і от зараз читаючи все це незміг витримати і написав… От ВИ знову тут ругаетесь із за пам’ятника що хтось не так чи неправильно його зробив, що виділили гроші і що хочуть зробити фонтан. А чому тоді коли робили пам’ятник напроти Імперіі підійшов і запропонував допомогу лише один Василь Васильович Колісник фермер з Капустине і кроми нього ніхто.. А решта мабуть СТИДАЛИСЯ підійти або боялись що іх попросять допомогти .. А тепер ви всі це все обговорюете і критикуєте як нада було правильно зробить… А чому ВИ необговарюете де взялись ще 65000 тисяч гривень бо тих 40000 що виділили нехватило!! На скільки я знаю ті підприємці що там трудились до 2015 року були безпартійні і вони дійсно захотіли щось змінити в нашій Шполі і саме через це вони показали себе . І вони неробили це для ВАС , вони робили це заради ПАМЯТІ ЗАГИБЛИХ … Чому ВИ обговорюючи ЛНЗ теж не пішли не допомогли робити ті дороги носити асфальт .. Кравченко теж стараеця ВІН робить “” ЩОСЬ”” в супереч ВАМ .. ВІН зумів об’єднати багато людей зібрати однодумців.. А у нас в місті Шпола на сьогодні е дві чи три НАРОДНІ РАДИ наче у байкі.. Лебідь Рак і Щука… У нас нема одної единого мети до якої разом прагнути і йти..Кожен із НАС нехоче підкорятись другому і хоче командувати. От через це ми так і живемо !! ПАНЕ КОВАЛЬ ми із вами знайомі і я завжди підтримував ВАШУ думку але ВИ зараз неправі ВИ говорите про ПОТАПЕНКА що при його керівництві зменшились зарплати і пенсії що багато безробітних,але хіба він один може впоратись із цим … Я сам із своїм компаньйоном звертався недавно до ПОТАПЕНКА про допомогу
   Всі ВИ знаєте чим з Анатоліем ми займаємось і от до нас на наше підприємство на даний час написало більше 100 людей заяв на працевлаштування і ми готові взяти цих всих людей надати ім роботу на сезон на 6 місяців .. Ми бачимо яке складне становище у нас в районі. А так взявши цих людей на роботу ми збільшено надходження податків до бюджету.. ПОТАПЕНКО вислухав нас і відразу сказав що допоможе , сказав що можна звертатись до голів селищних рад вони нададуть всі допомогу .. А ВИ пане КОВАЛЬ пишете тут що ПОТАПЕНКУ все байдуже!!! Я говорив раніше і зараз говорю … Треба всим об’єднуватись і от тоді ми зможем багато чого поміняти і зробити в нашому районі.. І нетреба тут гризтись і поливати один одного брудом краще треба допомогати і об’єднуватись от тоді нас нездолае ніхто !!! Вибачте мене що написав тут свою думку!!

   • Отець Сергій 28.08.2015 at 15:35

    Вікторе Слюсар і йому подібні, читайте Ігоря Кукурузу – людину далеку від політики, із прожитим нелегким дитинстом – але він каже істину ! В Шполі і районі буде бардак до тих пір, коли ним будуть керувати крикуни-маразматики, які тільки бажають влади для того щоб від неї щось мати, не маючи відповідальності ! Потрібно об”єднуватися біля і багатих і бідних хто бажає Шполянам добра, хто вкладає силу і енергію в розвиток економіки , інфраструктуру та суспільно -політичне життя району.
    Ні Кравченко, ні Мальчик, ні Потпенко, ні Кукуруза – не заберуть з собою те, що вони будують, все воно залишиться на Шполянській землі Так як залишив для єдиної дружини Софії, один із найбагатших магнатів вісімнадцятого століття
    Фелікс Потоцький парк у романтичному стилі “СОФІЇВКА”,витративши на будівництво парку вісім мільйонів золотих рублів, що на той час було фантастичною сумою. Але все воно залишилося на нашій Черкаській землі, для багатьох поколінь , де об”єднуються всі політичні партії і погляди !

   • Кунець 28.08.2015 at 16:20

    Ігор Кукуруза, чого ти звертаєшся до Коваля, він тут не писав і не може зараз писати, бо поїхав в АТО. Це ти може Слюсару відповідаєш – то він бахнутий, не варто увагу звертать. І ти і інші підприємці роблять добру справу для міста, для воїнів АТО. А знаходяться такі нікчеми, які вірші Шевченка знають та нічим не стали для України потрібними. Так що твоя справа робить добрі справи а його суче діло – плювать і гадить на всіх. Про зраду талдичить, а сам Лазаренку злив Народну раду і думає, що має моральне право комусь гріхи рахувать.

    • Ігор Кукуруза 28.08.2015 at 19:40

     Пане Кунець Ви та інші учасники газети он-лайн залишаете тут такі цікаві коментарі що я не втримався і теж рішив оставить свій коментар.. Написав я уважно читаючи всю газету всі заголовки та коментарі .. Коваль писав раніше про пенсії , а я тут про це згадав щоб не писати багато раз одне і теж!!!

   • коля 30.08.2015 at 22:42

    багато ти на платив ти думаеш шо ніхто не знае скільки в тебе людей працюе і скільки типлатиш жополиз .

   • Саньок 26.02.2016 at 18:16

    Аж перекоробило читаючи, що кукуруза написав великими л1терами “пам,ят1 загиблих”. Не без твое1, сволота, допомоги загиблих. Як “турбуеться” за район !!! Риг1вська п1дстилка.

 • Віктор Слюсар 28.08.2015 at 12:20

  ПП ти задав запитання на яке мені важко дати однозначну відповідь.Навіть великі політики Вячеслав Чорновіл не розгледів підлості Лавриновича чи Левко Лукяненко Анатолія Матвієнка. Головним своїм завданням вважаю знайти справжнього серед молодих політиків,які зможуть повести за собою.Багатьох перевіряв на наявність лідерських якостей,але склав життєвий екзамен на право бути лідером лише один-боєць добровольчого батальйону ОУН Палій він же Сергій Бондар.Я в ньому впевнений,що він не зрадить. Щодо Кравченка і Мальчика не варто бути надто катигоричними.Вони багаті люди,але вони українці.В сучасних умовах,коли основні капітали і влада зосереджені в представників інших національностей,всі українцімають бути єдині щоб повернути Україну українцям.До Кравченка і Мальчика ставлюсь збільшою повагою ніж до Страшної з Максимом,Ільченко,Сторчак і багатьох хитреньких демократів.

  • Кунець 28.08.2015 at 15:57

   Слюсар, а я поважаю Мальчика, Страшного, Ільченко, Сторчак і ще багатьох людей нашого району, адекватних і порядних. А ти для мене – клоун і придурок. Кому цікаві твої оцінки, забіжи подальше, бо й без тебе знаємо про патріотизм і як любити Україну.

  • Олександр 28.08.2015 at 17:04

   А чи добре, Ви шановний, знаєте національність тих про кого пишете? І кому потрібна повага від того, кого ніхто не поважає?

  • В'ячеслав 28.08.2015 at 17:15

   Якраз такі як Слюсар повернуть Україну українцям. Молодого політика він шукає, самозакоханий шизофренік.

   • Троль 28.08.2015 at 23:59

    та не такий він шизофренік якщо знав як у кишінька 20 тисяч гривень за щелепи поламані здерти. не погребував навіть трьома малими дітьми. аякже – він у нас істинний арієць, дітей своїх ворогів хоче палить на язичних кострах. так що кишінько профінсував нашогму язичику стартовий капітал. скоро стане великим бізнесменом недотрахнутий борець за україну.

    • Олександр 29.08.2015 at 09:31

     Взагалі Слюсар проти Біблійської філософії – якщо вдарили по одній щоці, підстав іншу. Але Кишінько його не питав…

     • Троль 29.08.2015 at 10:46

      він вкурив що так можна накостити бабулесів – підставляючи щоку. тепер жалкує що не тільки кишінька вивів – треба було і других хто там був жидами-ху—ми назвать – більше б заробив би

 • Саша 28.08.2015 at 12:37

  Якщо люди виберуть партію Кравченка-Васецького, це значить, що на інше життя вони не заслуговують і не хотять його. Коваль – голова села, де Кравченко орендує землі і від нього весь Ковалів заробіток залежить. Але є ще 18000 виборців і їхнє майбутнє будувати їм.

 • влад 28.08.2015 at 22:42

  Хлопці на ділі показали, що вони поважають шполянську громаду і віддали шану загиблим героям. Якби було побільше таких підприємців, то й місто наше було б кращим. А від таких писарів, які лопають від заздрощів, толку не було й небуде.

 • Іван 29.08.2015 at 12:18

  Очко жме в Комарів-Кишіньків-Слюсарів. Петя пиши “пропало”.

 • Віктор Слюсар 30.08.2015 at 10:13

  Я хотів відкритого діалогу,але лише Ігор Кукуруза виявився справжнім чоловіком,решта Моськи і Шавки які гав гав і в будку.Кунець,можливо я бахнутий,тільки бахнуті робили революцію.Я був на палаючих барикадах коли вбивали революціонерів,а де в цей час були ви?Сиділи тихенько по своїх норках,а може заробляли гроші на Антимайдані чи були регіоналами?Одні роблять революції,а інші будують монументи загиблим революціонерам і на цьому піаряться. Я крикун бо горлав до вас щоб піднімались до боротьби,а ви перелякано дивились іі ховались. Я вам сильно заважаю,як заважав тим у Народній Раді хто хотів влади і портфелів,вони зараз у Черкащанах і Порошенка.Дав їм можливість проявити себе,склавши повноваження голови і вийшовши з НР.Обіцяли переоформити НР з мене на себе за 5 днів,минуло вже 400 днів з хвостом і нічого і де вона зараз. РОЗУМНИЙ НЕ ВСЕ КАЖЕ,ЩО ЗНАЄ,А ДУРНИЙ НЕ ВСЕ ЗНАЄ,ЩО КАЖЕ.Опоненти пишіть те,що знаєте. Троль,вважаєш,що похорони обійшлись дешевше 20000.Врахую це в майбутньому.Ще не видумуй страшилок про паління на багаттях від яких сам трусишся. Може начитався історії Християнства в період Інквізиції де палили відьом ,єретиків,вчених як Джордано Бруно і все це під гаслом-люби ближнього як самого себе.Всі президенти християни ілюбителі народу.З вас теж християнська любов аж пре. Тільки ситуація змінюється.Якщо в 2007 нас було десятки й сотні,то нині нас десятки йсотні тисяч.Розумні люди,молодь не хочуть бути ГОЯМИ істадом рабів повертаються до своїх богів.ПРОЦЕС ПІШОВ.

  • В'ячеслав 30.08.2015 at 11:40

   Дурню, піар – це якраз і є лише хороші слова, які хочуть чути. Саме цим піар і відрізняється від конкретних справ, що після нього нічого не залишається. Так, як і після “діячів” тобі подібних. Який процес пішов? Що ти верзеш, хворий?

  • Троль 30.08.2015 at 12:12

   слюсар – не гой ти наш, від твого словесного поносу нудить. невже і справді думаїш шо будеш всіх повчать своїми бреднями! ні одна людина в нашому районі не сприйма тебе всерйоз. чим ти хвалишся не пойму – не тільки ти був на майдані і ти нічого такого не зробив шоб тебе мали за героя чи хоча б поважали. ти порожнє місце з ідолами в голові. мені не треба твоїх похоронів – твори бізнес за славкові і його діток гроші, моралітет всраний.

  • Іван 30.08.2015 at 12:23

   Ти поїхав на Майдан один раз, получив по ребрах від беркуту, та й повернувся. І більше туда ні ногой. Був він на палаючих барикадах, пиз…ун.

 • Отець Сергій 30.08.2015 at 11:48

  Слюсаре Вікторе, у цьому діалозі з усима і ні прошо, ви дали оцінку собі і своїм однодумцям маразматикам, крикунам, які хотіли влади – а не знають що з нею робити ! Створена Вами Народна рада, не зробила жодного позитиву для діяльності району ! Із самого початку було видно що вона не буде дієвою, з тих причин що до її складу увійшли тільки ті, що можуть критикувати, а в своєму житті незробили доброї справи ані для себе, а ні для людей ! ХАЙ ЧАБАН УСІ ГУКНУЛИ ЗА АТАМАНА БУДЕ – цей вислів не підтвердився життям при різних системах ! Хотіли керувати районом разом з Ковалем та йому подібними – Бог одвів ! Моліться Богу, щоб протримався Потапенко, господарник і порядна людина! Потрібно всим політичним силам об”єднайтесь навколо нього, провести вибори, розробити стратегію розвитку Шполянщини, та активно всим працювати над покращенням життя жителів району !

 • Ігор Кукуруза 30.08.2015 at 11:52

  Пане Віктор Слюсар дякую вам за ваші слова в мій адрес…Але я хочу щоб ви мені роз’яснили,ви ж самі написали “” розумний не все каже що знае. А дурний не все знае що каже”” От я і неможу поняти хто Я.!! Знову про монументи…. з чого ВИ взяли що вони піаряця??? Я неможу поняти чому ВИ так думаєте і говорите?? В тому що підприємці зробили монумент?? А чому ж Ви та людина яка кричить і піднімае всих до боротьби побачивши що ті підприємці “” піаряця”” не підійшли теж попіариця??? Чому Ви не захотіли покричати і позвати ще однодумців щоб допомогти?? Чи Ви себе так нехочете проявляти ??? Доречно. Може Ви і праві .. І Хто робе а хто говоре.. З тих підприємців що “”піарились “”біля монумента один теж був на палаючих барикадах, це я знаю 100 відсотково але він повернувшись з барикад почав щось робити , працювати , і до чогось прагнути!! І Він неходить і не кричить що був що бачив!!! Він дійсно хоче щось змінити і до чогось стремиця!! Він показуе на ділі. А Ви його тут паскудите!! То хіба ж так поступають однодумці?? От через це в нашому місті і районі такий бардак бо ми коли побачим що хтось щось робить відразу починаємо його паскудить , нас мабуть давить жаба, що це він а не я!!! Чому ви не почали кричати піднімати Всих на допомогу .. ЛНЗ.. Коли вони ремонтували дорогу??? Чому не кричали і незвали на допомогу Мальчику який відбудовує місто і прагне до чогось кращого??? Якщо Ви не кричали і незвали на допомогу однодумців то навіщо ж Ви іх всих обговорюете?? “”” хтось неправильно не по вашому зробив?? Так встаньте самі позвіть однодумців і зробіть по своему , зробіть краще покажіть як треба, нехай всі бачать і знають!!!! Чи ви тільки здібні на те щоб із зі угла обговорювати всих і всі дії хто як і що робить??? .. Якщо ДА??? То уважно прочитайте свій коментар де ВИ ж своею рукою і написали … ХТО РЕШТА….. При наймі у мене зложилась така думка

  • Саньок 26.02.2016 at 18:25

   Кукуруза кр1м матюк1в знае ще й слова ???

 • Віктор Слюсар 30.08.2015 at 17:58

  Конструктивного діалогу не виходить,отже не варто його продовжувати.Кого більше поважають люди покажуть результати виборів.Я агітуватиму не ходити на вибори,або перекреслювати бюлетні,а ви агітуйте за себе і олігархічну владу.Час розсудить.

  • Отець Сергій 30.08.2015 at 18:54

   А що ти Вікторе Слюсаре і твоя маразматична команда можете зробити більшого? Через отаких як ти Вікторе неможливо побудувати державу !
   Ще який раз повторююся, нам потрібно об”єднатися і багатим і бідним задля однієї цілі , зберегти державу і покращити рівень життя людей !

   • Саньок 26.02.2016 at 18:27

    Об,еднатись, а гаманц1 – врозь !

  • Олександр 30.08.2015 at 19:59

   Майбутнє за молодими, хоче хтось цього чи ні.

  • Форт 01.09.2015 at 14:03

   Ти Слюсар “ОЛЕНЬ”

 • Такотож 31.08.2015 at 07:46

  Краще вчитись на помилках, ніж наступати на ті самі граблі.

  • Саша 31.08.2015 at 10:52

   Але ж Кукуруза не учиться. То посилав людей кидати яйця і не кричав про об’єднання, бо думав, що риги назавжди. Об’єднання повинно мати ідею, а ти завжди на побігеньках у влади. У Слюсаря, хоч якась збочена, але є своя думка, а яка вона у Кукурузи, Уманця, Пустовіта? Будь що -тільки б біля корита.

   • Отець Сергій 31.08.2015 at 14:18

    Потрібно об”єднатися і багатим і бідним задля однієї цілі , зберегти державу і покращити рівень життя людей !

 • Ігор Кукуруза 01.09.2015 at 13:00

  Пане Саша так як таке ім’я може мати і чоловік і жінка то можна я буду звертатись до Вас як (ВОНО) ?? Знаете прочитавши уважно ваш коментар я собі представив як Уманець Василь Петрович ходить по Шполі ,розказуе всим що і як треба робити ,розказуе що нетреба голосувати ,що треба бойкотувати, треба всих обсуждати і морально гнобить за те що вони щось зробили хароше чи корисне для міста!!! Це було б прикольно людина замість того щоб займатись своею справою керувати лікарнею, допомогати та лікувати людей займалась би………….. А ПАН Віктор Слюсар почав би лікувати людей!! Давайте разом попросим іх помінятися і тоді я думаю дійсно поймемо і побачим у кого яка мета і хто що може і до чого стремиця!!! Тепер за мене .. Я далека людина від політики але чим більше я бачу тут таких як ви “”САША”” тим більше я маю бажання якось допомогти людям Шполянщини змінити щось!! Мені огидно коли читаю тут як ви всі поливаете брудом тих хто Працюе тих хто прагне до чогось кращого … Ви скажіть а Вам хтось мішае трудиця стремиця прагнути??? Чому ви непішли не вивчились на лікаря чи фінансиста?? Чому ви непішли ложити асфальт чи відбудовувати місто? Моя мета і думка?? А ви спитайте у тих людей що працюють зі мною вони вам все розкажуть!! Ви знаете де я працюю от і прийдіть і спитайте !! До корита ви кажете рвуся… Я задам вам питання …. А навіщо мені рватися до корита?? Я біля нього небув і не збираюсь!! Я із тих людей що заробляють своїм трудом і здоров’ям і головою!!! А ви із яких людей???

  • Саша 01.09.2015 at 14:13

   Ти і зараз біля корита, бо в цей час навіть такі як ти мають можливість заробити. А повчати у тебе не має морального права, ти навіть українською писати не вмієш,”Об’єднувач”. А як ти заробляєш-всі бачим. І перестань лізти в переписку не навчившись грамотно писати. А Уманець Василь Петрович в свої 63 роки нехай людей лікує, а не бігає від ригів до Краченка.А хто з нас двох “ВОНО” у людей поцікався, які в тебе працюють.

   • Ігор Кукуруза 01.09.2015 at 17:58

    Пане Саша по моему це ти вліз в переписку! І прийшовши сюди почав кидатись на всих!! Ну не вмію я грамотно писати ну і що?? Ну неумію я грамотно говорити ну і що?? Зате я стою перед тобою тут відкрито і не ховаюсь. Е присказка .. Розумна людина не скаже дурна на побаче.. Нехай я буду .. ВОНО.

  • Саньок 26.02.2016 at 18:29

   Ти з корита не 1в. Т1льки об.1дки, що падали вже на землю.

 • Cамотній вовк 01.09.2015 at 21:10

  Тепер ясно, для чого Кравченко у Шурубалка газету купив і посадив туди Сторчачку. Ця ніколи не зрадить, все зробить, як скаже партія і її хазяїн.

 • Сергій 01.09.2015 at 22:12

  Ви шановний Слюсар як Ви говорите більше двадцяти років у політиці і що за цей час Ви зробили? Ви впевнені в одному “лідеру-політику” так Ви ще не так давно були впевнені в Усік, Страшній, Коваля, і де вони зараз? Стоять в чергу по владу і гроші з колишніми спонсорами тітушок. А Вашого лідера і не чуть, він бджолами занятий. А шановний Кукуруза нанявся в регіонала Мальчика адвокатом, може поясниш тоді таку закономірність чому перед покупкою пана Мальчика майже всі його майбутні обєкти горіли. Чому зарплати в конвертах та неоформлені продавці? Якщо цей пан думає про покращення то чому не платить податків? Як Отец Сергій багаті можуть обєднуватися з бідними, коли ці багаті жирують за рахунок бідних, а бідні виживають…

 • Сергій 01.09.2015 at 23:22

  Ви Отець Сергій не змішуйте грішне з праведним, Потоцького переповняло почуття любові до дружини, а тих ЗАМОЖНІХ ЧЕРКАЩАН ЛНЗ та інших переповняє почуття ЖАДОБИ ДО ГРОШЕЙ. І витратив він не вісім мільйонів золотом а 15 млн. пол.злотих, або 2 млн.крб.сріблом. Все що мають ці ЗАМОЖНІ зароблено не ними, а простими пограбованими ними людьми шполянщини батьками та дідами. Вони привласнили собі те що створювалось працею кількох поколінь. Вони хоч і ЗАМОЖНІ але вони ” Сердцем нищие калеки, ничтожные в своих делах и суетни в ничтожной славе”.

  • Отець Сергій 02.09.2015 at 06:06

   Сергіє, а чим Ви відрізняєтесь від Слюсаря, та йому подібних ? Ваш принцип – Незнаю як, але не так ! Внесіть конкретні пропозиції, по покращенню рівня життя жителів Шполянщини. Яку партію не представляв Мальчик, але він будує в Шполі, для Шполян. Чому не платить Мальчик податки, так це запитання не до Мальчика а до контролюючих орнанів, до системи в якій ми живемо. Якщо не влаштовує Партія ЧЕРКАЩАН, об”єднуйтесь навколо партії Порошенка – через якого гинуть безневинні діти ! Тільки робіть щось, а не шукайте винних. Завжди потрібно об”єднуватись навколо цілі, і спільними діями досягати її ! І завжди нести відповідальність !

 • Сергій 02.09.2015 at 23:16

  То чому горіли майбутні об’єкти перед покупкою регіоналом а нині членом “ЧЕРКАЩАНИ” паном Мальчиком? Можливо щоб зменшити його вартість а відповідно і… А палити чуже майно це злочин чи ні? Ще два об’єкта в центрі біля ставка ресторан Імперія (власник інший) та готель біля танку будується з порушенням. Скоро танк опиниться в ставку. Члени “ЧЕРКАЩАНИ” жадні не тільки на гроші а навіть і на цукерки як приклад Любов Страшна щоб заробити внукам на цукерки (це слова Страшноі) вона на парламентських виборах очолила штаб РЕГіОНАЛА Власенка, а також на цього кандидата працювала ще одна “патріотка” колишня регіоналка редактор Шполяночки Наталія Сторчак. Любов Михайлівна яка побувала в багатьох партіях навчила свою подругу Наталію Сторчак як заробляти на виборах. Вони разом зараз в одних ЗАМОЖНИХ ЧЕРКАЩАНАХ. Але Наталія одночасно працює на дві партіі…

  • Отець Сергій 03.09.2015 at 04:01

   Повний маразм ! “Сон рябої кобили о дванадцятій годині ночі !”

   • Сергій 03.09.2015 at 07:46

    Щоб то не був сон то хай архітектор міста дасть відповідь, чи “ЗАЛІЗ” ВЕЛИКИЙ ПАН МАЛЬЧИК НА ТАНК? І скільки метрів? Уже і танка не видно за його будівництвом. Чи для колишніх регіоналів а нині ЗАМОЖНИХ ЧЕРКАЩАН ЗАКОНИ НЕ ПИСАНІ? А також не забудьте запитати за ресторан Імперію. Чи все там добре з “папірами” на той ресторан?

   • Саша 03.09.2015 at 08:03

    Маразм казати на біле чорне. Чи може Мальчик не був у ригах? Чи там не був Уманець?Чи Страшна не була у НУ і БПП?Чи не ригівський квиток був у “переслідованого” редактора Сторчак?Сон рябої кобили -це бажання Кравченка купити район і повністю його контролювати.

   • Саша 03.09.2015 at 10:36

    Маразм, що Струк із ригів попав у секретарі “заможних черкащан”, що прокурора колишнього Кравченко пхає у мери майбутні.

    • Отець Сергій 03.09.2015 at 12:26

     Так зробіть їм альтернативу, видвигайте свою кандидатуру ! Об”єднайтесь навко політичної сили, і докажіть що ви кращі, що ви можете змінити життя Шполян на краще ! Давайте не аналізувати хто де був, що мінять, а впливати на ситуацію діями, якщо ми бажаємо щось міняти !

 • Троль 03.09.2015 at 01:12

  ой не пиз….ть пацани – хочете на вибори то йдіть усі підряд, ніхто нікому не заважає. тільки навчітьсяя реально на світ дивитися – хто шось робить а хто меле язиком

  • Сергій 03.09.2015 at 08:34

   Реально ці ПАНИ вже багато чого наробили, вони збагатились за рахунок праці простих людей, люди бідують а вони жирують. А перед виборами вирішили кинути людям хоч якусь “кістку”. Вашою передвиборчою макалатурою забиті всі поштові ящики, вчора читав вашу газету В О ЧЕРКАЩАНИ. ПІАР! “Ми відбудовуємо і покращуємо Черкащину уже сьогодні”. Народ Черкащини ще одного покращення не витримає.ТЕРПІННЯ скоро закінчиться.
   На вибори нема чого іти, одні ЗАПРОДАНЦІ ЩО ПОМІНЯЛИ ПО СТО ПАРТІЙ. ВСІ КОЛИШНІ. Порядні люди на вибори взагалі не підуть. Хай всі ці КОЛИШНІ вибирають САМІ СЕБЕ.

   • Форт 03.09.2015 at 15:08

    Ох ти і нитік Сірьожа. Йому одне кажуть а він те саме ліпить.

    • Сергій 03.09.2015 at 17:01

     “Ліплять” це ті хто зараз в Черкащанах ідуть на вибори, такі як Мальчик ідуть щоб належним чином оформити магазини та землі під ними, при цьому не сплативши гроші, ті саме яких нема для людей. А місцевий феодал Кравченко і його команда хоче для ще більшого збагачення загарбати всі землі шполянщини. А “ЛІПЛЯТЬ” що вони ідуть на вибори для покращення життя людей, створення робочих місць, подолання безробіття. В районі 28 великих сільгосппідриємств, та 58 фермерських господарств, а люди що працюють не взмозі собі велосипеда купить, а ці “ЗАМОЖНІ” на джипах ганяють.

 • Іван 03.09.2015 at 16:20

  Вибори! Кандидати всі колишні, підкуп, ошуканство, брехня. Декого уже купили. Декого ще куплять ця “заможня” команда грошей на підкуп не пошкодує.

  • Троль 03.09.2015 at 17:07

   якби хтось тут написав список хароших – таких як треба людей шоб за них проголосувати.

   • Саньок 26.02.2016 at 18:42

    ” Харош1 люди” : 1. Я. 2. Я. 3. Я. 4. Я………….

 • Ольга 04.09.2015 at 11:57

  На даний час в районі купа проблем:
  1. Дороги не відремонтовані. Візьмемо наприклад вул. Леніна № 136, спуск на вул. Першого травня. Ця дорога не ремонтувалася з дня коли закрився ж/д переїзд. Які зараз там ями, неможливо прїхати. Люди, які живуть в тому районі власноруч циглинами закладають ями. але це не допомагає. Чому місцева влада закриває очі? Там не великий участок аварійної дороги – зробіть хоча б перед виборами!!!
  2. “Економія бюджетних коштів” за рахунок наших дітей – школярів. Ввести 6-ти денний навчальний тиждень з нагрузкою у 6 – 7 уроків за важкою навчальною програмою. Коли самі вчителі беруться за голову, коли читають завдання в нових книжках. Чому влада не думає про МАЙБУТНЄ НАШОЇ ДЕРЖАВИ – НАШИХ ДІТЕЙ. Адже діти – це майбутнє! А яке чекає майбутнє перевантажених, знервованих дітей, які незможуть засвоювати навчальний матеріал?
  3. Робочі місця. Для того, щоб в м. Шпола не процвітало безробіття, бандитизм.яких провокується першим. Потрібно створити робочі місця. По-перше, кондитерська фабрика, необхідно знайти можливість вирвати її з незаконного заволодіння “………” (я думаю місцева влада знає чійого), знайти спонсорів. зацікавлених осіб та відновити роботу фабрики, або запустити інше виробництво. Швейна фабрика, яка моглаб шити для наших дітей шкільну форму, яка доречі була дуже якісною. А Шполянський молокозаво – це взагалі недопустимо. Скільки людей втратило робочі місця. А місцева влада тільки розводить руками.
  Тому фонтан не на часі, а на часі освіта, дороги, та робочі місця! Це моя думка.

  • Сергій 05.09.2015 at 00:46

   У Вас шановна Ольга правильна думка, така як і в більшості жителів шполянщини. Але у влади інша думка, бізнес-еліта навіть готова скинутись і за власні гроші гроші побудувати фонтан. Саме так ця сама бізнес -еліта скидувалась і відправляла на столицю по чотирі автобуси тітушок. А звідки в цих зажирівших бізнесменів гроші? Можливо вони дуже розумні, і заробляють чесним шляхом? НІ! В них гроші зароблені людьми шполянщини, і вкрадені в них через те що ці “розумні” не платять належних податків, вони купили собі податківця, прокурора, суд, та інших і думають що так буде завжди. А ця агро-еліта травить людей хімікатами та викачує ставки що в людей вода в криницях пропадає. Потім вони мають валюту а люди мають болячки. А чи потрібна такій “еліті” діти та освіта, дороги, ліки для тих в кого пенсія 1200 гривнів? Ситі ніколи не будуть думать за голодних!

   • Форт 14.09.2015 at 19:00

    То піди зароби і ти. Чого ти ниїш постійно?

 • Іван 04.09.2015 at 22:33

  Питання фонтану та питання роботи підприємств лежать в зовсім різних площинах. Всі ці питання потрібно вирішувати одночасно і вирішення одного із них не впливає на інші.

 • Троль 05.09.2015 at 00:10

  я дякую ольгі за те що нагадала за дітей. тепер моїм внукам прийдеться вчиться 6 днів в тиждеть і не знаю чи будуть тепер ходить у музичну й на танці аж в другу школу – це ж який напряг для діток і так по 8 уроків на день і ще ж репетитори – англійську без них тепер ніяк не підтянеш. діду гроші тільки й шукай. та мені не шкода поки живий і при енергії все ж для них. але якщо прийдеться гроші шукать на лікарню бо вони не видержать такого режиму то вибачте – ця блядська влада получить ще й не таку гранату.

  • Форт 14.09.2015 at 19:01

   Яким внукам? Ти хоч не лічи отут всіх. “Дідусь”.

 • drakosha 11.09.2015 at 10:35

  А хтось подумав як обслуговувати той фонтан? От зроблять його, а обслуговувати?

  • Троль 12.09.2015 at 08:49

   а що немічні у шполі – фонтан не зможуть обслугувати

   • Форт 14.09.2015 at 19:03

    Просто таке некчімо як ти туди буде гадить і плювать нарошне. Головне що тобі не так, а тим самим твоїм “онукам”, я думаю буде цікавіше від фонтану, чим від того, що там зараз є.

    • Троль 15.09.2015 at 07:06

     шпола добре обійдеться без таких як ти і особинно від твоїх коментарів. нікчемне якраз ти нещасний інвалід на пенсії який нічого для шполи ніколи не робив. і не чіпай моїх внуків – про своїх заботься.